Jump to content
Dropped.pl

domenarium.pl - dobra na serwis aukcyjny?

Recommended Posts

Zarejestrowałem sobie kiedyś domenę domenarium.pl, i jestem ciekaw co o niej myślicie. Czy to dobra domena na serwis z aukcjami domen (który będzie wydzielony z Dropped.pl)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie za dobra. Chociaż już widzę ten nagłówek – woda, wodorosty, a wśród nich machają ogonkami: .pl, .com.pl, .org.pl... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem nie za dobra. Chociaż już widzę ten nagłówek – woda, wodorosty, a wśród nich machają ogonkami: .pl, .com.pl, .org.pl... :)

Srednia nazwa.

Lepsza wydaje sie domenoteka.pl , ktora kiedys zapodal domainer. Jakby co mam ja w swoim portfolio. ;)

 

*oceanarium.pl

 

*GieldaDomen.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety dołączę się do nieprzychylnych głosów.. :)

 

* aukcjedomen.pl

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście kojarzy się z akwarium ;-) Jak serwis aukcyjny to nazwa musi być odpowiednia a tutaj na forum domainerzy mają odpowiednie nazwy - może dasz komuś zarobić ;-)

 

# domenosfera.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem sobie kiedyś domenę domenarium.pl, i jestem ciekaw co o niej myślicie. Czy to dobra domena na serwis z aukcjami domen (który będzie wydzielony z Dropped.pl)?

 

domenarium dobra na portfolio domen ale nie na serwis z aukcjami

ciekawy watek sie zrobil

#domainauctions.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak serwis aukcyjny to nazwa musi być odpowiednia a tutaj na forum domainerzy mają odpowiednie nazwy - może dasz komuś zarobić ;-)

 

Gdzie moja głowa, zapomniałem podkleić swoich propozycji. :-P

 

# domenowo.pl

# naszedomeny.pl

# magazyndomen.pl

 

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja słaba, najlepsze ma DeeDee. AukcjeDomen.pl i AukcjeDomen.com rulezz, kupił bym też aukcje-domen.pl i aukcje-domen.com (też jeden właściciel) i nikt Ci nie podskoczy. :)

 

Chyba nie będzie za drogo? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety i ode mnie nie przeczytasz poparcia w tej sprawie.

Domenarium to w moim pierwszym skojarzeniu domowe akwarium.

Najbardziej mi się podoba aukcjedomen / rynekdomen / giełdadomen

 

Chcesz tylko wydzielić je z obecnej strony i zostawić tak jak jest czy planujesz ewoluować w kierunku prawdziwej giełdy, gdzie pojawią się tylko lepsze kąski tudzież możliwość dzierżawy domen, ruchu itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Najbardziej mi się podoba aukcjedomen / rynekdomen / giełdadomen

 

Te domeny są faktycznie dobre:

 

rynekdomen.pl

gieldadomen.pl / giełdadomen.pl

 

aukcjedomen.pl oczywiście też :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena na pierwszy rzut oka nie spodobała mi sie, ale po dodaniu opisu lauoutu przez Pb,

jako właśnie wystrój ładnego akwarium hehe spodobał mi się :)

 

 

# cholera nie mam czym się pochwalić .pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorzucę swoje trzy grosze, jako wykształcony marketingowiec :)

 

domenarium.pl - to w miarę dobra nazwa, plusy:

- nazwa w jakiejś swojej części wskazuje na przedmiot zainteresowania,

- przy layoucie zaproponowanym przez pb ułatwia zbudowanie świadomości marki i identyfikację,

- przy skojarzeniu z akwarium (i o to właśnie chodzi!) zawsze można dorobić ideę/hasło: "Domenarium - tutaj wyłowisz dobrą nazwę!"

 

Minus: nazwa długa oraz stwarzająca ryzyko popełniania błędów przy wpisywaniu przez userów :P

 

Polecałbym Ci jednak stworzenie jakiejś całkiem nowej prostej marki, coś w rozdzaju GiDo.pl (Giełda Domen)

 

PS

Ja na przykład za 4 lata będę swoje domenki oferował pod adresem CiDo.pl (świat Ciekawych Domen)

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

cholera, to sie zrobilo z tego watku ciekawe domenarium, hehe, kazdy wypuscil swoje rekiny i plotki i zaczelo sie polowanie

 

PS moze domenariusz.pl, domainwatch.pl, domenoaukcja.pl, domeniatko.pl, czasdomen.pl, czasnadomene.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skojarzenie a lachonarium niestety dyskwalifikuje ową domenę.

 

Prócz zaproponowanych przez kolegów, dorzucę od siebie domenę audo.pl (siedzi na sedo).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedz komuś przez telefon adres audo.pl - ciekawe jak go wpisze?

Ja na przykład potrafię wymówić audo.pl tak by mnie zrozumiano. Właśnie sprawdziłem na siostrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twoja słaba, najlepsze ma DeeDee. AukcjeDomen.pl i AukcjeDomen.com rulezz, kupił bym też aukcje-domen.pl i aukcje-domen.com (też jeden właściciel) i nikt Ci nie podskoczy. :(

 

To ciekawe - jak jakiś czas temu szukałem kupca na te domeny w komplecie aukcjedomen.pl /com.pl/ com to jakoś prawie nikt nie był zainteresowany, a teraz widze że każdy miałby na nie ochotę.

No, ale tak to jest jak niektórym nie chce sie odpisac na PW :-)

 

Wracając do tematu- najlepsze nazwy to DomainAuction.pl :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×