Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

dwa zlecenia na średnie xxx - jedno z 22.06 drugie z 29.06 zostały zaksięgowane na koncie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja właśnie dostałem wypłatę. Po 11 dniach więc nie jest tak źle patrząc na to ile inni czekali :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla tych którzy chcieli dowodów, odnośnie zakładania opcji przez am ;)

 

NAZWA DOMENY:

fikcje.pl

typ abonenta:

organizacja

serwery nazw:

ns2.dropped.pl. [212.91.7.33]

ns1.dropped.pl. [212.91.6.33]

utworzona:

2012.07.06 10:46:38

ostatnia modyfikacja:

2012.07.06 10:46:38

koniec okresu rozliczeniowego:

2013.07.06 10:46:38

opcja:

brak

dnssec:

brak

ABONENT:

firma:

SenseSites Limited

ulica:

Avlonos 1, Maria House

miasto:

1075 Nicosia

lokalizacja:

CY

ostatnia modyfikacja:

2012.04.06

KONTAKT TECHNICZNY:

firma:

Michau Enterprises Limited

ulica:

Chytron 26, Office 21

miasto:

1075 Nicosia

lokalizacja:

CY

telefon:

+357.22761649

ostatnia modyfikacja:

2012.04.06

REJESTRATOR:

Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

tel.+357.22761649

fax:

+357.22767543

e-mail:

domains@dropped.pl

 

 

Dla mniej zorientowanych - ta firma standardowo wisi we whois domen które AM łapie poprzez opcje, prawdopodobnie aby ominąć zakazy NASK. Tej firmy także AM używało do wpłat poprzez paypal.

Przeprosin pewnie się nie doczekam, do tego trzeba trochę honoru i odwagi

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites

dwa zlecenia na średnie xxx - jedno z 22.06 drugie z 29.06 zostały zaksięgowane na koncie :)

 

A moja wypłata 19.06 na średnie xxx nadal wisi.

 

Widać, że "nasi" oraz grzeczni (w stosunku do AM na forum) obsługiwani są poza kolejnością...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy doczekam się wreszcie wypłaty? Chodzi o zaledwie 2 tys zł zlecone 2012-05-14?

 

Czy na forum jest ktoś aktywny z przedstawicieli AfterMarket.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedalem domene za xxxx i już 2 miesiąc leci i nic nie mam

Gdy mialem 40 domen na koncie to odpisywali

wszystko przenislem do innego rejestratora i od 2 tygodni nie odpowiadaja na rzadne moje pytania

 

TA FIRMA TO NIE OSZUŚCI... ONI POPROSTU JUŻ UPADli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wypłatę czekam już ponad 2 miesiące !!

 

0 odpowiedzi na e-maile,

0 odpowiedzi tutaj na forum,

brak numeru telefonu do kontaktu,

pisałem do Michała Plebana na priv przez forum, także zero kontaktu.

 

Czy nie rozumiecie, że nic nie zniechęca do korzystania z usług, bardziej niż nie otrzymywanie żadnych informacji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostał już ktoś wypłatę?

 

Troszkę wcześniej wkleiłem wiadomość iż na początku miesiąca czerwiec zleciłem wypłatę aż 58zł z jednego z likwidowanych kont na am(mam 2, w zasadzie już jedno). Na wypłatę czekałem miesiąc i 2 może 3 dni.

 

Liczyłem, że coś się ruszy. Dobrze, że ja nie żyję tylko z domen:)

 

Mnie to się marzy taki rejestrator-hybryda( podejście i infrastruktura premium.pl z cenami aftermarket.pl). Ewentualnie premium.pl na Cyprze:D

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie to się marzy taki rejestrator-hybryda( podejście i infrastruktura premium.pl z cenami aftermarket.pl). Ewentualnie premium.pl na Cyprze:D

 

A co jest tańsze w dropped pl? Ja w domenach .pl roznic nie widzę, globalnymi raczej się nie interesuje

 

Poprzednia swoja zaległa wypłatę anulowałem chyba po ok 3 tyg czekania, koleja wisi dopiero 15 dni, wiec jeszcze trochę sobie poczekam

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

A co jest tańsze w dropped pl?

 

Rejestracja i odnowienia domen .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

aż z ciekawości spojrzałem do cennika am bo może coś mnie ominęło, ale raczej nie ;) małe porównanie niżej

 

Rejestracja domeny pl, ceny AM / Premium:

- cennik standardowy:

12zł / 8.88zł (w promocji "do odwołania", bez promocji 13zł)

- cennik 200+

10zł / 8.88zł (w promocji "do odwołania", bez promocji 11zł)

 

Odnowienia pl, ceny AM / Premium:

- cennik standardowy

50zł / 40zł (w promocji "do odwołania" dla domen od 3 miesięcy w premium, bez promocji 50zł)

- cennik 200+

40zł / 40zł (w promocji "do odwołania" dla domen od 3 miesięcy w premium, bez promocji 42zł)

 

Wypada mi zatem napisać sprostowanie swojego posta wyżej - jednak na tą chwilę jest różnica, na korzyść premium.

I aby nie krzywdzić AZ - rejestracje u nich są jeszcze tańsze, z wykorzystaniem kodów -25% których przynajmniej kilkadziesiąt mam cały czas w panelu. Z przedłużeniami już trochę gorzej ;)

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Fajnie że porównujesz promocje w Premium do standardów w AM :)

 

I weź pod uwagę, że nie każdy tutaj prowadzi firmę i odlicza sobie VAT.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejestracja domeny pl, ceny AM / Premium:

- cennik standardowy:

12zł / 8.88zł (w promocji "do odwołania", bez promocji 13zł)

- cennik 200+

10zł / 8.88zł (w promocji "do odwołania", bez promocji 11zł)

az.pl jest najtaniej do 20 domen (i potem też, ale różnica już mała - i to to jest kilka(naście) razy na forum).

 

Jeśli liczy bonusy - dla mnie AM jest najtaniej, jeśli chodzi o przedłużania domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie że porównujesz promocje w Premium do standardów w AM :)

 

I weź pod uwagę, że nie każdy tutaj prowadzi firmę i odlicza sobie VAT.

 

Ta, bo fajniej jednak porównać to co rzeczywiście się płaci - nawet jeśli to promo ;) to nie jest porównanie "na wieczność" ale na chwilę obecną - i tyle to tam teraz kosztuje. Porównywanie tego co będzie gdy promo się skończy, było by w tym momencie bzdurą, nie uważasz?

Po drugie, jak najbardziej wziąłem pod uwagę VAT - to że niektórzy nie prowadzący działalności wskutek takiej właśnie propagandy nie płacą tego podatku jest wykroczeniem/przestępstwem skarbowym. Tylko jakoś AM nie śpieszy się informować klientów o tym iż powinni to zrobić, ciekawe dlaczego?... ;) "Taniość" am to mit

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Taniość" am to mit

Nie, to fakt.

Mnie tylko trochę martwię, że jest tak tanio, że już nie zarabia...

 

Ale te ostatnie kilka posty są mocne OT - więc poproszę admini to gdzież przenieść.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Ta, bo fajniej jednak porównać to co rzeczywiście się płaci - nawet jeśli to promo ;) to nie jest porównanie "na wieczność" ale na chwilę obecną - i tyle to tam teraz kosztuje. Porównywanie tego co będzie gdy promo się skończy, było by w tym momencie bzdurą, nie uważasz?

To idź rejestrować domeny do Home.pl za złotówkę. TERAZ jest przecież tanio - martwić się będziesz później.

 

Premium.pl wprowadziło tą promocję "do odwołania" w okresie kiedy Michau Enterprise ma problemy. Myślisz, że gdyby nie mieli takiej konkurencji w postaci AfterMarket.pl to miałbyś te wszystkie promocje, przeprowadzki itp.? Byś widział, jak świnia niebo.

 

Przetrwanie Dropped/AfterMarket leży nie tylko w interesie właścicieli. I weźcie to wszyscy pod uwagę.

Edited by Anubis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybacz, ale ja swój interes widzę tylko w normalnym działaniu tego serwisu. Tak jak teraz, jak dla mnie może paść - bez żalu z mojej strony. Nie trzęsę portkami przed przyszłością "i co to będzie"... dzieci tym można straszyć. Równie dobrze możesz mi wmawiać że jak tp (teraz orange) upadnie to cała polska zostanie bez internetu i telefonów, a już na pewno że będzie drożej i gorzej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieci tym można straszyć. Równie dobrze możesz mi wmawiać że jak tp (teraz orange) upadnie to cała polska zostanie bez internetu i telefonów, a już na pewno że będzie drożej i gorzej ;)

chyba niewiele wiesz o działaniu konkurecji

premium ma konkurencje tylko w AM a na rynku telefonii o ile umiem liczyc jest 4 dużych graczy

podobnie wyglada twoje porównanie cen promocyjnych premium z odnowieniami AM :lol:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Wybacz, ale ja swój interes widzę tylko w normalnym działaniu tego serwisu. Tak jak teraz, jak dla mnie może paść - bez żalu z mojej strony. Nie trzęsę portkami przed przyszłością "i co to będzie"... dzieci tym można straszyć. Równie dobrze możesz mi wmawiać że jak tp (teraz orange) upadnie to cała polska zostanie bez internetu i telefonów, a już na pewno że będzie drożej i gorzej ;)

 

Zbytnio na działaniu konkurencji to Ty się nie znasz. Z mojej strony apeluję o powrót do głównego wątku i założenia tego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZOBACZCIE PORUSZYlEM TEMAT ŻE AFTERMARKET SIĘ NIE ODZYWA

 

NIE WYPlACA JUZ OD 2 MIESIĘCY !!!!!!

 

I DORAZU ZACZYNA SIĘ ZMIANA TEMATU NA JAKIEŚ ODNAWIANIE DOMEN

 

CZY W PREMIUM CZY W AFERAMARKET

 

 

MAM PROPOZYCJE BY WYSYlAĆ ZAPYTANIA DO WSZYSTKICH CO SPRZEDAJĄ NA AM

DOMENY BO MOZE NIE ZNAJA SYTUACJI

 

ŻE CHCĘTNIE KUPIE DANĄ DOMENĘ AlE U INNEGO REJESTRATORA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani, albo jest tanio i...jest tak jak jest (problemy z wypłatami, problemy z przedłużeniem, rejestracją i kto wie co jeszcze), albo macie ciut drożej, ale solidnie i pewnie - bez strachu, awarii, problemów - po prostu tak jak powinno być.

 

Mogę tylko podejrzewać, że szukanie dodatkowego zysku, żeby sobie odbić niskie ceny, nie zawsze kończy się "i żyli długo i szczęśliwie". A poza tym, nie wiem skąd pretensje, że serwis ośmiela się mieć jakiś zysk ze swojej działalności (i tak pewnie żadne kokosy). Można samemu założyć giełdę i stać się rejestratorem, a nawet przechwytywaczem i mieć takie same ceny jak AM.

 

Życie jak w Madrycie. Miliony czekają.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×