Skocz do zawartości

apze

Administrator
 • Zawartość

  4 343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  56

Ostatnia wygrana apze w Rankingu w dniu 7 Czerwiec

apze posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

841 Excellent

1 obserwujący

O apze

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://stroboskop.pl

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

28 321 wyświetleń profilu
 1. www.sex.pl

  Panowie. Temat uważam za wyczerpany. Sprzedając sex.com.pl nikt by nie prosił autora o podkreślenie, że sprzedaje subdomenę. Osoby czytające ogłoszenie na di.pl z pewnością będą świadome zakupu po zapoznaniu się z tą dyskusją.
 2. wzornictwo.pl rzezba.pl paragon.pl pogoria.pl konsorcjum.pl Komplet 150zł
 3. tabletka.pl

  tabletka.pl Do uzgodnienia.
 4. Zrealizowane opcje

  Właśnie zrealizowały mi się 3 opcje w 3 sekundy: erka.pl swiatzdrowia.pl tabletka.pl Ten sam podmiot puścił właśnie swiatmedycyny.pl oraz diagnoza.pl - gratuluję właścicielom.
 5. Nowy wygląd forum

  Mi też się trochę nie podoba. Wygodniej korzysta się z forum po kliknięciu CTR + "-" czyli na 90%.
 6. strateg.pl

  strateg.pl Zapraszam z ofertami.
 7. Nowy wygląd forum

  Szukamy błędów. Cannot ubiegł nas z tematem. Reklamy pod pierwszym postem zostaną zlikwidowane. Czat prawdopodobnie zmieniony na inny. Po prawej faktycznie się rozpada di.pl, zrobimy porządek. Stopki widoczne są po zalogowaniu. Co jeszcze...?
 8. Atak pchisingowy z wykorzystaniem klona DI forum???

  Wydało się. Można zapytać wykonawcę, kiedy zapytaliśmy o wycenę aktualizacji. Było to na kilka tygodni przed założeniem wątku, który masz na myśli.
 9. ForSale.pl

  ForSale.pl
 10. Jest jeszcze Sedo MLS. W teorii najlepiej utrzymywać domeny w premium.pl i dodać jako domeny zewnętrzne do aftermarket.pl oraz sedo.com. Można też utrzymywać domeny w AfterMarket.pl, a dodać do premium.pl jako zewnętrzne i również później na sedo.com.
 11. Zrealizowane opcje

  Dziś 3 opcje, a dzień jeszcze trwa. eWycieczki.pl e-Wycieczki.pl ForSale.pl
 12. Czy to forum umiera?

  Mówisz o tych postach skasowanych w związku z naruszeniem regulaminu czyli brakiem poszanowania dla pewnych, jasnych reguł? Myślę, że te działa wprost przeciwnie są wyrazem właśnie szacunku względem osób, które te zasady respektują. To forum ma jasno określonych adminów, którzy w dobrej wierze ustanowili pewne zasady, wielokrotnie z resztą już zmieniane, zawsze gdy na jakieś konferencji, spotkaniu w Krakowie, Wrocławiu, nad jeziorem czy tutaj na di.pl ktoś racjonalnie przekona ich do pewnej zmiany. Jeśli jakiś użytkownik chce być ponad wszystkimi to faktycznie di.pl nie jest dla niego. Chaosem i wyzwiskami takie osoby mogą zasilić na przykład forum gazeta.pl. Agora ucieszy się z każdego darmowego kontentu. Jeśli to mało, to zawsze można też udzielać się w komentarzach na onet.pl. Brak moderacji (między innymi) zaprowadził konkurencyjne forum - domaintalk - ... na parking. Ilekroć odwiedzałem to forum to spotykałem się z OT i wysypem ofert tych samych userów. Po kilku miesiąca było to już nudne, przestałem na nie zaglądać. Poza wyczerpaniem w dyskusjach wielu podstawowych tematów, ja upatruję duży udział czatu w spadku liczby postów. W brew pozorom osób jest na nim niewiele, ale są to osoby aktywne, i rozwiązują one tam swoje problemy, dzielą się pewnymi informacjami, zamiast tutaj na forum. Jest o szybsza forma rozmowy, przeciwnie do forum i ta funkcja zjada część kontentu. Także osoby, które ze sobą polemizowały na łamach di.pl zżyły się ze sobą, wymieniły numery telefonów, komunikatorów, adresy itd. Już nie rozmawiają o domenach przez di.pl a bezpośrednio.
 13. MarskoscWatroby.pl Wyproznienie.pl Komplet 1000zł AM
 14. olowek.pl fakir.pl wylot.pl
 15. naturalna.pl

  Odpowiedziałbym kwotą na pewno nie mniejszą niż 30 000 netto. Sądzę, że skusiłbym się zawołać i więcej. Świetna na brand i idealnie wpasowuje się w obecne trendy. Zawsze warto zawołać największą kwotę jaka chodzi po głowie i ewentualnie zejść z ceny. Wyjście z propozycją 4000zł jak tutaj kolega sugeruje jest zamknięciem się na większą kwotę, która może mieścić się w budżecie kupującego, a przy tak dobrej domenie jest to bardzo prawdopodobne.
×