Jump to content
szogun

Jerzy Janowicz zwyciężył z 4 rakietą świata!

Recommended Posts

http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Paryz-Janowicz-za-mocny-dla-Murraya,wid,15058033,wiadomosc.html

 

Kurs na Polaka wynosił 11 przed spotkaniem. Świetny value, świetny mecz w wykonaniu Polaka. Duże szanse na objawienie roku w tenisie. Wielkie gratulacje należą się Janowiczowi i powodzenia w następnym spotkaniu, prawdopodobnie z Tipsarevicem :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby to nie był jednorazowy przejaw dobrej formy..

 

Nie można tego nazwać jednorazowym przejawem dobrej formy. Jest to najlepszy sezon Polaka, zanotował solidny skok w rankingu, a także znacznie poprawił grę przy siatce co wcześniej było jego utrapieniem. Wystarczy, że będzie grał tak dalej, rozwijał się, a na pewno niejednokrotnie jeszcze o Polaku usłyszymy w mediach na całym świecie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby to nie był jednorazowy przejaw dobrej formy..

w tym roku wygrał już kilka chalengerów, a przed Murray'em we wczęśniejszych rundach pokonał dwóch zawodników z pierwszej 20'tki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne spotkanie Polaka . Przy końcu 2 seta na Polaka płacili już 102/1

 

Ja złapałem na live po kursie 80 za drobniaki

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDYyMzA2NTY1NTYwMDpMw/3MrtFpyRh8ozA=&kind=1

 

 

Edit :

 

Urywki całego spotkania :

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I6Q-cS09okY

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłoby super jakbyśmy obok Radwańskiej mieli kogoś w męskim tenisie w czołówce :) Widziałem skróty.Ma chłopak serwisa :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne spotkanie Polaka . Przy końcu 2 seta na Polaka płacili już 102/1

 

Ja złapałem na live po kursie 80 za drobniaki

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDYyMzA2NTY1NTYwMDpMw/3MrtFpyRh8ozA=&kind=1

 

 

Edit :

 

Urywki całego spotkania :

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I6Q-cS09okY

 

Założonych zostało 10 milionów funtów na ten zakład. Przypuszczam, że niektórzy poszli Twoim tropem myślenia i postawili ciut... więcej :) Ja niestety połączyłem Janka z Wozniacki, chciałem lekko podbić jej wygraną (2-0), wygrała (2-1). Mimo wszystko i tak się cieszę, że Janowicz wygrał...

 

Przez długi czas nie mógł jeździć na turnieje bo kraj w którym żyjemy to Polska, m.in Australian Open - brakowało sponsorów, wiary, teraz niech sobie plują w brodę :)

 

Jutro zmierzy się tak jak przewidywałem z Tipsarevicem, oglądałem jego spotkanie dzisiejsze z Monaco i nie wiem czy czasem nie pokusić się kursem 4.0 (2-0) dla Janowicza. Umiejętności mu nie brakuje, dzisiaj to potwierdził, ale też niewiadomą jest jego psychika - młody, brak wcześniejszych przebłysków, dzisiaj na ustach we wszystkich mediach, a jutro? Jeśli nie wyjdzie spięty tym faktem to powinien wygrać.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

przy 1:1 w setach kurs na bet-at-home był 1.50 - 2.10 na Janowicza.. Jednak nie tylko my wierzymy w jego możliwości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro należy spodziewać się sporej oglądalności finałowego pojedynku, nie tylko w Polsce, zwłaszcza, że Maraton w NY, który miał być o tej samej porze, został odwołany.

Tak czy inaczej bardzo miłe to jest dla osób mieszkających w naszej krainie.

Raz po raz taki Małysz, Kubica czy Janowicz, dodaje ludziom skrzydeł i dumy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro należy spodziewać się sporej oglądalności finałowego pojedynku, nie tylko w Polsce, zwłaszcza, że Maraton w NY, który miał być o tej samej porze, został odwołany.

Tak czy inaczej bardzo miłe to jest dla osób mieszkających w naszej krainie.

Raz po raz taki Małysz, Kubica czy Janowicz, dodaje ludziom skrzydeł i dumy.

 

Pytanie kiedy odpowiednie osoby w naszym pięknym kraju zdołają to zauważyć i nie szukać szans tam gdzie ich tak naprawdę nie ma, a inwestować w to w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

Drugiego Ronaldinho, czy Zidane prędko pewnie u nas nie zobaczymy, jednak takiego Federera, czy Schumachera kto wie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie kiedy odpowiednie osoby w naszym pięknym kraju zdołają to zauważyć i nie szukać szans tam gdzie ich tak naprawdę nie ma, a inwestować w to w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

 

Co przez to rozumiesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta jego 2 metrowa sylwetka pozwalająca mu się tak sprawnie wyginać ukształtowała się w oparciu o tenis, bo grał od małego. Koleś ma 2 metry, czuje się pewny, wszechstronny, nie ulega emocjom i pogróżkom np. "głupiego" Simona, wręcz "urasta o głowę", gdy ktoś po nim "jeździ" ! On będzie wielki i zaskoczy jeszcze nie raz.

 

! Jak ktoś nie ma Solorz Sport coś tam, a ma tunerek MPEG 4 to:

W9 Suisse, Antena 9 stopni na wschód, satelita EUROBIRD, parametry 12034 - V - 27500, (12,034 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×