Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

I Warszawski Meeting Domeniarzy

Data  

22 members have voted

  1. 1. Czy przyjedziesz na meeting który si? odb?dzie:

    • 29 lutego
      0
    • 29 marca
      0


Recommended Posts

Po konferencji Nasku byllo tak milo w Amigosie, ze mysle, ze warto by bylo sie spotkac co jakis czas i pogadac o roznych sprawach przypiwie nie koniecznie akurat w tym lokalu, ale w Warszawie. Mysle, ze tego rodzaju spotkania sa dobra okazja nie tylko do rozmowy o sprawach typu co gdzie i za ile gros sprzedal badz przejol czy kupil co tez do romow biznesowych i nawiiazywania kontaktow i poznania sie ludzi pomiedzy soba na zywo. Takie spotkanie o lluznym charakterze to tez dobra okazja do dostepu do przedstawicieli rejstratorow bez wykladow i marketingowej sieczki :P.

 

Jestem w stanie zorganizowac takie spotkanie jesli chodzi o sprawy zwiazane z lokalem i znalezieniem w miare taniego hotelu w ludzkich warunkach dla chetnych. Jesli chodzi o ewentualnie jakis wklad rejestratorow, ktorzy by dolorzyc swoje 3 grosze do tematu finansowania imprezy to sprawa jest otwarta. Pytanie tylko ile osob by chcialo wziac udzial w takim spotkaniu?

 

Edit:

Pomyslalem sobie, ze mogli bysmy postawic jakiegos laptopa i by mozna w koncu wykorzystac nasze konferencyjne pendrive'y aby mozna bylo sobie sciagnac wizytowki w formie elektornicznej wybranych osob / partnerow biznesowych, ktorzy by chcieli udostepnic swoje dane.

 

Edit:

Dzieki ankiecie mamy jakas konkluzje jesli chodzi o termin. Teraz czas na druga ankiete.

 

Jesli chodzi o miejce to sa dwie opcje w zaleznosci od tego ile osb bedzie:

1. Sfinksy przy Szpitalnej - tanio duzo miejsca i w dodatku w centrum miasta. Mozna zjesc i sie napic w przyjemnej atmosferce.

2. Zgoda tez przy szpitalnej - lepsza knajpa, ale mniej miejsca ... za to jest stol salatkowy do kazdego dania i dobre jedzenie.

 

Jesli chodzi o terminy to sa dwa do wyboru jesli bedzie mniej osob zawsze mozna spotkac sie w Zgodzie i pogadac przy jakims piwku i czyms jeszcze 29 lutego jesli bedzie mniej osob. Jesli na 29 marca bedzie osob wiecej np. 10 i wiecej to mozna spokojnie skorzystac ze Sfinksow.

 

Jesli chodzi o dodatkowe atrakcje to jesli ma ktos ochote moze przekazac jakas domene na licytacje na zywo ;) ja mysle, ze dam pod mlotek kilka domen. Dochod z aukcji bedzie przekazany na Rodzinny Dom Dziecka w Łodzi to chyba dobre rozwiazanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu zawsze Warszawa? :lol: Może ktoś zorganizuje imprezę w najpiękniejszym mieście Polski, czyli Wrocławiu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu zawsze Warszawa? :lol: Może ktoś zorganizuje imprezę w najpiękniejszym mieście Polski, czyli Wrocławiu?

Zawsze może być "II Wrocławski Meeting Domeniarzy" ;-)

 

Warszawa za daleko - wiem, wiem narzekam.

Tym czasem poczekam na Wrocław. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu zawsze Warszawa? :lol:

 

Czemu nie? :)

 

Może ktoś zorganizuje imprezę w najpiękniejszym mieście Polski, czyli Wrocławiu?

 

Kazde miejsce jest dobre jednak Warszawa jest takim miejscem, co do ktorego wiekszosc osob ma taka sama drooge, a i dotarcie do niego jest proste. Poza tym kilka firm w tym Nask maja tu siedzibe.

 

Warszawa za daleko - wiem, wiem narzekam.

Sa pociegi i tanie linie lotnicze :). Z Dojczlandu lataja samoloty o ile tam mieszkasz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sa pociegi i tanie linie lotnicze :lol:. Z Dojczlandu lataja samoloty o ile tam mieszkasz :D

Pewnie spojrzałeś w pole profilu "Skąd: Frankenstein" - hehe, tak nazywało się po niemiecku moje miasto w którym na dzień dzisiejszy mieszkam. :)

Nic nie szkodzi, poczekam na Wrocław bo z tego co się orientuję jest kilka/naście osób z forum co mieszkają w tym mieście, bądź w okolicach.

 

Ok, kończę OT. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie spojrzałeś w pole profilu "Skąd: Frankenstein" - hehe, tak nazywało się po niemiecku moje miasto w którym na dzień dzisiejszy mieszkam. :lol:

Nic nie szkodzi, poczekam na Wrocław bo z tego co się orientuję jest kilka/naście osób z forum co mieszkają w tym mieście, bądź w okolicach.

Wroclaw nie jest znow tak daleko od Warszqawy IC jedzie sie gora 3 godziny co to jest? Na spotkania SEO ludzie jada nawet z jnajwiekszych "dziur" w Polsce :) od Szczecina po Suwalki, a nawet z niemiec, anglii itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu zawsze Warszawa? :lol: Może ktoś zorganizuje imprezę w najpiękniejszym mieście Polski, czyli Wrocławiu?

 

 

Jestem za wrocławiem;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu nie? :lol:

a czemu tak? czemu niby wszystkie spotkania mają być wygodne dla warszawiaków a cała reszta ma dojeżdzać? Z złośliwości to bym Szczecin zaproponował, ale nie będe taki :) Łódź np może być bo jest bardziej po środku Polski

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czemu tak? czemu niby wszystkie spotkania mają być wygodne dla warszawiaków a cała reszta ma dojeżdzać? Z złośliwości to bym Szczecin zaproponował, ale nie będe taki :lol: Łódź np może być bo jest bardziej po środku Polski

Temat jest "Warszawski" nie Lodzki i nie Wroclawski ... Chcecie zrobic spotkanie w innym iescie droga wolna.

 

Ja nie mieszkam w Warszawie w gwoli scislosci i mimo tego nie stanowi to dla mnie problemu, a dziwi mnie to, ze kazdy by chcial miec cos takiego w swoim miescie aby specjalnie gdzies nie jechac. Pomysl jest na pierwsze spotkanie w Warszawie kolejne moga byc w kazdym innym miescie i nie stanowi to dla mnie zadnego problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wroclaw nie jest znow tak daleko od Warszqawy IC jedzie sie gora 3 godziny co to jest? Na spotkania SEO ludzie jada nawet z jnajwiekszych "dziur" w Polsce :lol: od Szczecina po Suwalki, a nawet z niemiec, anglii itd.

 

 

Mimo ze jestem z Wroclawia, nie upieram sie przy tej kandydaturze. Poza tym nie widze za bardzo wroclawianina ktory moglby zorganizowac wieksze spotkanie :)

 

OT: widac ze nigdy nie jechales z Wroclawia do Warszawy. Pociag IC jedzie przez Poznan (tak tak dobrze czytasz) i droga zajmuje 5h (pospieszny przez Ostrow nawet wiecej)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja kocham te polskie, zastępcze dylematy :lol:

Zamiast skupić się nad jakimś konkretnym tematem spotkania czy chociażby motywującym programem rozrywkowym, to dyskusja skupia się nad tym czy jechać godzinę dłużej czy krócej ? :)

Nie wróży to dobrze rozwojowi branży.

Widać długo nie będzie można wspólnie połączyć wspólnych zasobów.

Bo nie ma szans by porozumieć się co do wyceny własnych domen jeśli nawet tak błahy problem jak miejsce spotkania jest przeszkodą.

Dołaczając się do tej zabawy, dla odmiany zaproponuję jakiś kurort w Egipcie albo w Chorwacji.

Tygodniowy pobyt tam nie będzie wiele droższy niż weekend w Warszawie a przynajmniej czas wolny lepiej grupę zintegruje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem powinno się odbyć w Warszawie. Do tego polskiego miasta mam m. in. najtańsze bilety lotnicze i najczęstsze loty :lol:

 

A spotkanie w Egipcie czy innym ciepłym kraju to moim zdaniem świetny pomysł!! Zdecydowanie fajniej by było niż w Wawie.

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

patrząc na koszt połączenia samolotowego,

 

dla mnie taniej jak sie spotkamy w Anglii ;-) Szkocji, Irlandii

 

hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

... dodam więc i ja jeszcze,

tak może na koniec (?),

aby nie posądzano mnie o rozpętanie już we wstępie, animozji

pomiędzy tymi miastami:

proponuje mianowicie, najbardziej rozpoznawalne polskie miasto w Świecie

(i we wszechświecie pewnie też :lol: ) - Stołeczne Królewskie Miasto Kraków.

 

Pozdrawiam :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Milosc Boska ludzie ... w temacie nie dywagujemy nad miejscem spotkania bo to nie ma sensu wzglednie. Niech bedzie pierwsze w tej Warszawie Ci co rzeczywiscie chca sie spotkac to przyjada inni poczekaja na kolejne blizej swojego miasta jesli kilkugodzinna jazda pociagiem jest dla nich tak bardzo uciazliwa ...

 

Za granica owszem jest dobra i chorwacja tez jest swietna szczegolnie Zagrzeb, ktory poznalem jak wlasna kieszen i tam tez jestem w stanie zorganizowac spotkanie, ale proponuje jedna inna pore roku np. gdzies kolo wrzesnia moge tam zorganizowac sympatyczne spanie za 15 eurakow za noc do tego zwiedzanie z darmowym przewodnikiem w koncu jestem pilotem wycieczek turystycznych (jest sie tym czlowiekiem renesansu), rajd po najlepszych ((co nie znaczy najdrozszych) knajpach w Zagrzenbiu i wiele innych. Co Egiptu totez fajnie, ale klontfa faraona czasami dopada ludzi w niepodziewanych momentach :lol: chyba nie chcemy spotykac sie w toaletach :)? a tak powaznie to jest to jakis pomysl, ale trzeba wziac pod uwage to, ze nie kazdego bedzie stac odrazu na takie wyprawy na balkany czy do afryki na egipskie "safari".

 

Konkluzja jest taka zaczjinmy rozmawiac na temat samego spotkania w Warszawie, jakis konstruktywnych pomyslow jakie moga pomoc w wymianie doswiadczen itp. a nie ja bym chcial tu, a ja tu ... bo ja bym chcial na Okkinawie, ale co z tego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem, czemu Saint upierasz sie przy Warszawie skoro Ci to obojetne - najlepiej zrobic ankiete.

 

Odpowiedz masz kilka razy na stronie pierwszej tego tematu. Poza tym nie upieram sie ale po co produkowac sie na forum skoro padl pomtysl na Warszawe nie macie 30-50 zl na pociag aby dojechac? A moze mamusia nie chce puscic tak daleko synka :lol: nie przesadzajmy ...pierwszy raz bedzie w Warszawie drugi moze byc w innym miejscu we Wroclawiu, Czestochowie, Opolu, Gdansku, Zakopanym lub gdziekolwiek i to ja i kilka innych osob z Warszawy i okolic bedzie musialo tam dojechac i nie wydaje mi sie zeby to byl dla nas az taki wielki problem jesli chce sie uczestniczyc w spotkaniu to odleglosc nie ma znaczenia. Powiem wprost bo chyba inaczej do nikogo nie dociera skoro grzejecie tylki we Wroclawiu i tam mieszkacie i poza to piekne miasto nie chce Wam sie ruszyc to przykro mi i nie wiem dlaczego wszystko ma byc dostosowane akurat do tych paru osob, ktorym sie nie chce jechac do Warszawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×