Jump to content

apze

Administrator
 • Content Count

  4399
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72

apze last won the day on May 15

apze had the most liked content!

Community Reputation

945 Excellent

2 Followers

About apze

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://stroboskop.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

30154 profile views
 1. Ja już zrezygnowałem z kilku newsletterów. Koniec z psuciem oczu i rozwijaniem maila Przykład z dziś: Tytuł maila: Domeny na giełdzie: Aukcje Last Minute [2019-05-15] I 100 razy w mailu przy każdej domenie abym miał pewność pojawia się "aukcja Last Minute" - jakby tytuł nie miał znaczenia. To: apen.pl - aukcja Last Minute Bieżąca cena: 10.00 PLN Zakończenie aukcji: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję Można zmienić w: apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję Lub: Można zmienić w: apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj Obserwuj ...choć i tak godzina zakończenia w mailu to informacja bezużyteczna. Mail byłby 2x krótszy, a oczy zdrowsze. Proponuję, by ktoś z AM subskrybował wszystkie newslettery z AM, Premium, Allegro i przeglądał dziennie przez tydzień 20 maili z takimi niepraktycznymi listami domen.
 2. Nieprawidłowe stany domen przy większej ilości. To samo było w wersji poprzedniej.
 3. RankingStron.pl Zapraszam
 4. Zmieniłem na wersję uproszczoną - dziękuję. Po sprawdzeniu większej ilości domen wyniki wraz ze stanem domeny pokazywane są losowo. Wygodniej byłoby, gdyby były prezentowane w takiej kolejności w jakiej wpisał je użytkownik.
 5. Pomarudzę Właśnie wydrukowałem fakturę. Niepotrzebnie zajmuje tyle stron. Zamiast 24 operacji na pierwszej stronie spokojnie zmieściłoby się 50. Po co marnować tusz i papier zanieczyszczając środowisko?
 6. Domena była 2x przed sądem polubownym. Za pierwszym razem sąd uznał ich roszczenia jednak nie dopełnili obowiązku. Nie poinformowali NASK o wygranej, przez co domena została zwolniona, a nie przekazana. Następnie, przez kilka lat była w rękach prywatnych na parkingu. Słyszałem, że TVP złożyła ofertę która została zaakceptowana przez abonenta, jednak mimo akceptacji tej oferty wstąpili ponownie na drogę sądową. W drugim postępowaniu, które było nie tak dawno z uwagi na to, że abonent nie podpisał zgody na sąd polubowny domenę ponownie usunięto z rejestru. Finalnie TVP po zwolnieniu domeny zakupiło domenę na wspomnianej wyżej aukcji domen przechwyconych.
 7. Jak już wspomniałem newsletter jest straszny. Przeglądanie go zajmuje kilka razy więcej czasu niż poprzednio. Do tego połowę domen znam na pamięć. Dla przykładu ekoshop.pl - załącznik pokazuje jak często jestem SPAMowany tym adresem. Codziennie przeglądam kilkadziesiąt tych samych adresów. Nie szkoda Wam moich oczu ;> ? Jestem bliski rezygnacji ze wszystkich newsletterów. Są nieczytelne, domeny powtarzają się przez co tracę czas i wzrok.
 8. Wybierając profil kontaktowy podczas zmiany abonenta, na podstronie potwierdzającej nie ma informacji potwierdzającej nazwę profilu. Musimy potwierdzić, zaś nie widzimy co potwierdzamy. Pojawia się dopiero po wykonaniu cesji. Trochę to mało intuicyjne i wolałbym na stronie potwierdzającej zobaczyć te dane niż na stronie, która pojawia się już po zatwierdzeniu.
 9. Powiem tylko, że choć chciałbym wydzielić offtopic to tutaj mam spore problemy. Wypowiedzi się przeplatają i po podziale wątku oba powstałe tematy nie będą czytelne.
 10. Przechwyciłem dziś domenę. W mailu powiadamiającym kwota 30zł, w panelu 25zł.
 11. PLON.pl - proponuję po cichu zastanowić się, co może pojawić się po wpisaniu tego adresu i dopiero odwiedzić. Ja jestem zaskoczony, ale koncepcję brandu rozumiem, jest ciekawa.
 12. Na dzisiejszej fakturze mam dwa pola Data Faktury, i na jednym z nich jest kwota zamiast daty.
 13. To jest krok wstecz. Muszę kilkadziesiąt lub kilkaset razy szukać i wybierać z listy domen? Kiedyś można było wkleić swoją listę domen przygotowaną na komputerze. Teraz zmiana DNS czy przekierowania zajmie wieki.
 14. Czy są dostępne operacje hurtowe? W menu nie dostrzegam tego, zaś w pomocy po wpisaniu "hurt" też nic się nie pojawia.
 15. @abc ciekawe spostrzeżenie w pierwszym akapicie. Ja przyczepię się jeszcze newsletterów. Są one nieczytelne. Kiedyś cała lista domen zmieściła się w oknie maila, a dziś muszę otworzyć ją w nowej karcie (opcja: pokaż całość). Domeny bez ceny "Kup Teraz" - liczba nowych domen: 1531 0i1.pl - oferta sprzedaży domeny Cena: do negocjacji Złóż ofertę kupna · Obserwuj domenę W powyższym fragmencie informacja "Cena: do negocjacji" jest niepotrzebna, bo wyżej pisze, że są to domeny bez KupTeraz, traci się więc linię tekstu. W innym newsletterze znajdują się daty. Newsletter jest dzienny, więc wiem że domena nie wygasa dziś, a co najmniej za 5 dni. Znów informacja bezsensowna zajmująca miejsce. Domainer nie czeka przecież miesiąc by dodać domenę do listy, tylko robi to od razu po zapoznaniu się z informacją. Informacje poza nazwą domeny powinny być moim zdaniem małe i koloru jasnoszarego. Bardzo trudno wyłapać wzrokiem ciekawe domeny skrolując zbędne informacje.
×