Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

testuj.net

 

Rano kupiona domena, wieczorem działa stronka :rolleyes: W wolnej chwili dodam kilka linków i trochę treści i gotowe.

 

Fajnie się komponuje TESTUJ NET

ale szczerze mówiąc jakościowo to jest Afganistan ;)

 

Polecam skontaktować sie z chłopakami z OOKLA.

Zrobili bardzo fajny flash speed tester i możesz na ich licencji przetłumaczyć go na Polski i wsadzić go na swoją stronę

 

Tu jest link: http://www.ookla.com/products.php#standard

 

A ich testowa strona to speedtest.net

 

Moim zdaniem koszt licencji $395 / rok powinno się spokojnie zwrócić w reklamach jak stronę rozreklamujesz

 

powodzenia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
swego czasu kupiłem kanapki.eu z myślą sprzedaży firmie cateringowej

 

chętnych brakowało i domena leżała odłogiem

 

na forum pojawił się temat o sprzedaży katalogu postawionego na silniku Hurricane - postanowiłem wrzucić takie coś, lepsze to niż parking chyba :rolleyes:

 

Właściwie raczej nie ma się czym chwalić. Trochę niepokojąco wolno wczytuje się "grafika" strony (postawione na 000webhost, więc nie spodziewałem się fajerwerków... jednak nie myślałem, że aż tak powoli będzie się wczytywało ;)). Prosiłbym jednak o jakieś uwagi w kwestii prowadzenia katalogu (to mój pierwszy) - czy warto go reklamować w innych katalogach, gdzie jeszcze można go reklamować a gdzie raczej nie. Czy zgodne z prawem jest samodzielne wrzucanie do tego katalogu wizytówek firm cateringowych bez ich wiedzy/z powiadomieniem meilowym że zostali dodani ?

 

Rzeczywiscie wolno się wczytuje, strona na tabelkach. Lepszym rozwiązaniem byłby tu katalog firm, a nie stron. Jest tego sporo na hotscripts, te lepsze oczywiście płatne. Możesz też użyć joomli z jakimś darmowym komponentem katalogowym np. Sobi2.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie się komponuje TESTUJ NET

ale szczerze mówiąc jakościowo to jest Afganistan :rolleyes:

 

Polecam skontaktować sie z chłopakami z OOKLA.

Zrobili bardzo fajny flash speed tester i możesz na ich licencji przetłumaczyć go na Polski i wsadzić go na swoją stronę

 

Tu jest link: http://www.ookla.com/products.php#standard

 

A ich testowa strona to speedtest.net

 

Moim zdaniem koszt licencji $395 / rok powinno się spokojnie zwrócić w reklamach jak stronę rozreklamujesz

 

powodzenia ;)

 

 

Wszystko fajnie tylko od strony technicznej kuleje . Na 15mb symetryku pokazuje 10mb/2mb

Share this post


Link to post
Share on other sites
le czemu nie dales tego szybciej, niedawno konczylem pisac prace dyplomowa i by sie przydalo takie narzedzie ;) super pomysl brawo :rolleyes:

 

A skąd mogłem wiedzieć? :P

 

Mnie również podoba się przecinki.pl. Może warto wrzucić tam reklamy, żeby serwis zarabiał na siebie.

 

Właściwie zarobki nie były i nie są celem tego serwisu, na razie kosztował w sumie paręnaście złotych (nie licząc wniesionej pracy...). Szczególnie zastanawia mnie, jak rozwinie się algorytm do indukcji reguł, to jest dosyć ciekawe i jeśli będzie działać pozytywnie, to samo w sobie będzie "zapłatą".

 

Zaskoczeniem jest dla mnie, że aż tak pozytywnie działa artykuł na AW. Serwis w ciągu 5 dni (tyle ma) odwiedziło prawie 1600 użytkowników (ok 350 bezpośrednio z AW, pełno z innych serwisów bazujących na tym artykule) i dokonało ponad 2 500 analiz tekstu (wszystkie dane na podstawie Google Analytics).

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo fajna stronka i ciekawa ofert usług. byc może skorzystam w nabliższym czasie ;)

co do witrynki to razi mnie i uważam za niepotrzebna ta date na górze, sroda, 10 czerwca itp.. rozbija to kompozycję nagłówka

Share this post


Link to post
Share on other sites
co do witrynki to razi mnie i uważam za niepotrzebna ta date na górze, sroda, 10 czerwca itp.. rozbija to kompozycję nagłówka

 

fakt, już zgłosiłem do poprawienia.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

domainer, dziękuję za linka - dopiero teraz zauważyłem,że go wkleiłeś.

Muszę powiedzieć, że trudno było przegapić (po ruchu) stronę główną wykopu... Cieszy rosnąca popularność, choć trzeba przyznać, że sporo jeszcze rzeczy jest do zrobienia - na szczęście codziennie baza wiedzy jest powiększana.

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy tylko u mnie NOD32 wykrywa jakiegoś trojana i blokuje witrynę?

 

u mnie avast też wykrywa trojana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie się komponuje TESTUJ NET

ale szczerze mówiąc jakościowo to jest Afganistan ;)

 

Polecam skontaktować sie z chłopakami z OOKLA.

Zrobili bardzo fajny flash speed tester i możesz na ich licencji przetłumaczyć go na Polski i wsadzić go na swoją stronę

 

Tu jest link: http://www.ookla.com/products.php#standard

 

A ich testowa strona to speedtest.net

 

Moim zdaniem koszt licencji $395 / rok powinno się spokojnie zwrócić w reklamach jak stronę rozreklamujesz

 

powodzenia ;)

 

Dzięki MisUszatek za namiary na skrypt, być możne skorzystam z niego za jakieś pół roku, gdy zobaczę, że jest szansa na zwrot kosztów. Kliki w reklamy na tej stronie jak na razie są powyżej 0.10$ , czyli przyzwoicie. Jakościowy Afganistan też jeszcze trochę musi pozostać, aż skompletuję na stronie trochę narzędzi testujących.

Na razie zapraszam do testowania -- > pozycja strony i adres IP

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eset u mnie tez pokazuje trojana, jest to wirus ktory zaatakowal kilka milionow stron w internecie, moje kilka projektow rowniez,

 

trojan wykradl haslo do FTP, a pozniej umiescil skrypt java z wirusem w kodzie wszystkim stron, ktore znajuje sie na tym koncie serwera,

 

wystarczy usunac ten kod, zmienic hasla, a google w ciagu 3-4 dni, bedzie po monitorowaniu stron/y, zdejmie komunikat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilku tygodniach pracy: www.disco-polo.pl :unsure:

 

Jak oceniacie?

(Oczywiście jest jeszcze trochę błędów, nad którymi pracujemy, piosenek tez bedzie coraz więcej)

 

disco.PNG

Edited by netstel

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj jedyny serwis jaki mam i więcej nie chce mieć: rrl.pl

w końcu nie jestem informatykiem lecz domainerem :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
portal bardzo ładnie zrobiony ale.... tematyka wyjątkowo obciachowa ;) no ale skoro jest popyt...:unsure:

 

Hmm, może i obciachowa dlatego jeszcze prawie niezagospodarowana a naszym zdaniem jest to bardzo duza grupa potencjalnych odbiorców...

Niektórzy słuchają piosenek i oglądaja teledyski bo lubia ta muzykę, inni żeby powspominać stare przeboje a jeszcze inni żeby sie poprostu z tego pośmiać...

 

Już w trakcie tworzenia serwisu wiele zespołów przesyłało nam plakaty, płyty, itp. Pytali o możliwość promocji w serwisie swojej najnowszej płyty, koncertu itd.

 

Druga sprawa, taka domena aż sama się prosiła żeby tam powstał serwis :)

 

Myslę że na di.pl jest wielu fanów disco-polo tylko siedzą cicho i się przyznać nie chcą hehe ;)

Edited by netstel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, może i obciachowa dlatego jeszcze prawie niezagospodarowana a naszym zdaniem jest to bardzo duza grupa potencjalnych odbiorców...

Niektórzy słuchają piosenek i oglądaja teledyski bo lubia ta muzykę, inni żeby powspominać stare przeboje a jeszcze inni żeby sie poprostu z tego pośmiać...

 

Już w trakcie tworzenia serwisu wiele zespołów przesyłało nam plakaty, płyty, itp. Pytali o możliwość promocji w serwisie swojej najnowszej płyty, koncertu itd.

 

Druga sprawa, taka domena aż sama się prosiła żeby tam powstał serwis :unsure:

 

Myslę że na di.pl jest wielu fanów disco-polo tylko siedzą cicho i się przyznać nie chcą hehe :)

 

Parę wyników z mojej wyszukiwarki mp3:

 

discopolo 351

nowości discopolo 44

boys 313

 

Niewiele gorzej niż:

michael jackson 534

 

 

Pogrubione liczby - liczba wyszukiwań dla kilku ostatnich dni

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dwie domeny: discomania.pl i diskomania.pl, myślę już od dłuższego czasu nad tym aby postawić taki serwis, ale właśnie... Brak czasu. Gratuluję, dobry pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się bardzo podoba. Lubie jak serwis jest czytelny i schludnie zrobiony. Kreska obok kreski i ramka obok ramki to design idealny bez chaosu - a to rzadko się zdarza. Disco polo to wciąż popularny gatunek, choć przez wielu wyśmiewany. Pamiętam z Allegro sprzedaż serwisu discopolo*info za 90k, choć nie wiem czy to była prawdziwa transakcja.

 

Idole fanów disco polo - z których wyśmiewają się tak zwane gwiazdy polskiej estrady - to prawdziwi krezusi. Lider zespołu Bayer Full Sławek Świerzyński (46 l.) kupił właśnie jacht za 100 tysięcy złotych i już zastanawia się, co by tu jeszcze sobie kupić.

http://muzyka.interia.pl/artysci/zespol/wi...a-zlota,1173508

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslę że na di.pl jest wielu fanów disco-polo tylko siedzą cicho i się przyznać nie chcą hehe :)

 

ja słucham disco-polo, może mniej niż kiedyś, ale słucham... może dlatego, że jestem z podlasia, a ten rodzaj muzyki właśnie tam powstał... (kiedyś miałem forum zespołu BOYS :unsure: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×