Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

W żenujący sposób Lech zakończył swoja przygodę w LM . Można ją krótko opisać jako "miszcza jednego sezonu" . Zero dogrania , zero wykończenia akcji ,niemoc bramkowa . Ostra gra oraz ślepy sędzia dając Bosackiemu czerwoną kartkę . Można śmiało napisać iż Lech zmarnował pieniądze za Lewandowskiego kupując jakiś amatorów...

 

Szkoda mi tylko kibiców Lecha ,jak zwykle pokazali się od najlepszej strony za oprawę oraz kulturę

 

Wynik dwumeczu 2:0 dla Sparty Praga

 

Dziś, nie wiem w jaką dziurę się schować :rolleyes:

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polska piłka sięgnęła DNA

 

Wszystkie drużyny odpadły z UEFY . Zapewne to będzie czekać niebawem Lecha . Szkoda wogóle oglądać ekstraklasę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polska piłka sięgnęła DNA

 

Dna sięgnęła już ładnych parę lat temu, ale przyszli Azerowie, Czesi i Maltańczycy i kazali kopać głębiej :rolleyes:

Ja tam się cieszę z tych porażek. Polskie gwiazdeczki nie zasługują na puchary, tak samo śmieszni prezesikowie co kupują byle grajków z całego świata i chcą tanim kosztem awansować do elity.

Czas zacząć szkolić młodzież. Szkoda tylko kibiców.

 

#wislakrakow.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

szkoda Jagi ;/

[...]

 

 

Szkoda. Przeczuwałem, że tanio skóry nie oddadzą a wielu skazywało ich na pożarcie. Wyniki 1:2 i 2:2 to nie wstyd.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

 

Szkoda. Przeczuwałem, że tanio skóry nie oddadzą a wielu skazywało ich na pożarcie. Wyniki 1:2 i 2:2 to nie wstyd.

 

Gdyby nie ten karny z kapelusza na 2:2 . Myślę iż Jaga powalczyłaby o przejście dalej

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż ... Przełknę i to co się stało. I kibicuję dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnipro Dnipropietrowsk (Ukraina) - Lech Poznań (Polska) meczem ostatniej szansy dla Lecha . Chociaż zapewne i to przegrają

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnipro Dnipropietrowsk (Ukraina) - Lech Poznań (Polska) meczem ostatniej szansy dla Lecha . Chociaż zapewne i to przegrają

aktualny lider ukraińskiej ligi. Bilans z czterech meczów nowego sezonu: cztery mecze, cztery zwycięstwa bramki 11:1 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda mi przerwanej kariery Andrzeja Iwana. To było na MŚ w Hiszpanii. Ciężka kontuzja, Operacja w Polsce przez lekarzy w "tamtej" rzeczywistości ponoć była skandaliczna. Piłkarz już nigdy nie doszedł do pełni zdrowia. Uważam, że był talentem większym wówczas niż Boniek. Teraz może menelkowaty ale przynajmniej mówi wprost to, co mu zalega na wątrobie:

 

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstra...ryzysie,1514946

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Żeby niczego nie było" - Kononowicz wykrakał porażke Euro2012

 

Inwestycje na Euro będą po Euro

 

Drogi będą, tylko nie na czas

 

Dróg na Euro 2012 będzie mniej niż zapowiadano, ale to nie zagrozi organizacji mistrzostw - uważają eksperci branży transportowej. Jako większy problem wskazują transport publiczny i dworce kolejowe.

 

(...)

 

Kolej dopchnęła rewitalizację dworców kolanem, ale to, co najbardziej będzie się rzucać w oczy, to kontrast między odnowionymi halami dworcowymi a przejściami podziemnymi i peronami, które należą już do innej spółki. Ponadto Polska kolejowa, czyli wszystko to, co kibic jadący na mecz zobaczy z okna pociągu - zrujnowane i brudne budynki kolejowe, nieużywane dworce z zamurowanymi oknami, nieużywane urządzenia - ty obraz nędzy i rozpaczy

 

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-inwe...euro,nId,291795

 

Mam propozycję: Przenieśmy EURO 2012 do RPA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W meczu towarzyskim w Szczecinie: POLSKA - KAMERUN 0:3. Najpierw dwa razy trafił Samuel Eto'o, zakończył egzekucję Aboubakar. Polska przegrała drugi mecz z rzędu, tracąc w nich aż dziewięć goli (pamiętacie 0:6 z Hiszpanią?). Sama nie strzeliła bramki w czterech ostatnich spotkaniach. Franciszek Smuda wygląda na załamanego, publiczność wychodzi ze stadionu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrzebny jest doświadczony trener z zagranicy, bez tego nie widzę nadziei, nawet ze słabszych piłkarzy niż ma przeciwnik można stworzyć silniejszy zespół, nasza kadra nie była drużyną, to było widać od początku, stawianie na Brożka, Rybusa, którzy nie są w formie w klubowych drużynach, Sadloka na skrzydle, to ewidentne pomyłki trenerskie, a także niezbyt pewnych Glika i Dudkę, za Dudkę powinien grać Murawski, na pozycji Murawskiego Mierzejewski, ostatnio dobrze grał Jędrzejczak z Legii na lewą obronę, brak też Rogera, choćby na ławce, a przede wszystkim większa wiara i duch drużyny, a po meczu z Hiszpanią ta drużyna została złamana,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rogera mam nadzieje ze już nigdy nie zobaczę, bylem na meczu i tak strasznie to nie wyglądało, Wojtkowiak jedynie od razu do zmiany był ;-)

mieliśmy pare idealnych okazji ale nie potrafiliśmy skończyć ;-)

 

POLSKA! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie wyglądało strasznie, to wyglądało tragicznie, poza momentami zrywów, a zawodników klasy Rogera, to pewnie mamy 2 drużyny, i dlatego jest już 0:9 :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu nigdy nie widziałem udanego zagrania Rogera i tyle ;-)

Rybus akurat ożywił grę moim zdaniem... Co do Brożka to się zgodzę, zauważyłem go dopiero jak schodził ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już widzę te artykuły za niecałe 2 lata w gazetach "Jeden z gospodarzy odpada jako pierwszy z turnieju"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na to wszystko to zastanawiam się jak do tego doszliśmy. Narzekaliśmy na Leo to go wywalili i zastąpili go Smudą. Czyli jeszcze gorzej. Narzekaliśmy na Listkiewicza to go wywalili i zastąpili go Grzegorzem Lato. Czyli jeszcze gorzej. PZPN powinien przyjąć rezolucję, że przez następne 20 lat selekcjonerem musi być ktoś spoza kraju. Nawet w takim państwie jak Anglii, o największych tradycjach piłkarskich, gdzie jest najlepsza liga świata, nie ma ani jednego trenera mogącego zostać selekcjonerem. Cały czas szukają poza krajem. Stąd nie wiem czemu my się wstydzimy tego, że trzeba poszukać kogoś z zewnątrz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
PZPN powinien przyjąć rezolucję, że przez następne 20 lat selekcjonerem musi być ktoś spoza kraju. Nawet w takim państwie jak Anglii, o największych tradycjach piłkarskich, gdzie jest najlepsza liga świata, nie ma ani jednego trenera mogącego zostać selekcjonerem. Cały czas szukają poza krajem. Stąd nie wiem czemu my się wstydzimy tego, że trzeba poszukać kogoś z zewnątrz?

A nie prościej zrobić jak w Nigerii i po prostu wykluczyć drużynę z jakichkolwiek rozgrywek międzynarodowych na kilka lat począwszy od przyszlego roku. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałem już w innym wątku a i w tym pewnie też, że eklektyczny Stadion Wisły podoba mi się zwłaszcza, że jest "kwadratem" :)

Jednak to co wypisuje Dyrektor (ka) Wydziału (krakowskiego Urzędu Miasta) odpowiedzialnego za budowę, jako odpowiedź na zarzuty o "brzydotę Stadionu" jest godne uwagi ;)

Nie ma jak urzędniczy bełkot ;):

 

http://wislaportal.pl/news.php?id=18314

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Żeby niczego nie było" - Kononowicz wykrakał porażke Euro2012

Jest jeszcze lepiej:

 

Drogi będą na Euro. W 2015 roku

 

Jeśli rząd ma zbudować drogi na piłkarskie mistrzostwa Euro, to trzeba je przesunąć co najmniej do 2015 r. Na imprezy planowane za dwa lata jeszcze ich nie będzie

http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,822819..._2015_roku.html

 

A Niemcy mają takie ładne stadiony, w Pekinie po igrzyskach obiekty sportowe się marnują, RPA tez nie pogardzi Euro 2012.

 

POLSKA (Obecnie długość sieci autostrad w Polsce wynosi 916,0 km)

 

autostrady111111.jpg

 

CHINY (National Trunk Highway System (45.400 km))

 

Map_of_NTHS_Expressways_of_China.png

 

NIEMCY (12 700 km)

 

Autobahnen_in_Deutschland.png

 

CZECHY (1113 km - w tym 727 km autostrad w użyciu + 386 dróg ekspresowych)

 

karte_gross.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o porazkach pisalismy wszyscy razem, ale jak wygrali to juz post sie nie pojawil ;p Ja jestem usprawiedliwiony bo bylem na urlopie ;p

 

Przypomne, tydzien temu Dnipro - Lech 0:1 po golu Arboledy. Zaraz rewanz, jak obstawiacie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Awans, można pogratulować, ale bez wielkich nadziei w fazie grupowej, a tomcio tv dobrze sprawdza się, jeżeli chodzi o transmisję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×