Jump to content
Sign in to follow this  
enzo

interes.pl

Recommended Posts

interes.pl

 

Hej!

Proszę o opinie domeny interes.pl oraz ewentualną wycenę dla potencjalnego klienta.

 

Pytało mnie o nią kilku inwestorów domenowych, dwóch z nich złożyło mi oferty w okolicach 5-6k.

 

pozdrawiam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba przyznać, że to jedno z niewielu niewulgarnych określeń ... fallusa.

---

Kupiłeś ją od Jacka dwa tygodnie temu za 6050 zł i wahasz się czy nie sprzedać jej w cenie nabycia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

interes.pl

 

 

Pytało mnie o nią kilku inwestorów domenowych, dwóch z nich złożyło mi oferty w okolicach 5-6k.

Sprzedawaj, taka oferta może się nie powtórzyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłeś ją od Jacka dwa tygodnie temu za 6050 zł i wahasz się czy nie sprzedać jej w cenie nabycia ?

W domenach trzeba być niesamowicie cierliwym... :) przy tej domenie ta cnota bardzo Ci sie przyda wg mnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytam o wycenę dla potencjalnego klienta. tzw. "KK"

Nie interesuje mnie sprzedaż za w.w kwoty,

 

W domenach trzeba być niesamowicie cierliwym...

to fakt,

nie spieszy mi się z jej sprzedażą.

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się ta domena. Widział bym pod nią sklep z suplementami na potencję, "przedłużanie interesu" i tp. Branża bogata i rozwijająca się. Jak znajdzie się kk z portfelem xx xxx to sprzedaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymam kciuki abyś przede wszystkim trafił na kk.

Nie kryję, że ja też kiedyś rozmawiałem z moim imiennikiem na temat tej domeny ale wycofałem się z zakupu.

Po pierwsze dlatego, że wtedy miała kosztować wyraźnie więcej a po drugie ze względu na niejednoznaczne, nie najlepsze skojarzenia.

Zarówno te, o których pisałem wyżej jak i te, że interes to jednak niekoniecznie poważny biznes.

Interes to może być taka nieco szemrana transakcja, taki geszefcik, niekoniecznie uczciwy. Rozumiany jest także jako sprawa - mam do Ciebie interes ( sprawę do załatwienia ).

W tym sęk : Co jest ? Jest interes do zrobienia.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kryję, że ja też kiedyś rozmawiałem z moim imiennikiem na temat tej domeny ale wycofałem się z zakupu.

Po pierwsze dlatego, że wtedy miała kosztować wyraźnie więcej a po drugie ze względu na niejednoznaczne, nie najlepsze skojarzenia.

Z tego też powodu, również byłem bliski wycofania się. Aczkolwiek wydaje mi się że o ile domena zostanie wdrożona w poważny projekt, jej skojarzenie może ukierunkować się w dobrą stronę.

Jako czyste słowo "interes" faktycznie kojarzy się niejednoznacznie.

 

Słowo INTERES to nie to samo co BIZNES, aczkolwiek cena też nie jest ta sama. Ponadto synonimy zagospodarowane, lub ich cena zaporowo wysoka.

 

Kupiłeś ją w cenie kk czy d2d ?

Skoro w przeciągu dwóch tygodni od zakupu, dwóch inwestorów domenowych złożyło mi propozycję odkupienia tej domeny, w cenie jej nabycia. To jak myślisz?

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym dostał w przypadku tej domeny ofertę na 8k PLN, to bym ją szybko zaakceptował...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym sprzedał za piątaka, oczywiście można wyciągnąć więcej, ale 5k to rozsądna cena dla kk. Dla transakcji d2d zdecydowanie przepłacona

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli znajdzie się KK to za ponad 10k można zrobić z nim interes.pl :P

mnie jednak domena nie powala ze względu na dwojakie skojarzenia (jak napisał Jacek nr 1)

domena do wszystkiego i do ...

niemniej życzę powodzenia i cierpliwości

Share this post


Link to post
Share on other sites

naprawdę świetna domena, i odpowiedź na ofertę 5-6k może być tylko jedna: nie twój interes.

a może zgłosi się kk z branży pastylek na potencję, wtedy interes pójdzie zdecydowanie w górę

Share this post


Link to post
Share on other sites

To myślę...że przepłaciłeś...

:)

 

Czas pokaże,

fajnie że że otrzymuję sporo możliwości upłynnienia jej w każdej chwili, bez straty, a nawet z lekkim zyskiem.

Ponadto nawet jeśli przepłacona, to wolę ostatnio coś kupić, niż płacić podatki więc korzyścią jej zakupu była również oszczędność. Swoją drogą będę mile gościł ją w portfolio, nawet jeśli będzie ona tam leżeć odpowiednio długo.

 

Nie mniej jednak gdyby ktoś miał pomysł na ciekawe zagospodarowanie, lub inne pomysły z nią związane, jak zawsze jestem otwarty do rozmów. :)

Dzięki za opinie!

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×