Jump to content
Roooocky

Reklamy Aftermartet

Recommended Posts

A mi się reklamy podobają, nie wszystkie tak bardzo, ale uważam że promują rynek wtórny. I przy okazji pośrednio moje domeny.

Liczyłem na telewizję publiczną, Polsat albo zwykły TVN ;)

to na pewno pośrednio też uświadamiają ewentualnego klienta, że jak coś jest niedostępne na nazwa.pl

to można to ewentualnie znaleźć na AM. Nie zmienia to jednak faktu, że zrobione tanim kosztem i na szybko.

Nie wyglądają profesjonalnie... raczej jak reklamy sprzed 20 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było promocji, było źle.

Są reklamy jest źle.

Kiedy byłoby idealnie ?

Gdyby ustawiła się kolejka zainteresowana Waszymi ( i tylko Waszymi ) domenami ?

Najlepiej wszystkimi lub większością z nich i to w cenach końcowych.

Panie i Panowie - proponuję powrócić na ziemię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamy zostały ciekawie zrealizowane i wyglądają na przemyślane, jednak nie do końca. Ostatecznie wyszło na to, że są to reklamy konkretnych domen, co od razu mocno zawęziło liczbę zainteresowanych. Na dodatek nie zadbano o to, by domeny kierowały bezpośrednio na giełdę. Więc wymiernym skutkiem tej kampanii będzie sprzedaż jednej z reklamowanych domen. Ale jest wątpliwe, że przy takim doborze nazw zobaczymy jakiś skutek.

 

Do tego pozostaje kwestia, gdzie należy się reklamować. Pomysł z telewizją może i jest kuszący, ale zapewne drogi, a produkt niezbyt pasuje do szerszego grona odbiorców, a to najbardziej sprawdza się w telewizji. Na dodatek będzie trudno wymiernie ocenić skutek. Zdecydowanie lepiej było zacząć od internetu i skupić się na branżowych mediach. Na koniec najważniejsze, należało tak dobrać reklamę i cel reklamowy, by można było wymiernie ocenić skutek reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktos z was zauwazyl jakis zwiekszony ruch w ofertach od czasu emisji reklam?

oferty ofertami.. bardziej przydatne byłyby statystyki całego AM

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety nie mogę już edytować..

 

Tak się zastanawiałem jaki wpływa miały reklamy na AM na sprzedaże..

 

Wchodzę w zakładkę ostatnio sprzedane.. a tam ostatni wpis z 19 kwietnia.. Coś się popsuło z uaktualnianiem ostatnich sprzedaży ? Czy też reklamy wręcz popsuły ilość sprzedanych domen w porównaniu do tego co było przed reklamą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo, że po mojej ostatniej aukcji jestem lekko podirytowany sytuacją w AM to reklamy mi się podobają. Tak właśnie je sobie wyobrażałem.

 

Każda reklama rynku wtórnego jest dobra i powinna być doceniona przez każdego domainera ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak się zastanawiałem jaki wpływa miały reklamy na AM na sprzedaże..

Nie wiem czy pojawią się dzięki takim reklamom kk ale nowe osoby zainteresowane takim zarabianiem najprawdopodobniej tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wykonanie - nie mam nic do zarzucenia, ale imho AM realizuje zbyt niszowe usługi, aby trafić do jakichkolwiek KK przez ten czas emisji i przez ten kanał odbiorców. Poza tym oglądając TV często ignorujemy treść nadawana w czasie rożnych emisji/programów, a rzucanie takiej tematyki w wir wielu innych to trochę ryzykowne posuniecie.

 

Warto było skupić się po prostu na reklamie w internecie i na portalach o tematyce podobnej - gdzie domeny faktycznie miałyby zastosowanie i byłyby związana z profilem strony. Wtedy każda osoba widząca reklamę swobodnie i świadomie zasięgnęła by informacji co prowadziłoby do świadomych klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×