Skocz do zawartości

damien

Użytkownik
 • Zawartość

  551
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez damien

 1. Walka z dronem?

  I nagle privacy protection dla domen nabiera większego sensu.
 2. Walka z dronem?

  Gorzej, jeśli to jest pewna osoba z forum...
 3. Walka z dronem?

  W podbierak wędkarski lepiej zainwestuj.
 4. Walka z dronem?

  Mówiłem @tmi? Kup sokoła.
 5. bronbezpozwolenia.pl

  Jasne, ja też nie mówię, że rzeczona fraza jest najtrafniejsza, chciałem tylko zareagować na generalizowanie, które akurat w tej sytuacji (jak zazwyczaj w życiu zresztą) nie było zbyt fortunne.
 6. bronbezpozwolenia.pl

  Jakiej teorii? Właściwie to napisałem to, aby zaprzeczyć generalizowaniu. Jeśli trójwyrazowa fraza jest akurat tą, która najlepiej oddaje istotę rzeczy, to nie ma co się jej bać.
 7. bronbezpozwolenia.pl

  Myślałem, że pochwalenie się Deliego sprzedażą GryDlaDzieci.pl przekonało ostatnich nieprzekonanych na tym forum.
 8. Domena za 1 mln zł

  praca.pl
 9. MON przejmuje domeny

  Ale pytanie ponad jakim prawem, skoro w regulaminie sobie zastrzegli, że nie jest to sprzedaż i, jak tutaj wskazałeś, że mogą umowę wypowiedzieć. Wolałbym, żebyśmy się nie musieli przekonywać.
 10. MON przejmuje domeny

  Czyli jakby zaczęli wypowiadać umowy na wszystkie nasze domeny, to nie będziemy mogli z tym nic zrobić?
 11. Zrealizowane opcje

  Gratulacje!
 12. światwhisky.pl

  SwiatWhisky.pl przekierowuje na stronę FB J. Walkera, więc jest szansa stosunkowo dobrze to spieniężyć, ale niestety dla Ciebie, IDN-y chodzą za ułamek domen nIDN. Na upartego da się żyć bez IDN-a. Przekierowań z tego raczej nie będzie, z IDN-a w pojedynkę nie warto korzystać, więc dopóki Walker nie zrobi kampanii z tą nazwą, raczej nikt inny większej sumy na Twoją nie wyłoży. 3 tysiące moim zdaniem nierealne, ale jeśli mocno w nią wierzysz, ustaw cenę KT i czekaj... Odnowienia są niedrogie, więc może akurat.
 13. Zobaczcie tę aukcję...

  Na krótką metę nie ma problemu, ale w dłuższej perspektywie da się analizować, które konta są ze sobą powiązane, które tylko podbijają ale nic nie kupują itp. No i najważniejsze - AM musiałoby w końcu coś zrobić z użytkownikami z minusowym ratingiem...
 14. Zobaczcie tę aukcję...

  Jak myślicie - jaki wpływ na rynek aukcji miałaby konieczność weryfikacji przelewem bankowym na symboliczną kwotę (albo blokadą symbolicznej kwoty na karcie)? Sprawa prosta do wdrożenia, weryfikacja szybka, brak multikont na aukcjach...
 15. Taka teza pojawiła się w poniżej podlinkowanym wątku. Jeśli to prawda, czy mógłbym prosić o wyjaśnienie tej sytuacji? Co prawda nie zauważyłem tego na swoim koncie, ale lepiej dmuchać na zimne.
 16. To jest związane tylko z rezerwacjami? Przestraszyłem się, że chodzi o odnowienia. Czyli co, trzeba sobie zapisywać w innym miejscu, jakie i do kiedy ma się rezerwacje? A później, przykładowo w nocy ktoś zdecyduje się na rejestrację, to ma pisać do AM? Nadgorliwość w czystej postaci. Z AM korzystają raczej ludzie zaznajomieni z mechanizmem funkcjonowania domen i wiedzą, co to jest data wygasania. A tak, wprowadza się dodatkową regułę, o której nikt nie wie i która wprowadza zamieszanie.
 17. psn.pl

  PlayStation Nerwork. https://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-network-25-zl-kod-aktywacyjny.bhtml
 18. Czy da się zablokować możliwość wysyłania zapytań dla konkretnej oferty domeny? Chciałbym, aby na stronie oferty była tylko możliwość składania propozycji cenowych.
 19. Zablokowanie zapytań dla oferty

  Masz dużo racji w tym co piszesz, dlatego chciałbym dla słabszych domen mieć ustawione KT, a dla mocnych to o czym mówię - formularz z wiążącą ofertą.
 20. Zablokowanie zapytań dla oferty

  A mi się zdarzyło, dlatego pytam. Oczywiście nie jest to idealna strategia przy sprzedaży każdej domeny, ale tak jak mówisz, w przypadku najlepszych, które mogą mieć różną wartość w zależności od tego, kto wyraża chęć zakupu. Dokładnie, jest to problem i wszyscy na tym tracimy, ale domeny to nie domy, dla których można przeliczyć metraż, cenę za lokalizację, rok budowy czy użyte materiały, porównać z PODOBNYMI i jest mniej więcej cena, którą możemy niedoszacować/przeszacować maksymalnie o 50%. A każda domena jest inna, ich ceny zależą od tego, jak bogata jest branża, ilu jest na nią chętnych, od popularności frazy, od końcówki, czy oznacza coś jeszcze innego, a nawet czy dobrze brzmi i wygląda. Zbyt wiele zmiennych a rynek zbyt płytki, żeby móc wyciągać z niego rzetelne wyceny.
 21. Zablokowanie zapytań dla oferty

  Z drugiej strony, jeśli wymagasz od klienta by pierwszy zaproponował cenę, jego pierwsza oferta może zdecydowanie przekraczać Twoje oczekiwania. A w obecnej sytuacji nie da się wymóc od klienta pierwszej oferty. Bo na pytanie o cenę domeny, odpowiedź w stylu "A ile pan da?" nie brzmi zbyt profesjonalnie. Poza tym dochodzi konieczność odpisywania na zapytania od ludzi, którzy jak się później okazuje, myślą że domeny kosztują złotówkę i są w stanie zaoferować maksymalnie 50 zł... Nie narzucam nikomu strategii sprzedaży, pytam jedynie o możliwości, by każdy mógł sprzedawać po swojemu.
 22. Zablokowanie zapytań dla oferty

  Nie pomaga mi to w żaden sposób. Chciałbym wymusić na zainteresowanych wychodzenie z ofertą, zamiast dostawać od nich pytania o cenę domeny.
 23. Solitaire.pl

  Kosmos, gratulacje!
 24. trimare.pl

  Jest na forum specjalny dział "Wycena" do takich tematów - i tam go pewnie znajdziesz przy następnej wizycie. Nic, ale to znaczy tylko tyle, że ktoś inny, a nie Ty, zarejestrował odpowiednią domenę z potencjałem międzynarodowym. "Osobiście bardzo lubisz", więc postaw bloga na jakiejkolwiek domenie. Dobry kontent się obroni. Jeśli zamierzasz poruszać się w temacie domen komercyjnych, musisz myśleć o tym co lubią potencjalni klienci, a nie co lubisz Ty. Co również oznacza, że .club i .online nie wydały się warte zachodu nikomu.
 25. trimare.pl

  Wydaje mi się, że tylko z trojmorze.eu + trójmorze.eu coś może być. Reszta szkoda hajsu na regfee.
×