Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

in-ternet.pl

Recommended Posts

Osobiście, nie lubię nazw domen z myślnikami.

Jednak, "jak się nie ma co się lubi ...", to się ma, właśnie takie dziwadło niestety ;) : in-ternet.pl

Proszę o opinie i wycenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście, nie lubię nazw domen z myślnikami.

Jednak, "jak się nie ma co się lubi ...", to się ma, właśnie takie dziwadło niestety ;) : in-ternet.pl

Proszę o opinie i wycenę.

lepiej schowaj tego cudaka, zanim cie tu zbluzgaja ;)

wycena chyba zbedna

Share this post


Link to post
Share on other sites
lepiej schowaj tego cudaka, zanim cie tu zbluzgaja ;)

 

he he, piekniej ujac tego nie mozna! Schowaj lepiej tego cudaka, he he

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest cudak- domena jak każda inna. każdy chce zarobić i dać do wyceny. ;-). Tylko ten kto to zarejestrował jest desperatem, bo wszystko już zajęte a tu taka 'perełka" - że też nikt an to nie wpadł . Daj na allegro zrób dobry szablon -pokaż ile jest zajętych zapłać 99 zl daj na stronę główną allegro a jakiś jeleń to kupi. Jest szansa .

Share this post


Link to post
Share on other sites
lepiej schowaj tego cudaka, zanim cie tu zbluzgaja ;)

wycena chyba zbedna

 

 

Niestety dla Ciebie, Panie_Grzegorzu ;) , oraz umberto a także innych, ewentualnych estetów: cudaka nie schowam, gdyż

ten Dział jest właśnie po to, aby pokazywać między innymi, takie cudaki. Bezdyskusyjne "perełki" zachowuję dla siebie.

 

Nie oczekuję pozytywnych komentarzy - z ułomności domeny zdaję sobie sprawę, o czym było we wstępie - ale konstruktywnych.

Twoje powtórzenie posta umberto (powtórzyłeś po Panu_Grzegorzu), niczego nowego niestety nie wnosi.

---

Dokładnie zamierzałem zrobić to, o czym pisze dinguspospolity, dlatego pytałem o opinie i wycenę. Miło mi oczywiście, że moje myślenie, nie jest osamotnione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co to jest 'ternet' ? ;) warta tyle co in-cokolwiek-nicnieznaczace.pl

 

 

Oczywiście, masz rację, jeśli mówisz, że słowo "ternet" nic nie znaczy (chociaż i takie "rodzynki" jak "ternet.pl" ;) , chyba były rejestrowane ...).

Ww. domenę, należy rozpatrywać - sądzę -w trochę innych kategoriach:

jest warta tyle, na ile "in"+"ternet" słabiej lub mocniej, kojarzą się ew. nabywcy z terminem "internet". Klienci są różni, i mają różne skojarzenia i gusta.

Innego, racjonalnego sensu, w nazwie tej domeny nie należy się doszukiwać ...

 

-------------

 

Aha ... w zw. z moimi zamierzeniami dot. ww. "cudaka", możecie Panowie niniejszy temat, już teraz potraktować, jako antycypację przyszłych postów o podobnej treści w topicu pn. "zobaczcie tę aukcję" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez szans na sprzedaz i trudno mi zrozumiec powody do rejestrowania takiego czegos. Gdyby to bylo inter-net, mialoby to jakis sens. Niestety, wszystko co lepsze zajete.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez szans na sprzedaz i trudno mi zrozumiec powody do rejestrowania takiego czegos. Gdyby to bylo inter-net, mialoby to jakis sens. Niestety, wszystko co lepsze zajete.

 

Zajęte.

Powody rejestracji są takie, jak zwykle w podobnych przypadkach. Eksperyment ;) : nie dowiem się na 100%, jeśli nie spróbuję ... Nikomu to nie zaszkodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×