Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

toyshop*pl

Recommended Posts

Ładne shopki.

Premium ją chwyciło dla Ciebie ?

Nic tylko trzymać i czekać.

Dziękuję za wypowiedź :)

domena z opcji, wcześniej był tam sklep.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena z opcji.

Nasuwa mi się taka mała sugestia do serwisów przechwytujących - nie pokazujcie mi domen z opcjami na listach do przechwycenia bo niepotrzebnie je dopisuję a nie mam czasu by każdą jedną sprawdzać.

-

Ja bym się na Twoim miejscu zastanowił czy taki sklep to nie jest Twoje przeznaczenie, skoro takie ładne domenki posiadasz ?

Może lepiej ich nie sprzedawać tylko samemu je zagospodarować ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym się na Twoim miejscu zastanowił czy taki sklep to nie jest Twoje przeznaczenie, skoro takie ładne domenki posiadasz ?

Może lepiej ich nie sprzedawać tylko samemu je zagospodarować ?

Tu mnie masz, choć w tym celu kupiłem już inną domenę, ale każda branżowa się przyda. :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale mówisz teraz o toyshop.pl czy e-zabawki.pl :) ??

To już zależy od Ciebie ale Twojej nie cytowałem i w tytule wątku jej do wyceny nie widzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nasuwa mi się taka mała sugestia do serwisów przechwytujących - nie pokazujcie mi domen z opcjami na listach do przechwycenia bo niepotrzebnie je dopisuję a nie mam czasu by każdą jedną sprawdzać.

 

Pod tabelą z listą spadów: Filtry wyszukiwania -> Opcja -> Tylko bez opcji

Poza tym na liście domeny z opcjami są pisane kursywą, więc można łatwo wyłapać nawet bez filtrowania.

W newsletterze z polecanymi także masz domeny z opcją wydzielone na dole, w osobnej tabeli.

Nie widzę powodu aby nie pokazywać *w ogóle*, bo nie wszystkie opcje są po realizacji opłacane - wg raportu NASK za Q3, 101 domen nie zostało zarejestrowanych po realizacji opcji. Takie domeny jak najbardziej przechwytujemy.

 

=================

 

co do domeny, wydaje mi się fajna - fraza angielska, ale wiadomo o co chodzi, a branża dość mocno przetrzebiona. jednak babyshop.pl chyba o pół oczka lepsza ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z takim zestawem domen, warto by się poważniej zainteresować tym tematem i samemu coś uruchomić.

Gratulacje Grzegorz :)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że nazwa lepsza na zabawki dla dorosłych niż dla dzieci... I nawet niekoniecznie o _takich_ zabawkach mowa, może coś z dziedziny "gadżetów dla facetów"...ale brzmi mi bardziej dorośle niż dziecięco. Oczywiście kwestia gustu i promocji :)

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że nazwa lepsza na zabawki dla dorosłych niż dla dzieci... I nawet niekoniecznie o _takich_ zabawkach mowa, może coś z dziedziny "gadżetów dla facetów"...ale brzmi mi bardziej dorośle niż dziecięco. Oczywiście kwestia gustu i promocji :)

W.

coś w stylu toys4boys.pl? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
coś w stylu toys4boys.pl? :)

 

Dokładnie.

Domena naprawdę dobra i wg. mnie warta ładny grosz.

 

Gratuluję udanej opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×