Jump to content

apze

Administrator
 • Content Count

  4404
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

apze last won the day on June 13

apze had the most liked content!

Community Reputation

947 Excellent

2 Followers

About apze

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://stroboskop.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

30534 profile views
 1. leather.pl zolnierze.pl sprzetfotograficzny.pl 100zł szt / AM
 2. Panowie, ogłoszenie jest aktualne jednak z uwagi na komentowanie działu handel musiałem temat zamknąć.
 3. apze

  nur.com

  Dziękujemy Big_D za wyjaśnienia, przez co tym samym kończymy off topic.
 4. apze

  coins.pl

  coins.pl Witam, na sprzedaż domena coins.pl O oferty proszę na PW. Płatność może nastąpić w kryptowalucie. Pozdrawiam, apze
 5. Teraz przez to RODO to boję się wymienić. 7 osób pojawi się na 100%. Za innych nie ręczę, choć wysłano sporo PW w sprawie spotkania do stałych bywalców.
 6. Zapraszamy dziś (13.06) na spotkanie sympatyków domen oraz Internetu. Zdaję sobie sprawę, że informacja pojawia się na di.pl trochę późno, na ostatnią chwilę, ale nie jest to spotkanie forumowiczów przez co nie było tutaj, na di.pl organizowane i uzgadniane. Zaczynamy o godzinie 19 00. Adres: ul. Ofiar Oświęcimskich 17, 50-069 Wrocław, Lokal nazywa się: SZKLANA ĆMA
 7. Ja już zrezygnowałem z kilku newsletterów. Koniec z psuciem oczu i rozwijaniem maila Przykład z dziś: Tytuł maila: Domeny na giełdzie: Aukcje Last Minute [2019-05-15] I 100 razy w mailu przy każdej domenie abym miał pewność pojawia się "aukcja Last Minute" - jakby tytuł nie miał znaczenia. To: apen.pl - aukcja Last Minute Bieżąca cena: 10.00 PLN Zakończenie aukcji: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję Można zmienić w: apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję Lub: Można zmienić w: apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj Obserwuj ...choć i tak godzina zakończenia w mailu to informacja bezużyteczna. Mail byłby 2x krótszy, a oczy zdrowsze. Proponuję, by ktoś z AM subskrybował wszystkie newslettery z AM, Premium, Allegro i przeglądał dziennie przez tydzień 20 maili z takimi niepraktycznymi listami domen.
 8. Nieprawidłowe stany domen przy większej ilości. To samo było w wersji poprzedniej.
 9. RankingStron.pl Zapraszam
 10. Zmieniłem na wersję uproszczoną - dziękuję. Po sprawdzeniu większej ilości domen wyniki wraz ze stanem domeny pokazywane są losowo. Wygodniej byłoby, gdyby były prezentowane w takiej kolejności w jakiej wpisał je użytkownik.
 11. Pomarudzę Właśnie wydrukowałem fakturę. Niepotrzebnie zajmuje tyle stron. Zamiast 24 operacji na pierwszej stronie spokojnie zmieściłoby się 50. Po co marnować tusz i papier zanieczyszczając środowisko?
 12. Domena była 2x przed sądem polubownym. Za pierwszym razem sąd uznał ich roszczenia jednak nie dopełnili obowiązku. Nie poinformowali NASK o wygranej, przez co domena została zwolniona, a nie przekazana. Następnie, przez kilka lat była w rękach prywatnych na parkingu. Słyszałem, że TVP złożyła ofertę która została zaakceptowana przez abonenta, jednak mimo akceptacji tej oferty wstąpili ponownie na drogę sądową. W drugim postępowaniu, które było nie tak dawno z uwagi na to, że abonent nie podpisał zgody na sąd polubowny domenę ponownie usunięto z rejestru. Finalnie TVP po zwolnieniu domeny zakupiło domenę na wspomnianej wyżej aukcji domen przechwyconych.
 13. Jak już wspomniałem newsletter jest straszny. Przeglądanie go zajmuje kilka razy więcej czasu niż poprzednio. Do tego połowę domen znam na pamięć. Dla przykładu ekoshop.pl - załącznik pokazuje jak często jestem SPAMowany tym adresem. Codziennie przeglądam kilkadziesiąt tych samych adresów. Nie szkoda Wam moich oczu ;> ? Jestem bliski rezygnacji ze wszystkich newsletterów. Są nieczytelne, domeny powtarzają się przez co tracę czas i wzrok.
 14. Wybierając profil kontaktowy podczas zmiany abonenta, na podstronie potwierdzającej nie ma informacji potwierdzającej nazwę profilu. Musimy potwierdzić, zaś nie widzimy co potwierdzamy. Pojawia się dopiero po wykonaniu cesji. Trochę to mało intuicyjne i wolałbym na stronie potwierdzającej zobaczyć te dane niż na stronie, która pojawia się już po zatwierdzeniu.
 15. Powiem tylko, że choć chciałbym wydzielić offtopic to tutaj mam spore problemy. Wypowiedzi się przeplatają i po podziale wątku oba powstałe tematy nie będą czytelne.
×