Skocz do zawartości

damien

Użytkownik
 • Zawartość

  570
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez damien

 1. damien

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Niech już się zacznie rok szkolny...
 2. damien

  Ostatni raz u spowiedzi byłem ?

  Kto tam wpisał "zajmowanie domen"?
 3. Zamaż kody kreskowe, bo ktoś Ci może zrobić kuku...
 4. damien

  Odrzucone oferty

  PROSZĘ WYSTAWIĆ TĘ DOMENĘ NA AUKCJĘ I JEJ NIE PRZETRZYMYWAĆ!
 5. @Kangur No właśnie, kluczowe jest tutaj: Tak więc wciąż... zależy od sytuacji. Po zwykłym wejściu na stronę z danego IP, usługodawca nie jest w stanie zidentyfikować, kto to jest.
 6. Dana osobowa to czynnik, po którym da się zidentyfikować konkretną osobę. Jako że z jednego IP może korzystać wielu ludzi jednocześnie, a do tego często przechodzą z użytkownika na użytkownika, raczej nie powinno to być traktowane jako dana osobowa. Zobaczymy co pokaże praktyka. Do niedawna e-mail nie był daną osobową, jeśli nie zawierał nazwiska itp., teraz już wszystkie e-maile są danymi osobowymi. Więc wszystko zależy kto opiniuje... i w jakim konktekście.
 7. damien

  Casio-Zegarki.pl

  Ok, nie wiem na ile ten artykuł jest rzetelny, ale faktycznie Można by to podciągnąć również pod domeny. Ale jak jest naprawdę? Nie chodziło mi o znak towarowy typu Biedronka, którego nie da się ochronić na innej płaszczyźnie niż handel, tak samo jak Naszego Smyka, Mojej Małpki itd, ale o brand, który ma oryginalną nazwę, jak np. Casio, Canon, Microsoft. Znasz sprawę, gdzie właściciel znaku walczył z abonentem domeny typu MójMicrosoft.pl i tę sprawę przegrał?
 8. damien

  Casio-Zegarki.pl

  Rozmawiamy o domenach, dlatego zapytałem o przykład domeny. Jeśli znasz, a sąd to przyklepał, racja będzie Twoja. Nie trzeba będzie szukać analogii.
 9. damien

  Casio-Zegarki.pl

  Znasz przykład nazwy domeny, która jest znakiem zastrzeżonym, a zarejestrował ją ktoś bez porozumienia z właścicielem znaku, a przedstawia tam tylko towar tej marki? Oczywiście chodzi mi o poważne marki, kiedy chciało się komuś z tym pójść do sądu.
 10. damien

  Casio-Zegarki.pl

  Bazyli, informacja handlowa ma miejsce wtedy, kiedy masz w ofercie sklepu zegarek Casio i zamieszczasz w opisie produktu ten trademark. Inne prawidłowe zastosowanie to podanie kompatybilnośći produktu, nawet kiedy on sam jest innej marki (filtr pasuje do dzbanków Brita XYZ). Zastrzeżony znak towarowy w domenie to posługiwanie się nim w celu osiągnięcia korzyści, a więc wyłącznie za zgodą Casio.
 11. damien

  Casio-Zegarki.pl

  Tak jak mówi Przemo, trzeba uzyskać zgodę właściciela znaku towarowego.
 12. damien

  Weryfikacja prawa do domeny.

  "Metoda transferu: Podanie kodu AuthInfo po dokonaniu wpłaty" Do żadnego wałka nie dojdzie, bo kod nie zostanie podany, a sprzedający nie otrzyma płatności. Nie rozumiem też, w jaki sposób wystawienie domeny na AM miałoby uwiarygadniać jej posiadanie...
 13. damien

  podaj.pl

  Jadezabiore.pl, ClickTrans.pl, gielda.furgonetka.pl
 14. damien

  Zrealizowane opcje

  Mi się podoba, gratulacje.
 15. damien

  Sygnaturka (podpis) na di.pl

  Tak, ten sposób jest właśnie zastosowany na forum. Ale nie sugerujesz, że to przez brak linków? O tym właśnie mówię. Jak dało się zauważyć, to forum nie jest projektem stricte komercyjnym, więc administracja nie jest zafiksowana na punkcie ilości napisanych postów, a na jakości komunikacji.
 16. Dokładnie. Szczególnie że stacje benzynowe zarabiają głównie nie na paliwach, a tych dodatkach, jak kawa, hot-dogi, kanapki - a proporcje zmienią się jeszcze mocniej na niekorzyść zysków z paliw.
 17. damien

  Sygnaturka (podpis) na di.pl

  Cannot z całym szacunkiem, ale byłem przy tym, jak zapytałeś na czacie czy można wprowadzić proponowane przez Ciebie zmiany. tmi napisał, że forum służy do komunikacji a nie działań SEO. Nie wiem czemu ma służyć tworzenie ankiet i to całe przekonywanie do swojej racji. To nie jest demokracja. Osobiście też uważam, że lepiej, żeby zostało jak jest. Jeżeli ktoś aby pisać, potrzebuje korzyści, to lepiej żeby w ogóle nie pisał i nie tracił tymi postami czasu innych forumowiczów. A jeżeli ma coś ciekawego do powiedzenia i chce to napisać, zrobi to bez dodatkowej motywacji.
 18. damien

  Pełna ksiegowość - ile płacicie?

  Po co Ci pełna księgowość w DG? I od kiedy wfirma obsługuje księgi?
 19. damien

  Domenowa Unia Praw Abonenckich

  Domeny prawem, nie towarem!
 20. damien

  Walka z dronem?

  I nagle privacy protection dla domen nabiera większego sensu.
 21. damien

  Walka z dronem?

  Gorzej, jeśli to jest pewna osoba z forum...
 22. damien

  Walka z dronem?

  W podbierak wędkarski lepiej zainwestuj.
 23. damien

  Walka z dronem?

  Mówiłem @tmi? Kup sokoła.
 24. damien

  bronbezpozwolenia.pl

  Jasne, ja też nie mówię, że rzeczona fraza jest najtrafniejsza, chciałem tylko zareagować na generalizowanie, które akurat w tej sytuacji (jak zazwyczaj w życiu zresztą) nie było zbyt fortunne.
×