Jump to content
Sign in to follow this  
Kangur

Życzenia

Recommended Posts

Troszkę późno ;) ale pozwalam sobie przekazać tą drogą najlepsze życzenia dla wszystkich pań, które zajmują się obrotem domenami a także dla dziewczyn, żon, córek i kochanek facetów, dzielnie znoszących konkurencję komputerową :o

Jak najwięcej fajnych domenek i świętowania każdego dnia :o

Pozdrawiam

Jacek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z okazji Dnia Kobiet odświeżam życzenia, dokładając muzyczną

:rolleyes:

Najlepszego wszystkim Paniom !

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego naj dla wszystkich Pań!!!

 

P.S.

 

Słowa mojej żonki: "Rzuciłbyś to palenie i odlożyłbyś sobie te 7 zl dziennie, byśmy sobie coś kupili np. mi kozaczki" :rolleyes: Ale dla niej też śle życzenia!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech wszystkie Panie będą zawsze kochane, piękne i radością dla nas mężczyzn. A jeśli już jesteśmy przy świętach, to za dwa dni będzie święto mężczyzn i jeśli jakaś kobietka tego nie wie, to od kwiatów wolimy drobne prezenty jak np. filtr oleju do auta, drapaczkę do pleców lub dezodorant AXE :rolleyes:

 

82810400.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to widać ale ja naprawdę dobrze życzę dziewczynom - nie tylko wtedy gdy świętują ;)

Samych przyjemności laseczki !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że zasługujecie na to aby mieć Swój Dzień codziennie.

I nawet jeśli niektóre z Was uważają, że Dzień Kobiet to jest jakieś beznadziejne Święto, albo że w ogóle "uważa się" mając rację lub nie mając, iż jest to święto komunistyczne - to ja i tak Wam, Damom tego Forum składam życzenia samych Pięknych Chwil. Nocy i Dni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również pragnę złożyć życzenia naszym kochanym kobietom, zwłaszcza z tego forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja jako druga również bardzo dziękuję ;) miło, że pamiętaliście o nas, mimo że tak mało pań jest na forum ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamięć o kobietach jest miłą codziennością ;) więc życzę Wam od święta i na co dzień samych radości, beztroski i mnóstwa zrealizowanych potrzeb.

No i skoro już tak bardzo chcecie się zakochiwać, to i tego również Wam życzę :)

 

Od lat umiecie nas zachwycać i to się pewnie już nie zmieni ... ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam Panie :)

tak więc uwielbiam słać Wam Życzenia.

 

Banalne mam w tym roku ale wciąż niespełnione gdyż życzę Wam,

że będziecie postrzegane i dostrzegane przez mężczyzn na co dzień tak, jak w Dzień Kobiet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×