Skocz do zawartości

apze

Administrator
 • Zawartość

  4 344
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  57

Ostatnia wygrana apze w Rankingu w dniu 14 Październik

apze posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

842 Excellent

1 obserwujący

O apze

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://stroboskop.pl

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

28 476 wyświetleń profilu
 1. Poszukuję osoby, która wykona autorski czytnik RSS webowy. Miło by było gdyby działał również pod mobile, lecz nie jest to konieczne. Nie mam na myśli prostego kodu - przeciwnie, chciałbym by program obsługiwał kilka reguł.
 2. www.sex.pl

  Panowie. Temat uważam za wyczerpany. Sprzedając sex.com.pl nikt by nie prosił autora o podkreślenie, że sprzedaje subdomenę. Osoby czytające ogłoszenie na di.pl z pewnością będą świadome zakupu po zapoznaniu się z tą dyskusją.
 3. wzornictwo.pl rzezba.pl paragon.pl pogoria.pl konsorcjum.pl Komplet 150zł
 4. tabletka.pl

  tabletka.pl Do uzgodnienia.
 5. Zrealizowane opcje

  Właśnie zrealizowały mi się 3 opcje w 3 sekundy: erka.pl swiatzdrowia.pl tabletka.pl Ten sam podmiot puścił właśnie swiatmedycyny.pl oraz diagnoza.pl - gratuluję właścicielom.
 6. Nowy wygląd forum

  Mi też się trochę nie podoba. Wygodniej korzysta się z forum po kliknięciu CTR + "-" czyli na 90%.
 7. strateg.pl

  strateg.pl Zapraszam z ofertami.
 8. Nowy wygląd forum

  Szukamy błędów. Cannot ubiegł nas z tematem. Reklamy pod pierwszym postem zostaną zlikwidowane. Czat prawdopodobnie zmieniony na inny. Po prawej faktycznie się rozpada di.pl, zrobimy porządek. Stopki widoczne są po zalogowaniu. Co jeszcze...?
 9. Atak pchisingowy z wykorzystaniem klona DI forum???

  Wydało się. Można zapytać wykonawcę, kiedy zapytaliśmy o wycenę aktualizacji. Było to na kilka tygodni przed założeniem wątku, który masz na myśli.
 10. ForSale.pl

  ForSale.pl
 11. Jest jeszcze Sedo MLS. W teorii najlepiej utrzymywać domeny w premium.pl i dodać jako domeny zewnętrzne do aftermarket.pl oraz sedo.com. Można też utrzymywać domeny w AfterMarket.pl, a dodać do premium.pl jako zewnętrzne i również później na sedo.com.
 12. Zrealizowane opcje

  Dziś 3 opcje, a dzień jeszcze trwa. eWycieczki.pl e-Wycieczki.pl ForSale.pl
 13. Czy to forum umiera?

  Mówisz o tych postach skasowanych w związku z naruszeniem regulaminu czyli brakiem poszanowania dla pewnych, jasnych reguł? Myślę, że te działa wprost przeciwnie są wyrazem właśnie szacunku względem osób, które te zasady respektują. To forum ma jasno określonych adminów, którzy w dobrej wierze ustanowili pewne zasady, wielokrotnie z resztą już zmieniane, zawsze gdy na jakieś konferencji, spotkaniu w Krakowie, Wrocławiu, nad jeziorem czy tutaj na di.pl ktoś racjonalnie przekona ich do pewnej zmiany. Jeśli jakiś użytkownik chce być ponad wszystkimi to faktycznie di.pl nie jest dla niego. Chaosem i wyzwiskami takie osoby mogą zasilić na przykład forum gazeta.pl. Agora ucieszy się z każdego darmowego kontentu. Jeśli to mało, to zawsze można też udzielać się w komentarzach na onet.pl. Brak moderacji (między innymi) zaprowadził konkurencyjne forum - domaintalk - ... na parking. Ilekroć odwiedzałem to forum to spotykałem się z OT i wysypem ofert tych samych userów. Po kilku miesiąca było to już nudne, przestałem na nie zaglądać. Poza wyczerpaniem w dyskusjach wielu podstawowych tematów, ja upatruję duży udział czatu w spadku liczby postów. W brew pozorom osób jest na nim niewiele, ale są to osoby aktywne, i rozwiązują one tam swoje problemy, dzielą się pewnymi informacjami, zamiast tutaj na forum. Jest o szybsza forma rozmowy, przeciwnie do forum i ta funkcja zjada część kontentu. Także osoby, które ze sobą polemizowały na łamach di.pl zżyły się ze sobą, wymieniły numery telefonów, komunikatorów, adresy itd. Już nie rozmawiają o domenach przez di.pl a bezpośrednio.
 14. MarskoscWatroby.pl Wyproznienie.pl Komplet 1000zł AM
 15. olowek.pl fakir.pl wylot.pl
×