Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

dawno mi nic nie wpadło, a tu dzis:

 

lawenda.pl

 

:)

Szok, toż to już chyba ze dwa tygodnie ;)

 

Świetna domenka, gratuluję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi dzisiaj wpadla psychosomatyka*pl. Co ciekawe, to ta domena już była w moim portfolio, sprzedałem ją 3 lata temu KK. To moja branża i w sumie żałowałem, że ją sprzedałem. Po roku założyłem profilaktycznie opcję, bo już spadały moje byłe byłe domeny w przeszłości...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi dzisiaj wpadla psychosomatyka*pl. Co ciekawe, to ta domena już była w moim portfolio, sprzedałem ją 3 lata temu KK. To moja branża i w sumie żałowałem, że ją sprzedałem. Po roku założyłem profilaktycznie opcję, bo już spadały moje byłe byłe domeny w przeszłości...

 

No nieźle, mi dwa dni temu wpadła z opcji taka domena Auriga*pl, co kiedyś sprzedałem jakiejś firmie kosmetycznej, widać im nie posłużyła, może to jakaś pechowa seria wakacyjnych zapomnień. -_- A szkoda, bo sporo pieniędzy kosztowała.

 

Kilka dni temu komuś wpadła http://adrenalina.pl - świetna domena i od razu w zacnym portfolio trafiła na najwyższą półkę. :) W ogóle ktoś zaraz założył opcję (ważną do 2015 roku), a abonent przedłużył domenę do 2016 - niektórzy to mają pomysły...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu komuś wpadła http://adrenalina.pl - świetna domena i od razu w zacnym portfolio trafiła na najwyższą półkę. :) W ogóle ktoś zaraz założył opcję (ważną do 2015 roku), a abonent przedłużył domenę do 2016 - niektórzy to mają pomysły...

Też widziałem te gierki we whois. Czekamy teraz na odnowienie opcji do 2018 i renew domeny do 2019 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kangurowi gratuluję udanej opcji na sad.pl i współczuję nieprzedłużenia opcji na sady.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już pogratulowałem na PW to i tu pogratuluję. :) Świetna domena sadowniczo-sądownicza.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kangurowi gratuluję udanej opcji na sad.pl i współczuję nieprzedłużenia opcji na sady.pl ;-)

Przyłączam się do gratulacji!

 

P.S Przypomnijcie, kto nie przedłużył tych domen?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plantpress, wydawca miesięcznika "Sad". ;-)

 

Aż się chce powiedzieć "ja tu widzę niezły burdel" myśląc co się stało w firmie, że te domeny nie były przedłużone. ;) A samej opcji na sady.pl nie przedłużył Korneliusz, no ale opcje to loteria, nie zrealizowała ta to w jej miejsce zrealizują inne.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

A samej opcji na sady.pl nie przedłużył Korneliusz,

 

Opcje sad.pl i sady.pl były założone w 2008 w odstępie sekundy, sad.pl w 2011 przedłużona, sady.pl nie - założyłem więc, że obie należały do Kangura, może błędnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcje sad.pl i sady.pl były założone w 2008 w odstępie sekundy, sad.pl w 2011 przedłużona, sady.pl nie - założyłem więc, że obie należały do Kangura, może błędnie.

 

Aż się chce użyć innego cytatu z tego samego filmu - "permanentna inwigilacja, nie wytrzymam". ;-)

 

http://di.pl/topic/71141-4ppl-agencjenieruchomoscipl-bahamypl-biurorachunkowepl-bliskomniepl-btkpl-bzcpl-caribepl-ciulpl-csapl-dealerzypl-depozytpl-dominopl - Korneliusz sprzedawał te opcje, jedną sprzedał, a drugą sprzedał albo nie przedłużył, ale raczej drugie, co jednak z punktu (nie)realizacji opcji nie robi żadnej różnicy. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedawałem sad.pl i sady.pl, bo nie uznałem je za zbyt wartościowe. Teraz mi szkoda, ale przynajmniej się po raz kolejny przekonaliście, że warto u nas robić zakupy. Zapraszam więc do składania ofert, bo znowu musze coś posprzedawać! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Aż się chce użyć innego cytatu z tego samego filmu - "permanentna inwigilacja, nie wytrzymam". ;-)

 

http://di.pl/topic/71141-4ppl-agencjenieruchomoscipl-bahamypl-biurorachunkowepl-bliskomniepl-btkpl-bzcpl-caribepl-ciulpl-csapl-dealerzypl-depozytpl-dominopl - Korneliusz sprzedawał te opcje, jedną sprzedał, a drugą sprzedał albo nie przedłużył, ale raczej drugie, co jednak z punktu (nie)realizacji opcji nie robi żadnej różnicy. ;)

 

Jak widać, jesteś w tym o stopień lepszy ode mnie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądny dzień dla Plantpress.

sad.pl - bardzo fajna domena o wielu możliwych zastosowaniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim ale zwłaszcza Korneliuszowi :)

Gratuluję także nowemu abonentowi domeny sady.pl bo tej wtedy nie kupiłem.

Zastanawiałem się gdy Korneliusz wystawił te opcje na sprzedaż czy nie kupić obydwu ale na tej mi szczególnie zależało.

Wreszcie e-sad ma odpowiednie rodzeństwo :)

---

Możliwe, że Plantpress nie przedłużył ich świadomie - w grudniu ub. roku zarejestrowali ogrodinfo.pl - na ich stronie widać wyraźnie, że tam teraz zapraszają.

51ogrodinfo_pl.jpg

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że Plantpress nie przedłużył ich świadomie - w grudniu ub. roku zarejestrowali ogrodinfo.pl - na ich stronie widać wyraźnie, że tam teraz zapraszają.

 

Są awangardą ... wiedzą, że generyk to przeżytek ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że Plantpress nie przedłużył ich świadomie - w grudniu ub. roku zarejestrowali ogrodinfo.pl - na ich stronie widać wyraźnie, że tam teraz zapraszają.

 

To pewnie jeden taki Pan magister inżynier Pulchny się ucieszy, że mu ruchu na stronie przybędzie, a może i klientów: http://ogrod.info.pl/kontakt.html

 

Już widzę gdzie ludzie wchodzą słysząc "Wejdź na ogród info pl". ;) Widzę też, że ktoś dobrze kombinuje, bo ogródinfo.pl oczekuje w kolejce na rejestrację. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę też, że ktoś dobrze kombinuje, bo ogródinfo.pl oczekuje w kolejce na rejestrację. ;-)

Ludzie są dzisiaj zapobiegliwi i nie ma się co dziwić.

Z tego co wiem ;) abonent domeny ogrody.info też zabezpieczył dzisiaj jej polski odpowiednik mimo, iż wykorzystuje ją tylko jako zapleczówkę.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już widzę gdzie ludzie wchodzą słysząc "Wejdź na ogród info pl". ;) Widzę też, że ktoś dobrze kombinuje, bo ogródinfo.pl oczekuje w kolejce na rejestrację. ;-)

to akurat moja rezerwacja ;)

 

zazdroszczę sad*pl i sady*pl - tak pięknie spadały ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×