Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Tam, gdzie jeszcze wolno odpalać race [ładnie w full screen] :rolleyes::

 

 

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tam, gdzie jeszcze wolno odpalać race [ładnie w full screen] :rolleyes::

 

 

 

Robi wrażenie ;)

 

Ciekawe o ile się opóźnił mecz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAWO, BRAWO

 

Tabela grupy A:

1. Lech Poznań 2 4 5-3

2. Manchester City FC 2 4 3-1

3. Juventus FC 2 2 4-4

4. FC Salzburg 2 0 0-4

 

oby tak do końca

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i mamy 2:1 ! Kibice Lecha bawią się super !

 

A propos zabawy kibiców Lecha i ochrony stadionu poznańskiego w innym meczu:

 

http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna...hrona,id,t.html

 

Panowie z ochrony powinni już tam nie pracować:

 

http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=581&p=5#top

 

Pomijam skandaliczne zachowanie półgłówków gwiżdżących i krzyczących "odpowiednio" podczas wyjazdu karetki z Cleberem ze stadionu. Nie wiadomo było [nikt na trybunach nie wiedział] czy ten człowiek nie pozostanie kaleką albo czy w ogóle przeżyje. To jest III Świat kibicowski.

 

Równocześnie zaczynają się pojawiać informacje o rzekomo zdewastowanych kiblach przez Wiślaków.

 

Działaczom i/lub sympatykom wspaniale "dopracowanego" podobno na tip top klubu, zależy na niewypuszczaniu w Świat takich obrazków na nowym stadionie szykowanym do Euro.

 

Co do rozpuszczania info o rzekomo zdewastowanych kiblach moim zdaniem, komuś może mocno zależy na tym aby - oprócz zatarcia wrażenia z zachowania wobec Wiślaków i fotoreporterów z Krakowa [czytaj artykuł, do którego prowadzi link powyższy] - kibice Wisły otrzymali zakaz wyjazdu na dwa najbliższe bardzo ważne mecze. Z Cracovią i Legią.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propos zabawy kibiców Lecha i ochrony stadionu poznańskiego w innym meczu:

 

http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna...hrona,id,t.html

 

Panowie z ochrony powinni już tam nie pracować:

 

http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=581&p=5#top

 

[...]

Co do rozpuszczania info o rzekomo zdewastowanych kiblach moim zdaniem, komuś może mocno zależy na tym aby - oprócz zatarcia wrażenia z zachowania wobec Wiślaków i fotoreporterów z Krakowa [czytaj artykuł, do którego prowadzi link powyższy] - kibice Wisły otrzymali zakaz wyjazdu na dwa najbliższe bardzo ważne mecze. Z Cracovią i Legią.

 

 

Przepraszam, że się zacytuję ale przewidywany przeze mnie skutek już jest. Pojawił się dzisiaj:

 

http://www.wislakrakow.com/www/showarticle...articleid=24200

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstra...tow,1552529,812

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i Bakero trenerem Lecha . Jakie opinie i komentarze ze strony kibiców Lecha Poznań ?

To, że akurat trenerem został JMB w tym momencie nie jest najważniejsze. Ma czystą kartę, zdania są podzielone ale trzeba dać mu szansę.

Kluczowa jest atmosfera w szatni, jak odnajdą się w nowej sytuacji piłkarze.

 

Niepokojące są inne elementy tej układanki. Widziałem poranną konferencję prasową na której zarząd się dosyć zagotował. Też kibice głośno wyrażają swoje niezadowolenie, co mnie nie dziwi. Klub stał się od pewnego czasu maszynką do zarabiania i priorytety się bardzo pozmieniały. Najwygodniej dla zarządu byłoby prowadzić klub bez tej całej piłki, meczów, kibiców.

 

Taki czy inaczej wierzę, że jutro będzie wysoki poziom z obu stron i kolejne punktu dla Kolejorza.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i Bakero trenerem Lecha . Jakie opinie i komentarze ze strony kibiców Lecha Poznań ?

 

Kiedy pozamykają wreszcie tych bandytów stadionowych?

 

***

 

8780_7bb0.jpeg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

po pierwszej polowie Lech po trafieniu Dmitrie Injaca prowadzi z Manchesterem City 1:0. Oby tak dalej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
po pierwszej polowie Lech po trafieniu Dmitrie Injaca prowadzi z Manchesterem City 1:0. Oby tak dalej ;-)

Dobra 1 połowa . Lech do przodu !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

po fantastycznej koncowce, szczesliwej bramce Arboledy i cudownej Mozdzenia Lech pokonuje Manchester City 3:1!!!

 

Po takich meczach chce sie zyc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
po fantastycznej koncowce, szczesliwej bramce Arboledy i cudownej Mozdzenia Lech pokonuje Manchester City 3:1!!!

 

Po takich meczach chce sie zyc!!!

Coś pięknego !!!!!! Brawo Lech Poznań !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pieknie :) . Wyjście z grupy mamy w kieszeni ;) . Wystarczy na 2 kolejki przed końcem remis z Salzburgiem i przegrana Juventusu z Man City ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pieknie :) . Wyjście z grupy mamy w kieszeni ;) . Wystarczy na 2 kolejki przed końcem remis z Salzburgiem i przegrana Juventusu z Man City ;)

Ważne, że Man City będzie musiał walczyć do końca o punkty.

 

Taki czy inaczej wierzę, że jutro będzie wysoki poziom z obu stron i kolejne punktu dla Kolejorza.

Tak jest, 3 punkty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny mecz - niezłe tempo, dobra gra, trochę szczęścia, pełen kibiców stadion z prawdziwego zdarzenia, no i super wynik, który poza tym, że daje Lechowi prowadzenie w grupie, idzie w świat. Myślę, że w końcu po latach posuchy ( z nielicznymi przerwami kiedy to Wisła ładnie grała w UEFA ) jest w Polsce zespół , który już się liczy w Europie. Chciałbym jedynie aby w końcu zagrała polska ekipa w LM, po tylu latach przerwy, no i przydałoby się żeby jednak Wisła i Legia dorównały do Lecha , jeżeli chodzi o zaangażowanie w pucharach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijam skandaliczne zachowanie półgłówków gwiżdżących i krzyczących "odpowiednio" podczas wyjazdu karetki z Cleberem ze stadionu. Nie wiadomo było [nikt na trybunach nie wiedział] czy ten człowiek nie pozostanie kaleką albo czy w ogóle przeżyje. To jest III Świat kibicowski.

 

Dopiero teraz to przeczytałem. Byłeś na stadionie czy oglądałeś w telewizji?

W tym samym momencie nałożyły się te dwa wydarzenia. Gwizdy i okrzyki owszem, były w tym momencie, ale skierowane do sektora Wiślaków, którzy nie wytrzymywali nerwowo. Na pewno znalazło się kilku debili, którzy krzyczeli to w kierunku poszkodowanego zawodnika, ale wśród 30 tysięcy ludzi i tacy się znajdą. Cleber zjeżdżając z boiska dostał brawa.

 

Po drugie, gdyby nie zachowanie kibiców Wisły, nigdy nie doszłoby do tego, do czego doszło. To oni zaczęli rozróbę i to zapoczątkowało wędrówkę części kibiców z drugiej strony boiska. Od bardzo, bardzo dawna na tym stadionie nic takiego się nie działo. Ale pamiętam także, kilka lat temu, kibice Wisły na meczu o superpuchar Polski kilka lat temu. Było to samo.

 

Wg policji w toaletach wszystko co było plastikowe i można było wyrwać zostało wyrwane. Do tego podobno "stragan" z kiełbaskami został zdemolowany, tego nie wiem.

 

I tak, też mogę z mojej strony powiedzieć, że to jest III Świat kibicowski. Tylko nie myślę tu tylko o kibicach Lecha.

 

Szkoda, że nie mogłeś doświadczyć tego, co działo się tam dzisiaj.

 

A dzisiaj kompletna rewelacja, tego nie da się opisać. I nie chodzi tylko o wynik.

 

PS: Jeszcze co do rzetelności mediów. W radiu Eska po meczu podawano, że mecz został przerwany na te kilka minut z powodu "zadymy"... Co oczywiście jest nieprawdą, było to spowodowane kontuzją piłkarza.

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='kubolo' post='364574' date='czw, 04 lis 10']Dopiero teraz to przeczytałem. Byłeś na stadionie czy oglądałeś w telewizji? [...]

Nie było mi dane być w Poznaniu. Okres długoletnich ligowych "wyjazdów kibicowskich" mam za sobą.

 

To moje wrażenia z oglądanego meczu w TV.

 

 

[...]Po drugie, gdyby nie zachowanie kibiców Wisły, nigdy nie doszłoby do tego, do czego doszło. To oni zaczęli rozróbę i to zapoczątkowało wędrówkę części kibiców z drugiej strony boiska. [...]

 

Tylko napisz mi proszę jak wyglądała "rozróba" kibiców przyjezdnej drużyny, oddzielonej kordonem od reszty stadionu?

Może kogoś ugodziła ewentualnie plastikowa buteleczka po wodzie mineralnej?

 

I jeszcze fakt. Kibice Wisły otrzymali dotkliwe sankcje. Czekam na jakiekolwiek wobec kibiców Lecha.

 

 

[...] Wg policji w toaletach wszystko co było plastikowe i można było wyrwać zostało wyrwane. [...]

 

Może i tak było. Sprawców należy złapać i ukarać. Sprawców. Nie a priori zakładać, że kibiców Wisły.

 

Oczywiście przełożenia to nie ma żadnego na skandaliczne zachowanie ochrony, czyli osób opłacanych przez Lecha. I dalej, na przemarsz kibiców (?) pod sektor wiślacki. Skąd oni się tam wzięli? Wiślacki magnes Białej Gwiazdy ich przyciągnął? Inna sprawa, że fani Wisły dali się w następstwie tego sprowokować.

 

 

 

[...] Do tego podobno "stragan" z kiełbaskami został zdemolowany, tego nie wiem. [...]

 

Ja też tego nie wiem. Słyszałem za to, o "próbach" podpalenia stadionu. Pytanie czym i czego? Zapałkami, betonu? Pomijając, że to następna historia z serii "Słyszałem".

[...] Szkoda, że nie mogłeś doświadczyć tego, co działo się tam dzisiaj.

 

A dzisiaj kompletna rewelacja, tego nie da się opisać. I nie chodzi tylko o wynik.

 

 

Dzisiejszego meczu serdecznie gratuluję! Dzisiaj porzuciłem do czasu rozgrywek ligowych wszelkie klubowe animozje i cieszyłem się razem z piłkarzami Lecha :)

Po tym meczu porażka z Lechem mniej boli i jest nadzieją, że z obecną Wisłą nie jest może tak najgorzej.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj byłem na meczu Lecha z Manchesterem C. Piękna sprawa. Do teraz nie mogę mówić. A i hałas też jest niezapomniany. Co di kibiców to tak jak wszędzie można spotkać półgłówków. Nawet wczoraj raził mnie widok małolatów pijących wódę z ćwiartek i piersiówek przemyconych na stadion. Nie potrafią wytrzymać dwóch godzin bez wódki czy jak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet wczoraj raził mnie widok małolatów pijących wódę z ćwiartek i piersiówek przemyconych na stadion. Nie potrafią wytrzymać dwóch godzin bez wódki czy jak?

Jakby to poniektórzy powiedzieli: Tu jest Polska tu się pije :)

Po drugie co to za kontrola że piersiówkę puszczają czy ćwiartkę, no chyba że w "gaciach" ją przemycają na stadion.

 

No to teraz nowy trener będzie miał wyjście z progu jak dostał taki bonusik na wstępie swojej kariery w Lechu. Co do meczu to druga połowa na wysokim poziomie, no i Kiełb ładnie tam dryblował w polu karnym tylko jakoś wykończyć nie mógł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby to poniektórzy powiedzieli: Tu jest Polska tu się pije :)

[...]

 

Poza Polską też się pije. Tam jednak można wypić oficjalnie piwo na stadionie.

Prawdopodobnie dopóki tak nie będzie (a pewnie będzie) na polskich stadionach, to chłopaki będą w siebie przed meczem wlewały do "pełnego baku", a doładowywać będą się "piersiówkami" na stadionie.

 

Oczywiście piwo podczas meczu nie wyeliminuje całkowicie zjawiska nawalenia się przed meczem i przemycania"piersiówek", ale zapewne ograniczy je.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×