Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

Oczywiście, że forum jest do wymiany doświadczeń i opinii, ale 20 post tej samej osoby na ten sam temat już chyba nie spełnia tego zadania. Chodzi mi po prostu o jakiś umiar.

 

@apze

Co do monopolu AM na przechwycone domeny - to nie jest monopol, bo według tej definicji każdy domainer, a nawet właściciel jakiejkolwiek domeny jest monopolistą. Ponadto po przechwyceniu i opłaceniu domenę można przenieść do konkurencji i już nie korzystać z usług AM np. w zakresie utrzymania czy przedłużania domeny.

 

DD

Tak, i w mojej ocenie mam monopol na swoje domeny - tylko ja mam adres "xxx" i tylko ze mną można dyskutować na temat jego ewentualnego odkupienia i ceny. Nikt inny Ci go nie zaoferuje, jestem jedynym dystrybutorem tej usługi.

Każdy może przechwycić domenę, jednak jeżeli przechwyci ją AM (a właściwie dropped.pl) to trzeba ją tam kupić ponieważ też nikt inny nie oferuje jej na sprzedaż. A odkupienie później od osoby, która wygrała licytację to też wyjście jednak biznesowo nieroztropne.

 

Tak więc do momentu, w którym dropped.pl ma taką a nie inną skuteczność przechwytywania można powiedzieć, że "jesteśmy skazani" na dokonywanie wpłat i tymczasowe utrzymywanie domen jeżeli chcemy zakupić daną domenę i sprzedać z odpowiednim zyskiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc do momentu, w którym dropped.pl ma taką a nie inną skuteczność przechwytywania można powiedzieć, że "jesteśmy skazani" na dokonywanie wpłat i tymczasowe utrzymywanie domen jeżeli chcemy zakupić daną domenę i sprzedać z odpowiednim zyskiem.

Problemy w AM związane są głównie z WYPŁATAMI i PRZEDŁUŻENIAMI. Jaki więc jest problem w przechwytywaniu domen w AM i po kilku - kilkunastu dniach wytransferowywaniu ich do innej firmy?

 

Z mojej strony nie mam już nic do dodania w tym temacie :)

 

Osobiście mam szczerą nadzieję, że wszelkie problemy w AM zostaną rozwiązane, a serwis będzie nadal rozwijany. Bo co prawda są obecnie serwisy, które świadczą usługi lepiej (przynajmniej część usług związanych z rynkiem domen), to jednak AM ma dużo zasług dla rynku domen w Polsce. To Aftermarket.pl wprowadził dużo innowacyjnych usług - z większym lub mniejszym sukcesem, a konkurencja je głównie kopiowała. Jak nie będzie AM, to skąd będą kopiować nowe pomysły? ;)

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W imię czego? A w imię tego, że przecież współpracujesz z nimi, kupujesz, sprzedajesz. Korzystasz z tego co stworzyli - i mam wrażenie, że chcesz korzystać nadal.

 

Z aukcją x.de kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Jeśli środki ze sprzedaży mają pójść na wyprostowanie sytuacji - to chyba lepiej, żeby domena została sprzedana drożej. Była okazja zainwestowania, nie znalazł się odważny - trudno. Drugiej okazji kupna x.de za 90k (moim zadaniem) nie będzie.

Znajdź klienta na x.de, zaproponuj swoją prowizję - i dopiero jak nie zechcą sprzedać za sensowną cenę - możesz mówić że dbają o własny interes. To przykład pozytywnego działania ;)

 

A co do "wiem, ale nie powiem" to czy nie wydaje Ci się takie sprawianie spraw niepoważnym? Nie możesz powiedzieć - nie zaczynaj tematu. A wiesz - chętnie się dowiem - może to Ty masz przecież rację.

 

Nie wiem ile jeszcze razy muszę napisać że nie mam żadnej domeny w Dropped, zatem pisanie przez kolejną osobę że korzystam z ich usług jest niedorzecznością.

Niepoważnym byłoby publiczne ujawnianie wiedzy i dowodów, zapowiadając powiadomienie prokuratury o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem ile jeszcze razy muszę napisać że nie mam żadnej domeny w Dropped, zatem pisanie przez kolejną osobę że korzystam z ich usług jest niedorzecznością.

 

Przepraszam - widać nie doczytałem. W takim razie możesz ich niszczyć.

 

Niepoważnym byłoby publiczne ujawnianie wiedzy i dowodów, zapowiadając powiadomienie prokuratury o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa.

 

Mam rozumieć, że publiczne rzucanie oskarżeń bez podawania dowodów uważasz za poważne?

 

Dobrze, że chcesz wyjaśnić te sprawy, ale zrób to w bardziej cywilizowany sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: domenę możesz przenieść i wystawić np. u konkurencji. Po drugie: nie musisz rejestrować domen w OVH. Po trzecie: możesz wystawić ją w AM i zgodzić się na niepewność w stosunku do terminu i wypłaty środków. Zawsze zostaje jeszcze Allegro lub założenie własnej giełdy. Itd.

 

Przypomina mi to sytuację sprzed jeszcze ok. 10 lat gdy mieszkałeś w małej miejscowości i chciałeś założyć sobie telefon czy internet - a do wyboru miałeś aż TP. I stwierdzenie - przecież nikt ci nie każe tu mieszkać, zawsze się możesz przeprowadzić gdzie indziej (gdzie już się pojawili dialog czy netia)...

 

Przecież Michał nie ma problemów finansowych / problemów z płynnością w AM na złość Klientom.

 

A czy ma je przez to zło konieczne - klientów, czy na skutek swoich decyzji? Bo to przysłowiowe "wykręcanie kota ogonem". Zauważ, że trwa to już 4 miesiące, niedługo będzie 5. Czasu i kredytu zaufania od klientów dostał na prawdę bardzo, bardzo dużo. I ile jakie działania było przez ten czas widac i jak one poprawiły sytuacje klientów? ebook i aukcje x.de. Ciut mało jak na "robienie co może" ;) chyba że faktycznie może tak mało

 

Im dłużej to trwa, tym bardziej przyzwyczajam się do funkcjonowania bez AM. Natura nie znosi pustki i zawsze będzie ktoś kto zajmie ich miejsce, bo myślę iż w najgorszym przypadku pod tym szyldem zaczęła by działać inna firma. Jeśli będzie popyt - będzie i podaż, tak działa zdrowy rynek. Nie sztuczne utrzymywanie monopolu przy życiu, strasząc hasłem "bo co będzie gdy upadnie", i "lepiej dla nas aby z tego wyszli" - im dłużej to trwa tym bardziej skłaniam się do wprost przeciwnego stwierdzenia. Tak, monopolu - gdyby była realna alternatywa to tego typu hasła w ogóle by nie padały, ale jak widać są wygłaszane cały czas

 

Ta sytuacja zmusza nas do podejmowania niepotrzebnego ryzyka, którego pół roku temu nie było - i nigdzie indziej nie jest widoczne. To nie jest dobre dla biznesu. Dlaczego: bo ryzyko w obecnej sytuacji większe niż rok temu, a bonus za jego podjęcie - żaden.Ty możesz liczyć na to samo co wcześniej (albo nawet mniej po wprowadzonych podwyżkach), a za podjęcie dodatkowego ryzyka w nagrodę pieniądze dostaniesz później a o przedłużenie/rejestracje domen będziesz się musiał dopominać ticketami...

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Przeszukuj 134321 ofert sprzedaży domen i 13079 aukcji." - to oficjalna informacja na aftermarket z dzisiaj, ile aukcji było miesiąc, kwartał temu?

Była już duża dyskusja na ten temat - po wymyśleniu opłat za zewnętrzne adresy z giełdy zniknęła 1/3 domen. Więcej tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Była już duża dyskusja na ten temat - po wymyśleniu opłat za zewnętrzne adresy z giełdy zniknęła 1/3 domen. Więcej tutaj.

 

Swoją drogą ciekawe czy ta decyzja była poparta jakąkolwiek analizą i czy rzeczywiście lepiej wychodza na opłacie 3gr/dzień per domena zewnętrzna czy lepiej wychodzili na prowizjach za sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą ciekawe czy ta decyzja była poparta jakąkolwiek analizą i czy rzeczywiście lepiej wychodza na opłacie 3gr/dzień per domena zewnętrzna czy lepiej wychodzili na prowizjach za sprzedaż.

IMHO decyzja została dobrze przekalkulowana i jest korzystna dla AM ale jednocześnie to bardzo nieprzyjemna zmiana dla (byłych? zmuszonych do odejścia?) użytkowników serwisu. Gdyby nikt nie usunął swoich domen z giełdy (a jednak w ciągu kilku dni usunięto 50 tys. zewnętrznych adresów... pewnie 90% z wszystkich domen zewnętrznych) to AM zarabiało by swoją prowizję plus dysponowało większą bazą domen (i użytkowników którym można sprzedać jakąś usługę ekstra - np. poradnik ;)), a tak zarabia tylko na tych co zostali ze swoimi adresami plus dodatkowo te nieliczne osoby muszą płacić większą prowizję ekstra... utrzymanie 10 tys. adresów zewnętrznych przez rok wygeneruje dla AM ~109 500zł - wcale nie wygląda to super lukratywnie dla serwisu, ale z drugiej strony przy prowizji 6% (za sprzedaż domeny zewnętrznej) trzeba by transakcji z domen zewnętrznych za ~ 1,8 mln zł by osiągnąć podobny wynik finansowy. Nie wiem jak sprzedawały się domeny zewnętrzne, może nie tak dobrze - jedyny trop w tej sprawie to http://www.aftermarket.pl/lastsold.php gdzie publikowane są dzienne sprzedaże (a wygląda to tak jakby w ciągu pojedynczego dnia nie sprzedawało się domen za więcej niż kilka tysięcy zł) po przekalkulowaniu 5 tys * rok wynika że rocznie w AM sprzedaje się w ogóle domen za 1,8 mln. Jeżeli sprzedaże zewnętrzne to mała cząstka (1/10?) tej liczby to dla AM wprowadzenie opłat za wystawianie domen było korzystne finansowo. Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,8 mln zł rocznie czyli 150 tys. zł miesięcznie.

150 tys. zł razy 6% prowizji daje 9000 zł zarobków miesięcznie dla AM ze sprzedaży.

Serio tak by wyszło przy takich wyliczeniach. Oczywiście są jeszcze zyski z przechwytywania i innych usług, transakcje Escrow, których nie ma na liście, ale można zacząć się zastanawiać nad tym czy serwis naprawdę jeszcze zarabia (oby tak). Bo pracownicy, serwery, konta NASK, to jednak duże koszty miesięczne są i zyski powinny je równoważyć (co najmniej)

Tak tylko spróbowałem coś poszacować, podobnie jak Ty Adelard.

 

Bo jeśli model biznesowy AM był oparty w dużej mierze na przechwytywaniu domen to w tym segmencie spadek od 2008 roku trzeba liczyć w kosmicznych ilościach procent, bo nie ma już raczej aukcji po kilkanaście tys. zł i to nie wróci, winne masowe opcje.

 

#szacowanie.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że rozmawiamy tylko teoretycznie, chyba nikt nie chciałby problemów z powodu publicznego mówienia i w pewnym sensie przetwarzania oficjalnie publikowanych danych, z drugiej strony jesteśmy tylko użytkownikami a nie organem kontrolującym finanse i w pewnym momencie tych kalkulacji trzeba by sobie odpuścić... Natomiast fajnie byłoby zamiast mówić "wydaje mi się że jest OK" czy "jestem przekonany że jest tragicznie" raz to po prostu policzyć i mieć pewność, a nie gdybać i czekać w nieskończoność na jakieś oficjalne stanowisko. Firma Michaua na pewno ma wielomilionowe obroty, pytanie dlaczego w tym momencie obserwujemy pomysły rodem z piramid finansowych gdzie płaci się nowym klientom z pieniędzy wcześniejszych klientów, popatrzcie na ZUS to nie ma prawa działać...

Tak więc Michale, do tej sytuacji gdzie setki osób rozmawiają o finansach waszej firmy (co powinno być sprawą wyjątkowo poufną szczególnie przy takiej konstrukcji spółki offshore) dopuściliście sami tymi wszystkimi "atrakcjami" z ostatniego roku - My chcemy wiedzieć do czego są wam potrzebne nasze pieniądze... Pomysł ze świadczeniem usług finansowych bez posiadania licencji bankowej jak widać wcale nie był taki rewelacyjny w dłuższej perspektywie czasu. Choć nie twierdzę że platforma do transakcji "wokół domenowych" którą stworzyliście z pieniędzy inwestorów jest zła bo jest jedną z najlepszych na świecie, dlaczego natomiast na tym nie skończyły się wasze ambicje i nie podeszliście do tematyki bardziej zachowawczo? Jak na dłoni widać że nie chodzi już wam o takie sprawy jak domeny czy jakość prowadzonych usług tylko o mnożenie pieniędzy - jaki dobry marketing można prowadzić przy takim podejściu? Dlaczego w takiej sytuacji nie założyć banku internetowego/kantoru na jakiejś dobrej domenie i zacząć od zera, a domenom i "domeniarzom" po prostu odpuścić, niszczycie teraz rynek który sami stworzyliście. Inwestorzy powierzali wam przez lata środki, czy liczycie że to zaufanie da się łatwo odbudować?

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że rozmawiamy tylko teoretycznie, chyba nikt nie chciałby problemów z powodu publicznego mówienia i w pewnym sensie przetwarzania oficjalnie publikowanych danych, z drugiej strony jesteśmy tylko użytkownikami a nie organem kontrolującym finanse i w pewnym momencie tych kalkulacji trzeba by sobie odpuścić... Natomiast fajnie byłoby zamiast mówić "wydaje mi się że jest OK" czy "jestem przekonany że jest tragicznie" raz to po prostu policzyć i mieć pewność, a nie gdybać i czekać w nieskończoność na jakieś oficjalne stanowisko.

 

No ale te szacunki (nie wyliczenia, bo nie można obecnie wyliczyć, ile AM zarabia na promocjach domen, debetach, przechwytywaniu, transakcjach Escrow, bo dostępu do takich dokładnych danych po prostu nie ma) wynikają tylko z tego, że AM już nic nie publikuje.

 

A kiedyś publikował:

http://prasa.afterma...2011/10/13/659/

http://prasa.afterma...-sierpien-2011/

http://prasa.afterma...pl-lipiec-2011/

 

To dane publiczne (dla prasy) z zeszłego roku i dość są zbliżone do Twoich szacunków, trochę wyższe. Oczywiście liczby fajnie wyglądają, ale sprzedaże trzeba przemnożyć tylko razy 0,02 (bo 2% prowizji było), żeby policzyć zysk, rejestracje domen to chyba wszystko bierze NASK (bo po kosztach są).

Z przechwytywaniem nie wiadomo, ale w każdym razie tu przy przechwytywaniu zyski wydają się największe z całego AM i ich spadek (bardzo widoczny obecnie) wydaje się najbardziej mieć wpływ na kondycję finansową, nie giełda.

PS jeszcze nie wsadzają za korzystanie z ogólnodostępnych danych, nawet nie jest się organem "kontrolującym finanse", bo to są wciąż informacje, które udostępnił AM i to przestarzałe już. ;)

 

Moja opinia jest taka, że AM ma naprawdę problemy finansowe i z płynnością i właściwie może już nie ma oszczędności, bo wszystko poszło na wypłaty, nie ma tu żadnych milionów, już nie ma - o ile kiedykolwiek były. Myślę też, że tu jeszcze można coś wymyślić, żeby z tego wyjść, ale potrzebna jest najbardziej komunikacja z klientami - tego głównie brakuje, bo nikt nie wie co się dzieje w ogóle.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko ocenić ile na giełdzie jest domen zewnętrznych 5, 10 czy 20 tyś. - to niestety różnica o cały rząd wielkości więc takie szacunki siłą rzeczy są bardzo mało precyzyjne. Nie wiemy też jaka część ze sprzedaży raportowanej w tych linkach to były domeny zewnętrzne, a prowizja została podniesiona jeśli dobrze liczę o 140% (z 2,5 na 6%). Nie szacując w ogóle konkretnych wartości, podejrzewam iż może być podobnie lub niewielki wzrost opłat.

Jednak straty z tego tytułu, zwłaszcza długoterminowe są o wiele większe niż potencjalne zyski. Z giełdy zniknęło wszak ponad 70.000 ofert. Co więcej - popchnęło klientów (sprzedających) do konkurencji - a razem z ciekawymi ofertami pojawią się także kupujący w większej ilości. Podejrzewam iż wcześniej 90% domen z premium było wystawionych także na AM - a po tej zmianie zyskali kilkadziesiąt tysięcy "exclusiv'ów". Za tym pewnie będzie szła większa sprzedaż i prowizja dla konkurencji. Generalnie uważam że dla rozwoju premium.pl ostatnio najwięcej dobrego zrobiło samo AM...

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites

to może dodam nutkę pozytywu, z mojej perspektywy dawno nie miałem tak dobrych sprzedaży, nigdy nie były jakieś spektakularne, bo specjalizuje się w niskobudżetowych domenach, interesuje mnie głównie ciągłąść sprzedaży, a właśnie pod koniec czerwca sfinalizowałem kilka sprzedaży, jedną dzięki Aftermarket i dzięki temu 'kryzysowi' właśnie, jest jeszcze inna kwestia poza AM, postanowiłem przechwycić 2 domeny w AZ (skutecznie za 0zł), nie zrobiłbym tego gdyby nie problemy AM. Więc z jednej strony nie mogę od nich otrzymać pieniędzy, które są zamrożone i czekam na przelew, ale z drugiej kupuję domeny, więc podejrzewam, patrząc z perspektywy ostatnich miesięcy, że dzięki problemom AM zarobię. Dziwi mnie, że jeszcze są optymiści, że AM zwróci pieniądze, ja w to nie wierzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego tak ważny, główny wątek dot. sytuacji finansowej Aftermarket.pl został przesunięty do rzadko uczęszczanego działu "Opinie o rejestratorach"? Według mnie powinien być przyklejony, ale w dziale Przejmowanie domen -> Aftermarket.pl. Być może logicznie pasuje do tego działu, ale tam z pewnością byłby bardziej zauważalny. Sam szukałem go przez kilka chwil...

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

12-ego czerwca zleciłem zwykłą wypłatę xxx i do teraz operacja "wisi" oznaczona jako w toku. z której strony nie liczyć to regulaminowy termin do 10 dni roboczych nie został już dotrzymany. zastanawiam się czy do jutra przelew będzie zrealizowany, czy też (o zgrozo) dopiero po weekendzie, czyli de facto w lipcu... nie wiem teraz czy warto jeszcze pisać ticketa i w sumie dopomnieć się o swoje (wiadomo kasa na koniec miesiąca się przyda każdemu; euro i te sprawy) czy zrobić anulację tejże wypłaty i zlecić drugą, "wypłatę błyskawiczną" - czyli tą płatną - ale chyba nie o to chodzi. pozdrawiam.

 

jeszcze cierpliwy mofokeng

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy do jutra przelew będzie zrealizowany, czy też (o zgrozo) dopiero po weekendzie, czyli de facto w lipcu... nie wiem teraz czy warto jeszcze pisać ticketa i w sumie dopomnieć się o swoje (wiadomo kasa na koniec miesiąca się przyda każdemu; euro i te sprawy) czy zrobić anulację tejże wypłaty i zlecić drugą, "wypłatę błyskawiczną" - czyli tą płatną - ale chyba nie o to chodzi. pozdrawiam.

 

To nie jest kwestia rzędu czy jutro czy po weekendzie - a po weekendzie i na pewno nie tym najbliższym :) Osoby jeszcze od kwietnia czekają.... i to jest jakoś kolejkowane ( o ile w ogóle w ostatnim czasie wypłynęły jakieś wypłaty ) Ja sam czekam od 06.06. A błyskawiczne... no cóż nie działają :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

12-ego czerwca zleciłem zwykłą wypłatę xxx i do teraz operacja "wisi" oznaczona jako w toku. z której strony nie liczyć to regulaminowy termin do 10 dni roboczych nie został już dotrzymany. zastanawiam się czy do jutra przelew będzie zrealizowany, czy też (o zgrozo) dopiero po weekendzie, czyli de facto w lipcu... nie wiem teraz czy warto jeszcze pisać ticketa i w sumie dopomnieć się o swoje (wiadomo kasa na koniec miesiąca się przyda każdemu; euro i te sprawy) czy zrobić anulację tejże wypłaty i zlecić drugą, "wypłatę błyskawiczną" - czyli tą płatną - ale chyba nie o to chodzi. pozdrawiam.

 

jeszcze cierpliwy mofokeng

A wypłaty błyskawiczne działają?

Bo wydaje mi się że nie...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czytam te wypowiedzi dotyczące AM i zastanawiam się dlaczego niektórzy klienci AM zachowują się jak klienci MOPS-ów, to znaczy "jak będę siedział cicho i grzecznie czekał w kolejce to może pani w okienku wypłaci mi zasiłek..."?

Przecież nie czekacie na zasiłek tylko na SWOJE pieniądze.

A pan Michau i jego poplecznicy za grosz nie mają honoru. Dlaczego jasno nie wyjaśnią tej sytuacji? Sytuacja jest aż tak zła?

Jak mam długi to rozmawiam z wierzycielami a nie chowam głowę w piasek (cypryjski ;-).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wypłaty błyskawiczne działają?

Bo wydaje mi się że nie...

 

Nawet jeśli działają (ostatnio AM informował o przywróceniu tej funkcji) to wypłacić można jedynie niewielkie kwoty dziennie.

Na ogół było to <100 pln.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy pomysł na łatanie finansów? http://di.pl/topic/59804-ktos-zalozyl-opcje-na-moja-domene/page__view__findpost__p__507887

 

Kasa z AM zamiast na wypłaty idzie na masowe zakładanie opcji

Bzdury wypisujesz - ewidentne (i nudne) jest już to, że na siłę próbujesz się doczepić. Zobacz sobie w odpowiedzi na post, który cytujesz, dlaczego piszesz bzdury.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem za snuciem teorii spiskowych. Skupiajmy się raczej na faktach...a one niestety nie wyglądają zbyt optymistycznie.

Co mamy na dzisiaj?

Ponad 100k zadłużenia u klientów

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony Dropped na zarzuty dotyczące obecnej sytuacji

Spór o domenę Premium.pl

Wciskanie kitu w formie książkowej

Obietnice poprawy ( wielokrotne...i nadal bez zmian )

Pogubione domeny

System argentyński w rozliczeniu z klientem

Jak ktoś jeszcze cosik ma niech dopisze... :)

 

A to z firmy RzetelnaFirma...:

 

Szanowni Państwo,

 

w nawiązaniu do zgłoszenia dotyczącego informacji, odnośnie firmy Michau Enterprises

Limited informuję, iż zgłoszenie zostało przyjęte.

Sprawa zostanie zweryfikowania i rozpatrzona, a o wyniku zostaną Państwo

poinformowany w najbliższym czasie.

Jednoczenie pragnę podziękować za przekazaną informację.

 

Z poważaniem

 

Katarzyna Klimasiewicz

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Tel:. 71/7745524

Namawiam o zgłaszanie nieprawidłowości w działaniu naszego 'ulubionego" serwisu gdyż na znak RzetelnaFirma należy sobie zasłużyć...obecnie od dłuższego czasu ja tych zasług nie widzę...

 

http://rzetelnafirma...e-naruszen.html

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

gtone, załośnie niski poziom wypowiedzi.

Po pierwsze: oparłem się na wypowiedzi thomaso, ale jak widać według ciebie bzdury piszę ja, nie on ? widać kogo na siłę chcesz się czepić, po tym jak się kompletnie ośmieszyłeś swoim ostatnimi "rewelacjami" i teorią spiskową.

Po drugie, bzdurą jest twoja odpowiedź na jego post. I dodatkowo ty na pewno wiesz że to nie am założyło te opcje?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

gtone, załośnie niski poziom wypowiedzi.

Oczywiście masz pełne prawo tak sądzić.

 

Po pierwsze: oparłem się na wypowiedzi thomaso, ale jak widać według ciebie bzdury piszę ja, nie on ?

Czy @Thomaso napisał w swojej wypowiedzi coś w tym stylu:

 

[...]

Kasa z AM zamiast na wypłaty idzie na masowe zakładanie opcji

?

 

To (stwierdzenie zawarte w powyższym cytacie) jest bzdurą i szukaniem taniej sensacji, bo nie jest poparte żadnymi dowodami, a wynika jedynie z chęci "dowalenia".

 

widać kogo na siłę chcesz się czepić, po tym jak się kompletnie ośmieszyłeś swoim ostatnimi "rewelacjami" i teorią spiskową.

Masz pełne prawo sądzić, że się ośmieszyłem swoją, jak to nazwałeś, teorią spiskową. Chciałbym jednak zauważyć, że w poście, do którego się odnosisz, napisałem o subiektywnym wrażeniu, które odniosłem, dokładniej, cytując, napisałem, że:

 

[...] nie mogę oprzeć się wrażeniu, że pisze to jedna i ta sama osoba, [...]

Ty natomiast, nie będąc w 100% pewnym swojej wiedzy, stwierdzasz na publicznym forum, że:

 

[...]

Kasa z AM zamiast na wypłaty idzie na masowe zakładanie opcji

Więc kto tu się ośmiesza, lata z "rewelacjami" i propaguje teorie spiskowe? :rolleyes:

 

Po drugie, bzdurą jest twoja odpowiedź na jego post.

Bardzo proszę, udowodnij prawdziwość swojego stanowiska, które mówi, że jeśli użytkownik A posiada domenę X i użytkownik B zleca aukcję User Premium domeny X, która to domena przed zleceniem tej aukcji nie miała założonej opcji, to jeśli domena X zacznie wygasać, to nie będzie na liście spadów oznaczona gwiazdką.

 

Udowodnij, że moje stanowisko, przeciwne do Twojego, zawarte w odpowiedzi na post @Thomaso, jest bzdurą.

 

I dodatkowo ty na pewno wiesz że to nie am założyło te opcje?...

Nie wiem. I dlatego, w przeciwieństwie do Ciebie, nie latam po całym forum i nie rzucam "pewnikami" w formie stwierdzeń :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×