Jump to content
SELES

Cesja w NetArt = droga przez męki

Recommended Posts

Czytając zdanie korzystaj z przecinków, bo wyjąłeś z kontekstu zły fragment i nic dziwnego że go nie rozumiesz. :-P

W skrócie: kupiłeś domeny w promocji, więc musisz zapłacić haracz zanim ja przeniesiesz. Normalne.

słabo mi sie zrobiło w tym momencie :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozwiazaniem jest zalozenie opcji na te domeny i rejestracja po roku u innego rejestratora.

Ale jak nie opłacę to tam jest napisane, ze

 

w przypadku dokonania transferu domeny do innego uslugodawcy przed oplaceniem ww faktury i wykonaniem przedluzenia, zgodnie z regulaminem promocji, w ktorej domena zostala zarejestrowana, zostanie naliczona kara umowna za niewykonywanie lub nienalezyte wykonanie umowy przez klienta.

 

to jak zaloze opcje na dropped.pl a nie oplace tej domeny w netarcie to bedzi ekara??? kurde nie rozumiem, mam kocioł sie wnerwilem ostro na sibie.Prosze pomocy łapotologia

 

edit:\

 

 

aha czyli oplacam te domene na kolejny rok w netarcie ale zakladam tez opcje i po roku uciekaido z netartu tak ?

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jak zaloze opcje na dropped.pl a nie oplace tej domeny w netarcie to bedzi ekara??? kurde nie rozumiem, mam kocioł sie wnerwilem ostro na sibie.Prosze pomocy łapotologia

 

Bez przesady, nazwa.pl to nie są domeny.pl...

 

Śmiało zakładaj opcje w dropped, nie dostaniesz żadnej kary. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez przesady, nazwa.pl to nie są domeny.pl...

 

Śmiało zakładaj opcje w dropped, nie dostaniesz żadnej kary. :wacko:

 

no założe, ale mam tez opłacić tę fakture z netartu tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wlasnie otrzymalem paczke z NetArt, wazy chyba z 2 kg, a w niej kody authinfo, sto kilkadziesiat kartek. :)

ale horror :wacko:

właśnie przelałem pieniądze do nazwa*pl za duże zamówienie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przychylam się do negatywnych opinii o netart

 

- cesja u nich jest najbardziej zbiurokratyzowana, prowadząc firmę trzeba latać po urzędach po pieczątki na kserach wpisu do ewidencji gospodarczej oraz do urzędu statystycznego... (zgodność kopii z oryginałem i dokument aktualny na dzień xx.xx.xxxx)

 

to w "sławnych" domeny.pl cesja to czysta przyjemność^_^ nie trzeba było pieczątek;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

aktualizuje wątek, jednak nie trzeba urzędowych pieczątek potwierdzających zgodność dokumentów firmy w nazwa.pl:)

 

regulamin w nazwie jest niedoprecyzowany, jest w nim zapis:

 

"Dokumenty powinny zawierać klauzulę „dokument zgodny z oryginałem” oraz „dokument aktualny na dzień xx.xx.xxxx”, jak również podpis osoby reprezentującej. "

 

z tym że nigdzie nie jest napisane że te klauzule właściciel firmy ma sam nanieść długopisem na kserach:)

 

dopiero po rozmowie na chacie z BOK się o tym dowiedziałem, bo pisząc @ do nazwy nikt tego nie napisał w odpowiedzi:)

 

plus za kompetentne osoby na live chat

minus za korespondencje @ i regulamin

 

w każdym razie 3 cesje udało się przeprowadzić:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim przypadku musiałem 2 razy wysyłać dokumenty to NetArt'u bo w pierwszej przesyłce obydwie strony zapomniały pod kserami dowodów osobistych napisać o tej zgodności ... mimo że kłóciłem się z konsultantem przez telefon ... musiałem wysłać je drugi raz, a myślałem, że będzie możliwość przeprowadzenia cesji bez tego głupiego podpisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×