Jump to content
Bartek

Z ciekawości...

Recommended Posts

Z ciekawości - czy ktoś z Was zbiera/przejmuje/rejestruje domeny "dla własnych potrzeb"?(czyt. na potrzeby stawiania tam jakiś wartościowych merytorycznie serwisów) a nie na odsprzedaż bądź parkingi.

 

Sam tworze strony o przeróżnej tematyce ale głównie turystyka. skupuje i rejestruje wolne domeny na własne potrzeby...

ciekaw jestem czy ktoś z was też robi to tylko dlatego?

 

Ps. kilka lat temu miałem tylko jeden przypadek odsprzedaży domeny: sms-express.com - gadugadu nie chciała jej więc poszła na allegro za ok 1100 albo 1200zł :/ średnio na jeża bo dałem za nią 600 + telefony + maile + nawet do wa-wy pojechałem :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Wiele domen mam na własne potrzeby, w tym do większości mam pomysły/plany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogromna wiekszosc moich domen jest na moje plany.

Rejestrujac domene z reguly wiem czy bede chcial ja zostawic dla siebie czy sprzedac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz więcej domen gromadzę dla własnych potrzeb lub dla znajomych ( pisałem już o tym w innym poście ).

Mam takich juz kilkadziesiąt.

Handel domenami traktuję jako dodatek i chcę by tak pozostało.

Nie chcę do końca życia budzić się o świcie i biec do komputera by zarejestrować moją senną zjawę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiekszosc moich domen kupiona jest 'na wlasne potrzeby'. Mam kilka, moze kilkanascie kupionych typowo pod parking i kilka na prawde swietnych nazw, ktore trzymam jako inwestycje z planem sprzedazy za wieksza kwote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja raczej tez wykorzystuje swoje domeny na wlasne potrzeby, jednak stawianie serwisow to lepszy biznes ;) tylko trzeba wiedziec co i jak :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMO parking to również własna potrzeba.

 

W zupełności się zgadzam ;)

 

Domeny (z rynku wtórnego) mogą również stanowić dobre zaplecze pod pozycjonowanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

właściwie wszystko co robimy, to z własnej potrzeby...chociaż czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

żołądka nie oszukasz, jeść też trzeba ;)

ale pewnie chodziło czy rejestrujemy domeny z myślą o wykorzystaniu pod serwisy,

co potwierdzam, lecz potem się okazuje że nie mamy na wszystko czasu i pojawia się ktoś, kto ma czas, no i grzechem byłoby

nie sprzedać domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×