Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Co jest z tym powalonym SEDO ??

Recommended Posts

Guest

Nie wiem jak to jest ale od 3 dni nie mogę się zalogować do Sedo - wg komunikatu nie ma takiego użytkownika , dziś pierwszy raz od 3 dni mi się to udało ale tylko raz , bo ponowne próby dały skutek jak na początku - nie ma takiego użytkownika , powtarza się taka sytuacja co jakiś - dość długi na szczęście - czas. Czy ktoś wie w czym problem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak to jest ale od 3 dni nie mogę się zalogować do Sedo - wg komunikatu nie ma takiego użytkownika , dziś pierwszy raz od 3 dni mi się to udało ale tylko raz , bo ponowne próby dały skutek jak na początku - nie ma takiego użytkownika , powtarza się taka sytuacja co jakiś - dość długi na szczęście - czas. Czy ktoś wie w czym problem ?

 

Ja jeszcze nigdy nie miałem z tym żadnego problemu.

Może mylą ci się loginy lub hasła ? ;)

Może lecytyna.pl jest tutaj rozwiązaniem ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Ja jeszcze nigdy nie miałem z tym żadnego problemu.

Może mylą ci się loginy lub hasła ? ;)

Może lecytyna.pl jest tutaj rozwiązaniem ? :P

tez chciałbym pożartować ale nie mam powodu , wcześniej w ciągu 3 dni raz udało mi się zalogować a teraz znowu kolejny dzień bez powodzenia ... może jednak ktoś wie w czym problem ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
tez chciałbym pożartować ale nie mam powodu , wcześniej w ciągu 3 dni raz udało mi się zalogować a teraz znowu kolejny dzień bez powodzenia ... może jednak ktoś wie w czym problem ??

Napisz do Kamili - z pewnością ci pomoże.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak to jest ale od 3 dni nie mogę się zalogować do Sedo - wg komunikatu nie ma takiego użytkownika , dziś pierwszy raz od 3 dni mi się to udało ale tylko raz , bo ponowne próby dały skutek jak na początku - nie ma takiego użytkownika , powtarza się taka sytuacja co jakiś - dość długi na szczęście - czas. Czy ktoś wie w czym problem ?

 

 

a wpisywałeś ręcznie login i hasło?

spróbuj , być może jakiś robak zmienił ci listę haseł.

Jeśli to nie pomoże to pozostaje support sedo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
a wpisywałeś ręcznie login i hasło?

spróbuj , być może jakiś robak zmienił ci listę haseł.

Jeśli to nie pomoże to pozostaje support sedo.

dz na razie jakoś znowu działa - chociaż nie zawsze ;) , hasła i loginy zawsze wpisuję ręcznie - to musi być coś po stronie sedo

Share this post


Link to post
Share on other sites

***

 

Pytanie o coś innego, lecz z cyklu "Co jest z SEDO"?

 

Rzadko przeglądam listę ofert na SEDO, ale czy to normalne, że domeny wystawione na sprzedaż na SEDO mogą sobie tam wisieć, podczas gdy domena jest już wolna? Sprawdziłem sobie jedną .info, ale jest ona niezarejestrowana a nadal istnieje możliwość "Make Offer". Chyba teraz będę musiał przepuszczać te domeny przez kombajn do sprawdzania czy regnięte czy nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×