Jump to content
yarowa

love.com.pl

Recommended Posts

love.com.pl

 

Najpiękniejsze słowo na Świecie :),

stąd skusiłem się na takie rozszerzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, ale pewnie nie zostanie doceniona tak, jak moja friendship.pl . Stawiam, że Twoja jest warta niewiele więcej niż moja, czyli dostaniesz za nią pewnie nie więcej niż średniowysokie XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale ładna .

[...]

 

... a obawiałem się przez chwilę, że jej nie sięgnę :D bo istniała prawdopodobnie nieprzerwanie w jednych rękach, od 1999 r. W każdym razie, nie spadła od tamtej pory.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

love.com.pl

 

Najpiękniejsze słowo na Świecie :),

Najpiękniejsze słowo na świecie w połączeniu z commercial odrobinę traci ze swego uroku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a obawiałem się przez chwilę, że jej nie sięgnę :D bo istniała prawdopodobnie nieprzerwanie w jednych rękach, od 1999 r. W każdym razie, nie spadła od tamtej pory.

chwyciłeś ją z opcji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpiękniejsze słowo na świecie w połączeniu z commercial odrobinę traci ze swego uroku ;)

 

Tak, traci ale coś za coś ... obiera kierunek seksualno pieniężny :P

 

I co dopiero ma powiedzieć właściciel czystego coma? ;)

 

 

chwyciłeś ją z opcji ?

 

Tak, choć nigdy nie zakładałem wcześniej opcji na .com.pl-ki. Tutaj zrobiłem wyjątek.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, traci ale coś za coś ... obiera kierunek seksualno pieniężny :P

Tobie od razu płatny seks w głowie; ja pomyślałem o miłości do pieniędzy ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo wysoko ją cenisz :huh: . Możesz rozbudować swoją myśl?

po prostu podoba mi się - to raz

i zazwyczaj wysoko cenie domeny dla KK - to dwa

dodatkowo patrząc na inne końcówki stwierdzić można że słowo love ma wzięcie

 

PS. love i milosc w pl naleza do tej samej firmy

 

Edit : milosc

Edited by tomon

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a obawiałem się przez chwilę, że jej nie sięgnę :D bo istniała prawdopodobnie nieprzerwanie w jednych rękach, od 1999 r. W każdym razie, nie spadła od tamtej pory.

Zastanawia mnie dlaczego spadła? Jeżeli nic pod nią sensownego nie było i spadła to może po prostu poprzedni właściciel nie miał już do niej cierpliwości i nie mając ofert kupna puścił ją wolno. W przeciwnym razie nie chcąc jej by ją sprzedał a tutaj 14 lat i nic. Może więc ta domena nie jest taka wspaniała skoro ktoś zdecydował się z nią rozstać w taki sposób. Mam wątpliwości w stosunku do takich domen. Może przyczyną spadku domeny było działanie niezamierzone (ktoś przegapił odnowienie, zmarł, etc) to inna sprawa. Wówczas powinieneś widzieć zainteresowanie tą domeną. Dlatego poczekałbym rok i jeśli nie widziałbym w tym czasie zainteresowania domeną to puściłbym ją wolno.

Edited by Pablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie dlaczego spadła? Jeżeli nic pod nią sensownego nie było i spadła to może po prostu poprzedni właściciel nie miał już do niej cierpliwości i nie mając ofert kupna puścił ją wolno. W przeciwnym razie nie chcąc jej by ją sprzedał a tutaj 14 lat i nic. Może więc ta domena nie jest taka wspaniała skoro ktoś zdecydował się z nią rozstać w taki sposób. Mam wątpliwości w stosunku do takich domen. Może przyczyną spadku domeny było działanie niezamierzone (ktoś przegapił odnowienie, zmarł, etc) to inna sprawa. Wówczas powinieneś widzieć zainteresowanie tą domeną. Dlatego poczekałbym rok i jeśli nie widziałbym w tym czasie zainteresowania domeną to puściłbym ją wolno.

 

Ta domena nie spadnie. Niezależnie od widocznej intensywności zainteresowania nią.

 

Trudno powiedzieć dlaczego spadła. Mam wrażenie, że jej dotychczasowy właściciel [ostatnio, w ogóle?] nie wystawiał jej na sprzedaż choć mogę się mylić i może to być jedynie wrażenie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ciekawa, a cena może być różna.

Może być niecały tysiąc, albo też ponad 10k - patrz niżej (archiwalne tematy).

 

http://di.pl/topic/43845-visioncompl/

http://di.pl/topic/32900-mercedescompl/

 

Z tym, że cenę ustalam ja ;)

[Thx za przypomnienie tych ciekawych sprzedaży].

-------------------------------------

Dzięki za wszystkie dotychczasowe wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×