Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

Potwierdzam, zlecenie wypłaty 10.09, wpłata na konto 12.09.

 

Oby tak dalej.

Wypłata zlecona 10.09, wciąż wisi w systemie... Swoją drogą nie mogę znaleźć ile teraz wg regulaminu AM ma na wypłatę środków? Zmienili z 10 na 5 dni roboczych tak jak obiecali? Czy jest coś odnośnie rekompensat za ewentualne opóźnienia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata zlecona 10.09, wciąż wisi w systemie... Swoją drogą nie mogę znaleźć ile teraz wg regulaminu AM ma na wypłatę środków? Zmienili z 10 na 5 dni roboczych tak jak obiecali? Czy jest coś odnośnie rekompensat za ewentualne opóźnienia?

 

Przecież nie obiecywali tylko napisali, że postarają się zejść do 5 dni (to nie to samo).

 

Przy wypłacie jest:

 

Aby wypłacić środki ze swojego konta do rejestracji domen, wpisz poniżej kwotę do wypłaty.

Środki zostaną wypłacone w ciągu 10 dni roboczych na twój rachunek bankowy. Za wypłatę środków zostanie pobrana prowizja zgodnie z tabelą prowizji.

 

Czyli obowiązuje dalej 10 dni roboczych.

Ja przy ostatnich dwóch wypłatach (odpowiednio środkowe i niskie x.xxx zł) czekałem raz 3 dni i raz 5 dni (roboczych) czyli jest duża poprawa w stosunku do tego, że co było wcześniej - wydaje mi się, że Twoją powinni puścić lada moment.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki thomaso za odpowiedź. Czyli podwyżki weszły w życie, a obiecanki cacanki ;)

 

Ja szukałem w regulaminach jakiejkolwiek informacji o wypłatach - nic nie ma...

Nie uważacie, że tak ważna sprawa powinna być zawarta gdzieś w regulaminie?

 

thomaso gdzie znalazłeś ten tekst z cytatu, bo u mnie nigdzie go nie ma? Chyba jest jakiś przestarzały, bo prowizja od wypłat już dawno została zniesiona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlecona 10.09 wypłata w AM wciąż wisi... Dzisiaj mija 15 dzień roboczy... Wszystko wraca do normy? Czy ktoś ma podobny problem? Podwyżki na każdym kroku, a na wypłaty nadal będziemy czekać miesiącami? Gdzie obiecane 5 dni roboczych w związku z podwyżkami...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

ja niestety także mam prawie 5k do wypłaty i wisi od 15 września i nic...

 

Kontakt odpowiada że przekazał dane do działu księgowego i cisza..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata zlecona przedwczoraj dziś już na koncie.

 

Odpowiedź na ticketa (w sprawie co prawda nie związanej z finansami) uzyskałem po niecałej godzinie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaksięgowałem też od nich wpłate, niemniej jednak - opóźnienie było, brak informacji wcześniej o tym... niezbyt profesjonalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CzarnyElo - napisz ponownie (nowy ticket) powołaj się na stary, i napisz PW do Droped.pl - nie wiem czy to poskutowało, czy zbieg okoliczności - ale ja po tym otrzymałem pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2012-05-08 14:55:30 out.png-9992.00 PLN

Wypłata środków

 

2012-05-04 22:57:58 out.png-6461.00 PLN

Wypłata środków

 

 

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy.

Na kilka maili odpisali dwa razy, że wypłata zaraz się pojawi.

 

Myślicie, że michau chce pobić swój rekord i nie wypłacić pieniędzy przez pół roku.

 

a może już dawno zapomnieli i pijąc cypryjski rum :)

 

Żarty żartami, ale płakać się chce. Nie mogę się doczekać jakiegoś MD z jego udziałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kruszek, współczuje - naglij ich nadal meilami, cały czas.

Ja osobiście właśnie pertraktuje przeniesienie wszystkich domen po dobrych cenach do polskich rejestratorów - przynajmniej, w razie czego - można podjechać do siedziby ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% moich "wartościowych" domen przeniosłem już dawno. Taka firma nie daje żadnego bezpieczeństwa, nie będę więcej ryzykował. zostały tam już same ninje, które powoli sobie spadają. tym samym powoli uwalniam się do kiepskich domen, bo z ich usług zrezygnowałem już dawno.

 

Nie ukrywam, że dla mnie to jest żałosne. Wiele osób nie miało by za co jeść, jeśli nie dostało by swoich pieniążków.

 

My zbieramy już od dawna różne materiały dowodowe, ale zanim będzie śmiesznie musimy poczekać na zaległą wypłatę.

 

Kto wiem, może michau stanie się twarzą numer jeden pewnych instytucji już niebawem.

 

Jedyne czego żałuję, to to fakt, że pomimo prostoty złożenie wnisku o upadłość cypryjskiej spółki nie rozwiązuje do problem z zadośćuczynieniem.

 

Pożyjemy, zobaczymy. Tym postem chciałem tylko Wam (ślepym użytkownikom) przypomnieć jak bezpiecznie trzymać domeny w kolejnej piramidzie.

 

Piotrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

2012-05-08 14:55:30 out.png-9992.00 PLN

Wypłata środków

 

2012-05-04 22:57:58 out.png-6461.00 PLN

Wypłata środków

 

To wtedy znaczy, że nie jest do końca prawdą to co pisze AM (że problemy finansowe są chwilowo załatwione).

 

Ja ostatnie wypłaty dostałem terminowo <10 dni roboczych (podobne kwoty, w sumie trochę niższe), ale podejrzewałem, że na te wypłaty mogły przypaść jakieś środki, które nie był wypłacone.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2012-05-08 14:55:30 out.png-9992.00 PLN

Wypłata środków

 

2012-05-04 22:57:58 out.png-6461.00 PLN

Wypłata środków

 

 

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy.

Na kilka maili odpisali dwa razy, że wypłata zaraz się pojawi.

 

Myślicie, że michau chce pobić swój rekord i nie wypłacić pieniędzy przez pół roku.

 

a może już dawno zapomnieli i pijąc cypryjski rum :)

 

Żarty żartami, ale płakać się chce. Nie mogę się doczekać jakiegoś MD z jego udziałem...

 

Jedni mogą żartować z Pana Michała, któremu nos rośnie z każdym słowem, ale tak jak już słusznie zauważyłeś, dla niektórych blokada takich środków jak kilka tysięcy to niemożność opłacenia rachunków itp... Ale jak zwykle głowa w piasek, środki pewnie niedługo zostaną Ci wypłacone żeby załagodzić sytuację, a wszystko zapewne będzie na skutek rzekomych problemów technicznych i problemów z księgowością...

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety też myślałem, że już wychodzą na "prostą" a tu niespodzianka, po wpłacie pieniędzy, nie pojawiły się tak jak zwykle na koncie dropped, tylko wisiały kilkanaście godzin, na drugi dzień dopiero mogłem z nich korzystać.

To nic, gdyby nie to, że koszt reaktywacji ponosi klient. Nie operuję na wysokich kwotach, ale takie podejście tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że AM się kończy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aż ciężko w to uwierzyć... bo w sumie wykupili na szybko wszystkie papiery dłużne .. sprzedali x.de a tu przetrzymują takie kwoty...

Swoją drogą masz anielską ciepliwość skoro tyle czekasz i nie nękasz ich mailami nawet co 30min...

Share this post


Link to post
Share on other sites

witajcie !

 

Wyplata czterocyfrowa zlecona w zeszły wtorek dziś na koncie z rana.

 

@kruszek

pisz maile !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2012-05-08 14:55:30 out.png-9992.00 PLN

Wypłata środków

 

2012-05-04 22:57:58 out.png-6461.00 PLN

Wypłata środków

 

Kurcze, aż ciężko w to uwierzyć. Kwoty wysokie ale nie jakieś kosmiczne i z tego co wiem to nie takie sumy są wypłacane w ostatnich tygodniach i miesiącach. Może jakoś przeoczono te wypłaty ? Często przypominasz się o wypłatę tych sum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy firma Aftermarket zwróci mi ,moje zgubione domeny lub zaproponuje sensowną rekompensate za te domeny?

Czy ktos z firmy odpisze na tickety w tej sprawie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy firma Aftermarket zwrĂłci mi ,moje zgubione domeny lub zaproponuje sensowną rekompensate za te domeny?

Czy ktos z firmy odpisze na tickety w tej sprawie?

Chyba nie jesteś jedyny. Wielka szkoda że na chęciach odbudowy zaufania klientów się skończyło. Szumne zapowiedzi i...nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie jesteś jedyny. Wielka szkoda że na chęciach odbudowy zaufania klientów się skończyło. Szumne zapowiedzi i...nic.

To ja tak dorzucę małą rodzynkę do tego tematu dość czekam na rejestracje domeny którą opłaciłam wczoraj ze środków które na ten cel miałam na koncie ambermarket.pl usuńcie moje konto przyjmijcie darowiznę w postaci pozostałości po moim koncie i nie dajcie mi już powodów do siwej trzciny na mojej skroni gdyż mając nadzieję że się wszystko unormowało próbowałam zarejestrować domenę po ponad kwartalnej absencji i .... (przepraszam wszystkich ) ..... hu..wa firma i hu....w dupe . usuńcie moje konto magicy z Aftermagic ;-)

 

 

Edit:

chciałabym przeprosić polonistów za brak znaków interpunkcyjnych oraz przestankowych ale zaprawdę powiadam wam niosą mnie nerwy nie liche kilkanaście miesięcy oni nas ściemniają tak być nie powinno !!!

 

Prezpraszam także wszystkich afterlizusów czekajcie na lepsze czasy AM i wybaczcie że ja tego nie czuje .

 

Pozdrawiam Anita

Edited by Anita
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja tak dorzucę małą rodzynkę do tego tematu dość czekam na rejestracje domeny którą opłaciłam wczoraj ze środków które na ten cel miałam na koncie ambermarket.pl usuńcie moje konto przyjmijcie darowiznę w postaci pozostałości po moim koncie i nie dajcie mi już powodów do siwej trzciny na mojej skroni gdyż mając nadzieję że się wszystko unormowało próbowałam zarejestrować domenę po ponad kwartalnej absencji i .... (przepraszam wszystkich ) ..... hu..wa firma i hu....w dupe . usuńcie moje konto magicy z Aftermagic ;-)

Edit:

chciałabym przeprosić polonistów za brak znaków interpunkcyjnych oraz przestankowych ale zaprawdę powiadam wam niosą mnie nerwy nie liche kilkanaście miesięcy oni nas ściemniają tak być nie powinno !!!

Prezpraszam także wszystkich afterlizusów czekajcie na lepsze czasy AM i wybaczcie że ja tego nie czuje .

Pozdrawiam Anita

 

Moja nauczycielka j.polskiego z czasów liceum, mówiła "mój język świadczy o mnie".

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Moja nauczycielka j.polskiego z czasĂłw liceum, mĂłwiła "mĂłj język świadczy o mnie".

Zapewne mówiła tak tylko dlatego że nie znała AM...bo gdyby znała to dodała by...Mój język świadczy o mnie ale ta zasada nie dotyczy wyrażania opinii na temat AfterMarket.pl ...:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś dziwią mnie te wszystkie żale i skargi dotyczące przeciągających się wypłat.

 

Mnie osobiście nigdy, ale to nigdy nie zdarzyło się, aby nie otrzymał w terminie. Początkowo otrzymywałem raczej pod koniec 10. dnia roboczego, ale z czasem bywało, że już po kilku dniach. NIe były to jakieś duże sumy za sprzedane domeny , ale przetrzymywanie pieniędzy przez pół roku czy kilka tygodni nigdy nie miało miejsca i naprawdę jestem zdziwiony. Z drugiej strony piszecie, że nie otrzymujecie pieniędzy tak długo, a mnie interesuje, ile monitów było wysyłane? Ile razy się przypominaliście?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×