Jump to content
Interson

AZ.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Przy zmianie powiadomień o końcu aukcji literówka: 30 minut godzin przed:

 

Brak też wyboru 90 60 30 14 7 1 dni przed wygasaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w przypadku przechwytywania "Sekunda później" za 10zł netto, to jaką Wam opłatę nalicza? Mnie naliczyło w sumie za jedną domenę 29,99zł netto, czyli o 10zł za dużo. W regulaminie jest 12,3 + 12,29 brutto za rejestrację... nie zauważyłem czegoś czy co?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mogę dodać domen zewnętrznych na giełdę. Wklejam listę, np

aaa.pl

bbb.pl,

 

a wyświetla się

 

xxx.radom.pl

zzz.lesnapolana.pl

 

itp pomysły??

 

EDIT:

 

Wklejam jednowyrazowe PLki, wyświetla do dodania m.in. rrpmigration-trecnutrition.com, sports-trivia.co.uk, rrpmigration-mebledebowe.net, legalweedsale.co.uk, sztuka-nauka-języki.radom.pl

 

Także zauważyłem ten błąd. Uniemożliwia on niestety wystawienie jakiejkolwiek domeny zewnętrznej.

 

 

Jeśli natomiast chodzi o zmiany cen w Az.pl "przemycone" wraz z wdrożeniem nowego Panelu, żeby tego było mało - zauważyłem, że Az.pl wprowadziło właśnie prowizję za płatność online...

Wątpliwości budzi zasadność pobierania prowizji zwłaszcza dla przechwyconych domen wylicytowanych na aukcji, gdzie przecież zgodnie z regulaminem jest tylko 48 godzin na dokonanie płatności i nie ma możliwości płatności zwykłym przelewem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Uprzejmie informuję, iż sprawa złego naliczenia opłaty za przechwycenie została

pozytywnie wyjaśniona z użytkownikiem "itithebest" w wiadomości prywatnej.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Albert Jerka

 

Wszystko zostało pozytywnie wyjaśnione, bardzo pozytywny kontakt i pełen profesjonalizm.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

 

Uprzejmie informuję, iż wersja beta panelu Klienta dzięki Państwu,

jest coraz bardziej stabilna, a każde zgłoszenie natychmiast kierowane jest do Działu Rozwoju

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Sitek

Asystenka Dyrektora AZ.pl

Edited by Anna Kur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dodając zewnętrzne domeny (po dodaniu) widzicie swoje domeny ? :P

U mnie widać domeny nie należące do mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

użytkownikom, którzy transferowali domeny do az.pl od startu panelu sugeruję sprawdzić, czy domeny się w nim znajdują.

 

26tego transferowałem domenę finansowa.pl z grupą innych i ta jedna nie znajduje się w panelu. Dziś też odkryłem, że z wczorajszego transferu (20 domen) 3 domeny IDN także nie znajdują się w panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro już wprowadzono nowy panel to moim zdaniem powinniście jeszcze:

- w zakładce "domeny na giełdzie" powinna być możliwość wyboru wyświetlanych ilości domen, kilkanaście to trochę mało

- zrobić porządek z kategoriami na giełdzie bo są ograniczone

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu jak testuje domeny i podaję listę np 100 domen i w liście są błędy(zajęta, nieprawidłowe rozszerzenie) to musze te błędy usuwać ręcznie a nie mogę po prostu przetestowac domen co do których błędów nie ma ?

 

Czy istnieje możliwość powrotu do poprzedniego panelu ?

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites

działa Wam AZ ? bo mi wywala "błąd 500"

 

 

już działa.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

zgadzam się z @zabaco - kategorie na giełdzie to porażka.

za każdym razem jak wystawiam domenę mam problem z przypisaniem do odpowiedniej...

 

poza tym sprawdzcie sobie czy podczas zmiany panelu na nowy nie pomieszały się kategorie..musiałem poprawiać ok. 2/3 domen..

 

 

pozdrawiam

Edited by panh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj blad 404. Do tego dostalem dzisiaj powiadomienie, ze nie oplacilem wygranej na aukcji domeny, tylko, ze wczesniej nie dostalem powiadomienia, ze wygralem aukcje. Do tego brak tej domeny w zamowieniach, czy fakturydo oplacenia.

Wyglada to wszystko na razie dosyc kiepsko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

 

Pragniemy poinformować, iż w Nowym Panelu Klienta AZ.pl

zostało naniesione kilka zmian zgodnych z zamieszczonymi przez Państwa sugestiami i uwagami na forum.

Mianowicie :

  • na liście opcji na Domeny wprowadziliśmy możliwość filtrowania opcji według ich statusów.
    W chwili obecnej lista wszystkich oraz aktywnych opcji nie wyświetla już opcji wygasłych.
    Wygasłe opcje można znaleźć jedynie na liście opcji wygasłych,
  • udostępniliśmy również funkcję płatności z salda panelu za przechwytywane domeny,
  • przywróciliśmy możliwość wystawiania domen zewnętrznych na Giełdę,
  • pobierając listę domen w CSV na liście wyświetlają się wszystkie domeny,
  • w powiadomieniach wysłanych z informację o końcu aukcji widnieje już poprawny zapis "30 minut",
  • zwróciliśmy również uwagę na potrzebę umożliwienia ustawienia powiadomień o wygasających usługach na 90,60,30, 14, 7 i 1 dzień przed ich wygaśnięciem.

 

Pracujemy nad wprowadzeniem pozostałych zmian.

Natychmiast po ich wdrożeniu poinformujemy o tym Państwa na forum.

 

Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć Państwu pogodnej, udanej Majówki :)

 

Mamy nadzieję, że nadal będą Państwo nadsyłali do Nas swoje propozycje zmian.

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
poza tym sprawdzcie sobie czy podczas zmiany panelu na nowy nie pomieszały się kategorie..musiałem poprawiać ok. 2/3 domen..

pozdrawiam

 

Teraz to sprawdziłem i mi się wszystkie kategorie poprzestawiały :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wiadomo, można tylko jeden raz dokonać testów tej samej nazwy domeny tylko czemu z salda w panelu znikają pieniądze skoro operacja zakończyła się błędem !! ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie zastanawia kiedy doczekamy sie infolinii z prawdziwego zdania.

 

"Z przykrością informujemy że dodzwoniłeś się poza godzinami..."

 

Ja z przykrością informuję że az.pl handluje domenami a nie dywanami więc wypadało (szczególnie będąc przedstawicielem ICAAN) zadbać o to żeby zawsze ktoś pod telefonem był. Tym bardziej że home.pl czy kei.pl taką usługę posiada od bardzo dawna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy możecie logować się do panelu AZ?

 

Albo inaczej, czy są osoby, które mają znaki specjalne w haśle (typu: #, $, *, itp.) i logują się bez problemu?

Po wielokrotnej wymianie maili z obsługą AZ tak myśl mi przyszła do głowy. Może tu jest problem?

Częste nieudane próby logowania objawiają się blokowaniem IP. Znowu trzeba pisać do supportu o zdjęcie blokady. No masakra normalnie.

 

Od tygodnia nie mam dostępu do swoich domen (tym bardziej do nowego panelu) a support działa jak działa - w tym tygodniu raptem 2 dni robocze.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

maryuse - to chyba nie to, ja mam znaki specjalne w haśle (nie litery i nie cyfry) i nie ma problemu, no chyba że problem powoduje któryś konkretny znak specjalny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie hurtowej rezerwacji domen system łże. U konkurencji rezerwują się bez problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już trzeci raz mam udaną niedzielę. Nastawiłem budzik 15 min przed końcem aukcji. Odwiedzam az.pl od 14:00, żeby się zalogować i licytować o 14:10 a tu cały czas error 500 lub brak połączenia. Az.pl zaczęło działać dopiero 14:09 gdzie oczywiście już nie zdążyłem przejść do odpowiedniej zakładki.

 

Już wielokrotnie zdażało się to w az.pl i dropped.pl. Ja traktuję takie sytuacje jako po prostu straty finansowe. ;/

 

A Wy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już trzeci raz mam udaną niedzielę. Nastawiłem budzik 15 min przed końcem aukcji. Odwiedzam az.pl od 14:00, żeby się zalogować i licytować o 14:10 a tu cały czas error 500 lub brak połączenia. Az.pl zaczęło działać dopiero 14:09 gdzie oczywiście już nie zdążyłem przejść do odpowiedniej zakładki.

 

Już wielokrotnie zdażało się to w az.pl i dropped.pl. Ja traktuję takie sytuacje jako po prostu straty finansowe. ;/

 

A Wy?

 

A dałbyś więcej niż 201?

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ ... naciąga ?

 

Rejestruje trochę domen w AZ ale to co się dzieje z tym automatycznym wkładaniem do koszyka dodatkowych usług to przeginka - wygląda to na naciąganie !

 

Co sądzicie o takich praktykach ? Do nie dawna miałem inne zdanie o AZ ale zacznę propagować inne !

Share this post


Link to post
Share on other sites
AZ ... naciąga ?

 

Rejestruje trochę domen w AZ ale to co się dzieje z tym automatycznym wkładaniem do koszyka dodatkowych usług to przeginka - wygląda to na naciąganie !

 

Co sądzicie o takich praktykach ? Do nie dawna miałem inne zdanie o AZ ale zacznę propagować inne !

 

Jakie usługi Ci dołożyli do koszyka? Wczoraj rejestrowałem jedną domenę i co prawda pojawiły się tam różne możliwości zakupu "dodatkowych usług", ale wszystkie były odznaczone i zapłaciłem tylko za domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×