Jump to content
koper

topshop*pl

Recommended Posts

Moim zdarniem trochę ryzykowna gra, ale się opłaciło. Niby generyk, ale np. Topshop—firma odzieżowa—ma całkiem rozległy wachlarz trademarków w EU. Firma jest na tyle duża, że nie wiem, czy warto byłoby się szarpać.

 

Twój klient, co ciekawe, oficjalnie kwestionuje te trademarki. Gdzie dwóch się bije… tam skorzystałeś ;) Inna sprawa, że jak dla takich firm nie był to drogi zakup. Dobra obsługa prawna kosztowałaby ich dużo więcej.

 

Tak czy inaczej—gratulacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krzepiąca sprzedaż, podtrzymująca i przywracająca (wątpiącym inwestorom) wiarę w domeny. Gratuluję świetnej transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.

 

ps. gdyby był wolny rynek, to byłaby codzienność, a jest socjalizm, więc trzeba gratulować temu nadzwyczajnemu zdarzeniu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rynek e-commerce stale rośnie i dobre komercyjne domeny generyczne czy pod TM będą zyskiwały na wartości. Sprzedaż poprowadzona zawodowo. Gratulacje dla obu stron!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo jestem zacofany, ale dopiero co widziałem reklamę w telewizji z domeną topshop.pl ;)

 

Aż musiałem napisać o tym:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albo jestem zacofany, ale dopiero co widziałem reklamę w telewizji z domeną topshop.pl ;)

 

Aż musiałem napisać o tym:)

 

Bo to nieznana damska marka ubrań z UK, która chyba już od ponad 2 lat miała jedyny firmowy, wielkoppowierzchnoiwy butik w Złotych Tarasach. Ktoś prawdopodobnie ma umowę na wyłączność (Q Media zoo), tak jak w przyp. Veromody. Jakiś czas temu sprzedana została domena Topman.pl - to męska marka "spod" Topshopu.. Kupiła ją ta sama "osoba", co Topshop.pl

Edited by Naming

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albo jestem zacofany, ale dopiero co widziałem reklamę w telewizji z domeną topshop.pl ;)

 

Aż musiałem napisać o tym:)

 

Mi coś żona mówiła o tym, więc chyba nie Jesteś zacofany :P

 

#shopix.pl

#lidershop.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×