Jump to content

Igorex

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About Igorex

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

4617 profile views
 1. Podobna sytuacja z podbijaniem jest w tej aukcji. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2479666/?_track=05e080f80a980b9173822bf1a79d0f5c Oferty użytkowników z tak dużym minusowym ratingiem powinny być automatycznie anulowane.
 2. Igorex

  swieta.pl

  Dlaczego nie przedłużasz domeny? Po zakończeniu okresu rozliczeniowego [BLOCKED]
 3. doradcza.pl /y podinwestycje.pl sutereny.pl
 4. Igorex

  nur.com

  Dziś aukcja domeny na Sedo, ciekawe za ile pójdzie.
 5. Zerknij proszę na mój pierwszy post. W bankierze nie jest to dozwolone a money2money nie odpowiada na maile. Chyba nie pozostanie mi nic innego jak stworzyć jakąś stronę, albo sprzedać domenę.
 6. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi od ebrokerpartner, ani on novacash, które się reklamuje na forach. Zero profesjonalizmu.
 7. W convertiser jest kredyt gotówkowy ale firmy pozabankowej. Volsor to pożyczka. W ebrokerpartner widzę że są takie kredyty bankowe, super. Napiszę do nich czy można przekierować domenę na wniosek. Jeśli się zgodzą skorzystam z Twojego refa Dzięki.
 8. To chyba pożyczki pozabankowe, ja szukam kredytów gotówkowych z banków, Wystarczy że będzie możliwość przekierowania domeny z refem w tle bezpośrednio do wniosku na stronie banku. Niby tylko tyle, a okazuje się że z niewiadomych przyczyn bankier czy money na to nie zezwalają. A że już w taki sposób pozyskałem kilka leadów, zostaną kurcze odrzucone.
 9. Szukam pp kredytu gotówkowego, który zezwala na przekierowanie domeny bezpośrednio na wniosek, bez konieczności tworzenia własnej strony. Znacie jakieś? W bankierze nie jest to dozwolone a money2money nie odpowiada na maile.
 10. konto24.pl Warte to coś? Kupiłem trochę pochopnie.
 11. laptopy.com.pl https://www.aftermarket.pl/domena/laptopy.com.pl/
 12. Ja już praktycznie nie korzystam z hostingów shared odkąd dla testów wziąłem vpsa w ovh i mnie oczarował. Szybki, mimo kilku tys uu dziennie na stronach obciążenie serwera nie przekracza nawet 1% i mam sporo wolnego ramu. Wziąłem ten najtańszy https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml Nie miałem i nie mam doświadczenia z serwerami i konfiguracjami ale dzięki google poinstalowałem co trzeba w jeden weeked. Panel darmowy ispConfig 3 ma toutoriale jakie komendy wklepać i wszystko konfiguruje się automatycznie. Edit. Przeoczyłem że zależy Ci na Boku więc vps w ovh chyba odpada
 13. Dziś koniec aukcji. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2465913/
 14. chwilowki.info Aukcja 7 dni cena od złotówki. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2465913/?_track=6e3b753aa0559eaba054917ddeca9e81 Ruch niewielki bo może ze 30 uu miesięcznie. Sporadycznie trafi się jakiś lead. Pierwszy screen to za 2018 r. drugi za ten rok. Ruch na screenie kończy się w maju bo wtedy robiłem screeny. Ruch nadal jest.
 15. Godzinę. Ostatnie logowanie miałem ok 19.10. Oby się z awarią szybo uporali bo niedziałające dnsy i przekierowania to cios dla stron.
×