Jump to content
Roooocky

Reklamy Aftermartet

Recommended Posts

Kilka minut temu obejrzałem ich 5 spotów reklamowych i szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego :)

Orientujecie się czy kampania reklamowa ma być w TV czy tylko w internecie?

No i co sądzicie o samych reklamach :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka minut temu obejrzałem ich 5 spotów reklamowych i szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego :)

Orientujecie się czy kampania reklamowa ma być w TV czy tylko w internecie?

No i co sądzicie o samych reklamach :) ?

 

Jak dla mnie nic ciekawego . Też spodziewałem się czegoś lepszego . Trzeba było brać Lemon Sky (ADV.pl) to by Wam coś zmontowali mocnego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam inne zdanie i przyznam że wg mnie reklamy są dobre, nawet bardzo. Najlepsza z psychoterapią, najgorsza 1 z uwagi na to że koleś ewidentnie się nie nadaje do roli. Ogólnie na duży plus, ale żadna, nawet najlepsza reklama nie zastąpi poprawnego funkcjonowania giełdy.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Mi się najbardziej podoba ta z nawozami :) Fajne podejście ogólnie i pomysły.

 

Gratki AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie reklamy bardziej promują rynek wtórny domen, niż same AM :) ale dobre i to :)

 

Jestem bardzo ciekawy czy zwiększy to ilość spływających ofert na domeny w AM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ogłoszenia na stronie firmy która to kręciła wynika, że emisje mają być w telewizjach informacyjnych typu TVN24, TVN CNBC i w internecie (link)

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bez rewelacji a jeśli miałyby być zestawione z innymi to chyba byłyby dość "blade". Ciekawe czy będą one wyemitowane czy to tylko taki temat zastępczy bo gdzieś chyba była informacja że emitowane miały być niby od minionego czwartku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamy nawet niezłe, aczkolwiek nie są najwyższych lotów - najmocniejsza "rolnicy" :)

Również jestem ciekaw czy przełoży się to bezpośrednio na sprzedaż, jedno jest pewne - świadomość o rynku domen i w ogóle o tym co to domena wśród "kowalskich" znacznie wzrośnie no i pewnie można się spodziewać zwiększonej ilości wejść na AM, oby tylko nie wiązało się to z częstszymi padami bo tego możemy już nerwowo nie wytrzymać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądając te spoty przychodzą mi na myśl reklamy z lat 90-tych. Jestem na nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalny koncept OK, dało się go ciekawie zrealizować - ten z rolnikami jest śmieszny, natomiast niektóre materiały w ogóle nie nadają się do emisji - reklama klasztor.pl - dla kogo? AM powinno najlepiej wiedzieć że nie ma rynku zbytu na takie adresy. Reklama broker.pl - nie śmieszna, przerażająca :) Tak w ogóle ta domena w ogóle jest na sprzedaż? Słyszałem już wiele rozbieżnych opinii...

 

Zrobiłbym jeszcze jedną śmieszną reklamę - panika na di.pl, blokada środków użytkowników, bezprawne zmiany abonentów i uśmiechnięty pan "PR" składający życzenia spokojnych świąt :) Ostatnio po prostu zabiliście zaufanie do własnych usług, tego nie da się naprawić udawaniem że problemu nie było.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niestety odnoszę wrażenie, że są to reklamy pojedyńczych domen a nie giełdy AM(która przemyka gdzieś tam w tle a końcu spotu).

Pytanie brzmi "co dalej ?".

Jeśli Rafał sprzeda broker.pl będziecie robić darmową reklamę nowemu właścicielowi czy macie podpisaną stałą umowę z firmą na 20 kolejnych reklamówek ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja niestety odnoszę wrażenie, że są to reklamy pojedyńczych domen a nie giełdy AM(która przemyka gdzieś tam w tle a końcu spotu).

 

Podpisuję się pod tym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słabiutkie.

Jedynie 6 może się podobać...ale też nie do końca.

Kojarzy mi się z reklamami przed programem AgroBiznes na Jedynce

 

Brakuje Szyca i Karolaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się reklamy podobają... ale rzeczywiście Aftermarket.pl jest słabo widoczny i oglądający prędzej wejdą na broker.pl, walia.pl niż na AM.

Fakt jest taki, że łatwiej byłoby zapamiętać domeny.pl, giełdadomen.pl niż aftermarket.pl. Może dlatego kierują na aftermarket przez takie domeny jak broker.pl, walia.pl itp.

 

Mimo wszystko wielki PLUS do Aftermarket za te reklamy.

Edited by entersite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram ideę samą w sobie. Z pewnością wzrośnie świadomość Kowalskiego a o to chyba nam wszystkim chodzi. Mimo wszystko reklamy marnej jakości :) Jestem ciekaw, czy abonenci wymienionych w reklamach domen dołożyli do projektu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michale i dropped, nie idzcie ta droga ;)

 

Reklama TAK, ale w prasie branzowej i niekoniecznie tylko dla biznesmenow. Taka reklama napedzilaby o wiele wiecej klientow, niz jakis kiepski spot w TV kierowany do... nikogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się reklamy podobają, nie wszystkie tak bardzo, ale uważam że promują rynek wtórny. I przy okazji pośrednio moje domeny.

Liczyłem na telewizję publiczną, Polsat albo zwykły TVN ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×