Jump to content
vectra74

Czy warto parkowć i inne pytanie.

Recommended Posts

Witam. Jestem tu nowy i raczkuje w temacie może udzielicie paru porad.

Czy warto parkować domene www.o22.pl taka literówka pod o2.pl, na http://tools.blackhat-seo.com/keyword-discovery/ wyświetla w Monthly Searches 5.

Wiem ze im większa ta liczba tym lepiej ale z doświadczenia napiszcie jaka ta liczba ma być żeby domenka była w miarę opłacalna.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje oo2.pl jednak malo zarabia z parkingu, ruch sie kiepsko konwertuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że sie tak podepne do posta, ale chodzi mi o to czy jak sprawdzacie jakąś frazę to wpisujecie ją z końcówką (np: kwiatki.pl) czy też bez tej końcówki(kwiatki) i która wersja oddaje bardzeij rzeczywiste wyniki?

Dziękuje za odpowiedź :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frazę miałeś na myśli słowo/wyrażenie kluczowe.

W takim razie szukam bez .pl .. Z .pl szukam konkretnej strony.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy warto parkować domene www.o22.pl taka literówka pod o2.pl, na http://tools.blackhat-seo.com/keyword-discovery/ wyświetla w Monthly Searches 5.

 

nie ma reguły. mam domeny, które miały w nichebocie 40 czy też 60, a zarabiała dosłownie grosze (tzn. w skali roku na pewno zarobią tyle, że będę zadowolony, ale można było spodziewać się czegoś więcej). a z kolei mam też takie które miały ok. 5-10 i zarabiają całkiem przyzwoite $.

w wypadku Twojej domeny na 100% nie warto jej rejestrować, bo literówki portali "ogólnotematycznych" mają bardzo mały cr. ktoś kto wejdzie na taką stronę w mig ją opuści, bo wiedział gdzie chce wejść i szybko zorientuje się, że się pomylił.

co innego np. allegro, które ma wykuione reklamy w google. nawet jak ktoś wpisze źle to pokaże mu się reklama allegro, w którą kliknie z dużym prawdopodobieństwem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena wolna jest/była od okolo miesiąca. Nie warto. Poza tym literówki portali wielotematycznych mają wyjątkowo niski ctr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No macie Panowie racje zaparkowałem ją wejść dziś 50 i 1 klik czyli pomyłka ale dopiero się uczę "trudno" Może spróbować ją sprzedać?

Pozdro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No macie Panowie racje zaparkowałem ją wejść dziś 50 i 1 klik czyli pomyłka ale dopiero się uczę "trudno" Może spróbować ją sprzedać?

 

możesz spróbować, są osoby, które chętnie skupują takie domeny. z tym, że poczekaj jeszcze z miesiąc, zobacz jaki przez ten czas będzie ruch, po 1 dniu nic o domenie nie da się powiedzieć. po m-cu będziesz mógł przedstawić bardziej wiarygodne statystyki i na pewno kupiec się znajdzie. ale nie licz na wysoką cenę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako że nikt nic nie odpowiedział więc zaparkowałem tą stronkę. Na razie chyba idzie tak sobie skoro od wczoraj godz.17 do dziś do 15 zarobiłem 1.7 $ a klikalność wynosi 10.37% na razie jeszcze mam 0.10 za klik.Zobaczymy co będzie później.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×