Jump to content
Sign in to follow this  
Slawko

upominek*pl

Recommended Posts

Aukcja została odwołana, więc spodziewam się, że dałeś więcej niż 6500 pln skoro sprzedający się na to zdecydował.

Domena bardzo dobra, aczkolwiek do Prezent.pl jej daleko. Nie będę strzelał z wyceną ale życzę ci abyś osiągnął zadowalającą stopę zwrotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena ale na KK trzeba będzie poczekać. Osobiście uważam że 10k to max. Na upominki24.pl przez 4 lata dostałem może ze 2 zapytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja została odwołana, więc spodziewam się, że dałeś więcej niż 6500 pln skoro sprzedający się na to zdecydował.

Domena bardzo dobra, aczkolwiek do Prezent.pl jej daleko. Nie będę strzelał z wyceną ale życzę ci abyś osiągnął zadowalającą stopę zwrotu.

Ze sprzedawcą byłem już po słowie jakieś 2 tygodnie temu. Wtedy złożyłem ofertę na 6500pln i za tyle ją kupiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę zapłaciłeś ale jak się trafi zamożny klient to podwójna przebitka być musi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ze sprzedawcą byłem już po słowie jakieś 2 tygodnie temu. Wtedy złożyłem ofertę na 6500pln i za tyle ją kupiłem.

6,5 tys. to niska cena, podejrzewam że nawet na MD poszłaby >12 tys., dla kk ~18 tys. zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym za 15k na pewno nie sprzedał. Myślę, że kilka razy więcej jest dobrą kwotą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×