Jump to content
Bazyli

Eliksir.pl

Recommended Posts

Eliksir.pl

 

Sporo zapytań, parę ofert...zero konkretów.

Co o niej myślicie ?

Jak byście ją wycenili ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie domena jest regularnie przepłacana, możesz więc mieć tylko nadzieję, że ten trend się utrzyma i wyciągniesz z niej jakiś zwrot.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra brandowa domena. Trzymałbym aż do pojawienia się konkretnego klienta spełniającego Twoje oczekiwania. Tym bardziej jeśli masz regularne pytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok rok temu płaciłem xxx za nią ale się nie skusiłeś :)

jak dla mnie domena jest rewelacyjna - czuje coś do niej :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci się znudziła, rzuć ofertą na PW w jakiejś rozsądnej cenie. Jeśli faktycznie zasugerujesz rozsądną kwotę to ją wezmę od Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie domena bardzo dobra, brandowa, krótka, ładnie brzmi. Jak sam piszesz jest nią zainteresowanie ale na odpowiedniego klienta po prostu potrzeba czasu któy wcześniej czy później się pojawi. Osobiście nie puściłbym za mniej niż 7-8k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi również się podoba.

 

Wystaw na aukcję od 1 PLN i rynek zweryfikuje jej wartość, a my uwolnimy Cię z brzemienia jej posiadania ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi również się podoba.

 

Wystaw na aukcję od 1 PLN i rynek zweryfikuje jej wartość, a my uwolnimy Cię z brzemienia jej posiadania ;)

Jakoś nie czuje potrzeby uwalniania się od niej. Przynajmniej nie za proponowane kwoty.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi również się podoba.

 

Wystaw na aukcję od 1 PLN i rynek zweryfikuje jej wartość, a my uwolnimy Cię z brzemienia jej posiadania ;)

Moim skromnym zdaniem w D2D to góra 1,3k PLN.

Dla KK to oczywiście różnie może być, ale ja za każdą kwotę powyżej 3,5k PLN bym ją sprzedał.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

wystaw znowu - reklame już masz ;)

 

Co do "opinii" to kojarzy mi się "bankowo/finansowo" i pewnie stąd jej wysokie wyceny i transakcje d2d.

Rozsądek podpowiada także tzw. "eliksiry" miłości i młodości ale podmioty z tego tematu myślę, że nie będą chętne przebić ceny nawet w transakcjach d2d. Bardziej liczy się tam marka bo temat jest trochę "magiczny" czyli wystarczy domena "eliksirbelladonny.pl" lub cokolwiek innego niż taki suchy generyk. To moje zdanie ale domena ogólnie zacna - sam nie pozbyłbym się poniżej niskiego xx xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzisiaj przyszła propozycja odsprzedaży tej domeny nieco zbliżona do moich oczekiwań ( nieco, bo jeszcze trochę brakuję )

Za ile Wy byście ją " puścili " bez żalu?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzisiaj przyszła propozycja odsprzedaży tej domeny nieco zbliżona do moich oczekiwań ( nieco, bo jeszcze trochę brakuję )

Za ile Wy byście ją " puścili " bez żalu?

:)

20K - ale pewnie też akceptowałbym 10k+ :) - ale na pewno nie 100/1000 PLN.

 

Wg mnie domena bardzo konkretna (sam poszukiwałem czas sesji eliksiru w różnych bankach co najmniej raz w ciągu miesiąca ostatnich 2 lat).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest brandlable generykiem, ale na pierwszy rzut oka nie widzę szczególnego zastosowania dla niej. 6k netto bym puścił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzisiaj przyszła propozycja odsprzedaży tej domeny nieco zbliżona do moich oczekiwań ( nieco, bo jeszcze trochę brakuję )

Za ile Wy byście ją " puścili " bez żalu?

:)

Może napisz jaką propozycję otrzymałeś, wtedy łatwiej będzie napisać akceptuj/odrzuć bo jak widzisz za duży rozrzut cenowy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, mnie również się podoba. Tym bardziej, że wyraz nie idzie zastąpić żadnym KRÓTKIM sformułowaniem - napój magiczny ;)

Jak już wspomnieli poprzednicy ciężko będzie z zastosowaniem - może jakaś gra online ??

Uważam natomiast, że jest to domena z typu tych co należy trzymać bo stracić na niej nie można.

Szacuje na 5-10 k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, mnie również się podoba. Tym bardziej, że wyraz nie idzie zastąpić żadnym KRÓTKIM sformułowaniem - napój magiczny ;)

Jak już wspomnieli poprzednicy ciężko będzie z zastosowaniem - może jakaś gra online ??

Uważam natomiast, że jest to domena z typu tych co należy trzymać bo stracić na niej nie można.

Szacuje na 5-10 k

syrop, wywar, mikstura

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok rok temu płaciłem xxx za nią ale się nie skusiłeś :)

jak dla mnie domena jest rewelacyjna - czuje coś do niej :wub:

proste zaproponuj więcej

na ofertę xxx bym nawet nie odpowiedział

 

dzisiaj przyszła propozycja odsprzedaży tej domeny nieco zbliżona do moich oczekiwań ( nieco, bo jeszcze trochę brakuję )

Za ile Wy byście ją " puścili " bez żalu?

:)

za 10k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z sugestią niektórych wystawiłem na aukcje ( co prawda z ceną minimalną ale na przyzwoitym poziomie )...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena została sprzedana. Można wiedzieć coś więcej na temat sprzedaży ? :)

 

 

Przykro mi niezmiernie ale nie mogę...Poza tym jak niektórzy wiedzą, w myśl zasady...pieniądze lubią cisze a domeny spokój...nie ujawniam swych sprzedaży...

:)

 

Za jakiś czas zobaczycie kto i pod co kupił...

 

Rewelka

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×