Jump to content
Guest slawomir_cwirko

klimatyzacje.com

Recommended Posts

Na dzień dzisiejszy przedział średniego x.xxx ~ niskiego xx.xxx dla KK jest bardzo realny.

 

Potężny rynek i możliwosci zastosowania od klimatyzacji okiennych, biurowych, systemów nawiewów i komercyjnych np. w halach produkcyjnych. Do tego dochodzi cała sfera serwisowania cześci itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie zdarza mi się często wypowiadac na temat domen ale uwazam że to jedna z najlepszych domen .com dodana ostatnio do wyceny.

Cena 750 to cena wrecz smiesznie niska za te domene - gratuluje sukcesu zakupu :P

wycena na poziomie xxxx jest tez raczej sporo znizona.

Branża jest tak bogata, że cena na poziomie srednich xx xxx jest bardzo możliwa do osiągnięcia.

koncówka .com akurat w tym przypadku raczej dodaje domenie wartosci niz jej ujmuje.

Cena kup teraz na poziomie 9000 jest bardzo atrakcyjna.

Gdybym to ja był wlascicielem tej domeny ustaliłbym cene na poziomie 40 000 i spokojnie czekał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie wyceny podbudowały mnie :P ale nie wiem czy 40 000 to jednak nie za dużo?

 

klimatyzator#pl

klimatyzator#com#pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie wyceny podbudowały mnie ...

Szkoda tylko, że wycena to nie transakcja :P

Gdyby ktoś jeszcze pytał o zdanie, to pozwolę sobie napisać, że ja jednak wolałbym liczbę pojedynczą ale z braku innych możliwości, liczba mnoga brzmi tu nieźle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj po 20 bedzie wiadomo na ile ja wycenia rynek AM ;)

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1095556

To nie jest do końca tak, żeby to było obiektywne, to domena musiałaby być promowana pogrubioną czcionką 20-tką na stronie głównej AM, przez minimum tydzień. W innym wypadku po zakończeniu aukcji zawsze znajdzie się osoba (lub grupa osó:), która napisze: "Ech...gdybym tylko wiedział o tej aukcji, to dałbym więcej niż ostatecznie uzyskana kwota".

 

Jeśli można pobawić się w obstawianie wyniku aukcji, to ja stawiam na 1300-1400 PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest do końca tak, żeby to było obiektywne, to domena musiałaby być promowana pogrubioną czcionką 20-tką na stronie głównej AM, przez minimum tydzień. W innym wypadku po zakończeniu aukcji zawsze znajdzie się osoba (lub grupa osó:), która napisze: "Ech...gdybym tylko wiedział o tej aukcji, to dałbym więcej niż ostatecznie uzyskana kwota".

 

Jeśli można pobawić się w obstawianie wyniku aukcji, to ja stawiam na 1300-1400 PLN.

 

Sebastian

alpine5

 

Na miejscu abonenta info o takowej aukcji wrzuciłbym na jakieś fora tematyczne poświęcone motoryzacji itp. Wtedy możliwe, że zainteresuje się nią poza Domainerami jakiś KK, a wtedy cena KT mogłaby się okazać za niska ;)

 

Powodzenia!

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

przez chwile sie obawiałem ze cena KT moze byc za niska ale zmienic sie nie da ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli można pobawić się w obstawianie wyniku aukcji, to ja stawiam na 1300-1400 PLN.

 

Sebastian

alpine5

 

Myślę że na 3k się zakończy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wstępie gratulacje dla nabywcy! Domena premium za bardzo, bardzo śmieszne pieniądze.

 

Sprzedający poszedł po najmniejszej linii oporu - wystawił domenę na aukcję bez ceny minimalnej od 10 PLN. Jak się mogę domyślać, zabrakło informacji o wystawieniu jej na sprzedaż na branżowych portalach, w branżowej prasie, oraz nie było żadnego kontaktu do potencjalnych KK - producentów i dystrybutorów. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

 

Najgorzej przeprowadzona sprzedaż dobrej domeny z jaką ostatnio się zetknąłem.

 

Wpis do usunięcia, ponieważ cena minimalna nie została osiągnięta - nie zauważyłem. Przepraszam :)

Edited by J23

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na wstępie gratulacje dla nabywcy! Domena premium za bardzo, bardzo śmieszne pieniądze.

 

Sprzedający poszedł po najmniejszej linii oporu - wystawił domenę na aukcję bez ceny minimalnej od 10 PLN. Jak się mogę domyślać, zabrakło informacji o wystawieniu jej na sprzedaż na branżowych portalach, w branżowej prasie, oraz nie było żadnego kontaktu do potencjalnych KK - producentów i dystrybutorów. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

 

Najgorzej przeprowadzona sprzedaż dobrej domeny z jaką ostatnio się zetknąłem.

 

Cena minimalna ∗∗∗∗ PLN nie została osiągnięta!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na wstępie gratulacje dla nabywcy! Domena premium za bardzo, bardzo śmieszne pieniądze.

 

Sprzedający poszedł po najmniejszej linii oporu - wystawił domenę na aukcję bez ceny minimalnej od 10 PLN. Jak się mogę domyślać, zabrakło informacji o wystawieniu jej na sprzedaż na branżowych portalach, w branżowej prasie, oraz nie było żadnego kontaktu do potencjalnych KK - producentów i dystrybutorów. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

 

Najgorzej przeprowadzona sprzedaż dobrej domeny z jaką ostatnio się zetknąłem.

 

Cena minimalna ???? PLN nie została osiągnięta!

 

bartxx86 mnie wyprzedził :)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak gdzie Ci wszyscy inwestorzy, którzy wróżyli takie kokosy dla tej domeny w przypadku znalezienia KK.

 

Ja gdybym miał kasę i przekonanie, że daną domenę można sprzedać do KK za średnie-wysokie XXXX PLN, spokojnie licytowałbym w D2D do 2k PLN.

 

Sebastian

alpine5

 

edit: nie zauważyłem, że cena minimalna nie została osiągnięta, co nie zmienia jednak mojego komentarza.

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko
Na wstępie gratulacje dla nabywcy! Domena premium za bardzo, bardzo śmieszne pieniądze.

 

Sprzedający poszedł po najmniejszej linii oporu - wystawił domenę na aukcję bez ceny minimalnej od 10 PLN. Jak się mogę domyślać, zabrakło informacji o wystawieniu jej na sprzedaż na branżowych portalach, w branżowej prasie, oraz nie było żadnego kontaktu do potencjalnych KK - producentów i dystrybutorów. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

 

Najgorzej przeprowadzona sprzedaż dobrej domeny z jaką ostatnio się zetknąłem.

 

Wpis do usunięcia, ponieważ cena minimalna nie została osiągnięta - nie zauważyłem. Przepraszam :)

 

 

Wydaje mi się że jednak troszke przesadziłes ;)

To była pierwsza licytacja domeny na rynku D2D - szybka licytacja z ceną minimalną ustawioną na satysfakcjonującym mnie poziomie na dziś.

Cena nie została osiągnięta, domena ciągle moja ;)

Teraz domena dostanie cenę KT i spokojnie będzie czekac na KK lub na nastepną aukcję.

Alpine5 czasem myślę że Twój pesymizm i brak wiary w domenę jest przesadzony ale jak widac Ty byłeś najbliżej jej ceny na dzisiejszej aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alpine5 czasem myślę że Twój pesymizm i brak wiary w domenę jest przesadzony ale jak widac Ty byłeś najbliżej jej ceny na dzisiejszej aukcji.

Powiem nieskromnie, że ja mam bardzo często rację w temacie wycen :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×