Jump to content
Sign in to follow this  
FreeS

która domena lepsza?

Która domena lepsza  

34 members have voted

  1. 1. która domena lepsza?

    • takeacar.pl
      2
    • takecar.pl
      0
    • getcar.pl
      15
    • getacar.pl
      5
    • buyacar.pl
      12


Recommended Posts

Brakuj opcji "żadna".

Z palca raczej nic ciekawego już nie znajdziesz

 

driver*pl

TwojeAuto*pl

 

 

z premedytacją nie dałem opcji "żadna". Pytanie nie brzmi: na jakiej domenie postawiłbyś portal tylko która domena jest lepsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałem zanim zobaczyłem wyniki i okazało się, że ci, którzy zagłosowali podzielili moje zdanie :D

 

getcar.pl najlepsza mimo, że nie do końca po angielsku za to najlepiej brzmi po polsku.

 

Problem taki, że pod com.pl stoi strona serwisu/komisu samochodowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

getcar wg mnie jest najlepsza z tych podanych .

ja jednak średnio widzę użycie angielskich słów dla komisu samochodowego

 

 

# helpcar.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

mógłbym poprosić wszystkie osoby które zagłosowały na getcar aby podały alternatywę? Z tego co wiem to jest niepoprawne stylistycznie w j.ang. dlatego muszę wyeliminować tą opcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według mnie ta najlepsza z podanych.

O ile jest kierowana do klienta z zachodu ;)

Do odbiorców ze wschodu, lepiej chyba jest zarejestrować awtomobil.pl + avtomobil.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
mógłbym poprosić wszystkie osoby które zagłosowały na getcar aby podały alternatywę? Z tego co wiem to jest niepoprawne stylistycznie w j.ang. dlatego muszę wyeliminować tą opcję.

 

No i problem mam taki, że nie wiem :P

 

Domeny z "acar" kojarzą mi się z listwami zasilającymi tej firmy, więc buyacar.pl to to samo, co buy acar czyli kup pan listwę zasilającą :D

 

Nie wiem...A to musi być po angielsku? Jeśli tak, to jest jeszcze kilka wolnych, które nie wymagają "a" pomiędzy wyrazami. Nie będę ich tu podawał, bo ktoś je zaraz "buchnie" na testy ale jak jesteś zainteresowany, to wysyłam Ci listę na prv ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i problem mam taki, że nie wiem :P

 

Domeny z "acar" kojarzą mi się z listwami zasilającymi tej firmy, więc buyacar.pl to to samo, co buy acar czyli kup pan listwę zasilającą :D

 

Nie wiem...A to musi być po angielsku? Jeśli tak, to jest jeszcze kilka wolnych, które nie wymagają "a" pomiędzy wyrazami. Nie będę ich tu podawał, bo ktoś je zaraz "buchnie" na testy ale jak jesteś zainteresowany, to wysyłam Ci listę na prv ;)

 

 

A jeśli nie brać pod uwagę tego że "acar" to firma zajmująca się sprzedażą listw zasilających? Klient docelowy to raczej klient krajowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klient docelowy to raczej klient krajowy.

 

 

Więc nieporozumieniem jest stawianie serwisu na anglojęzycznej domenie

 

(Komis: "Proszę wejść na wuwuwubajejkarpeel lub wuwuwugedejkarpeel lub wuwuwutejkejkarpeel"

Klient: ŁotDeFak?) :D

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc nieporozumieniem jest stawianie serwisu na anglojęzycznej domenie

 

(Komis: "Proszę wejść na wuwuwubajejkarpeel lub wuwuwugedejkarpeel lub wuwuwutejkejkarpeel"

Klient: ŁotDeFak?) ;)

 

 

czyli sugerujesz żeby spolszczyć nazwę?

 

wuwuwukupsepaniesamochoda.pl ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena pod komis samochodowy

 

zawsze czytajac takie watki zastanawiam sie czy di.pl to forum o dobrych domenach internetowych czy ninjach ???

skracasz trzywyrazowe frazy do wersji angielsko niepoprawnej i liczysz na nasza akceptacje

 

tak naprawde dodajac opcje zadna przekonalbys sie ile warte sa proponowane domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też żadna się nie podoba i brakuje tej opcji do zaznaczenia.

 

 

# autokomis24.com.pl

 

# autokomis24.eu

 

Jeśli byłbyś zainteresowany zapraszam do kontaktu na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oddałem głos na buyacar.pl, ale tylko dlatego, że nie ma opcji: żadna.

Podobnie jak przedmówcy uważam, że nie jest dobrym pomysłem stawianie serwisu adresowanego do polskich odbiorców na anglojęzycznej domenie, zwłaszcza na jednej z zaproponowanych. Oczywiście wyjątki potwierdzają regułę, ale wyjątki to domeny anglojęzyczne krótkie i zwięzłe, od razu kojarzone z uwagi na popularność frazy, np. next, trick, home, cash, car, gold czy wiele innych.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×