Jump to content
Sign in to follow this  
pb

info.info.pl

Recommended Posts

info.info.pl

 

W związku z wysypem wszelkich wariacji nt. informacje.pl, nie chciałem być gorszy i wyszperałem takie cudo w swojej kolekcji. Co o niej myślicie, ile iksów mogę wołać i gdzie znajdę potencjalnego klienta? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja wycena tej domeny "w iksach":

 

t3g.png

 

Jakoś nie wyobrażam sobie poważnej strony pod takim adresem choć mogę się mylić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka, beznadziejna.

 

Przy drugim podejściu, widzę jakiś potencjał.

 

Jest dla mnie do wyobrażenia, że powstaje portal pn. "Info, info ...". Powtórzenie tych słów stwarza wrażenie dynamiki. Domena krzyczy, że coś "się dzieje" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, jak to niektórzy mają w zwyczaju pisać:

Ustaw "Kup Teraz" na 300k i czekaj na poważnego klienta, na oferty poniżej 150k nawet nie odpowiadaj.

 

 

:)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zajrzałem pod net.net.pl i ta domena znalazła dobre zastosowanie, no ale to net. Gdyby istniał domenowy rynek kolekcjonerski, to domena mogłaby interesować zbieraczy domen dziwnych i niezwykłych, choć jeszcze kilka lat temu całkiem do rzeczy. To ciekawe, że rynek poszedł w dobrą stronę czyli .pl i nie trzeba było żadnych regulacji, nakazów itd. rynek sam się wyklarował i pokazał najlepsze możliwości. Tak chyba działa kapitalizm bez smyczy.

 

Mimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie wyobrazić sobie kwoty od zainteresowanej strony powyżej xxx.

 

 

rowery.info.pl
295,00 PLN 27.01.2011 AfterMarket.pl

 

 

rowery.info.pl
140,00 PLN 17.01.2013 AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×