Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Organizowałem ostatnio event, całkiem amatorsko, praktycznie zero kasy na promocję, tez miałem lekko obsuwę techniczną i mała improwizacja była np. z podłączaniem laptopa do projektora, ale k...a, taka amatorka ze strony organizacji, która ma wielomilionowy budżet na marketing i przecież wynajmuje do obsługi firmę specjalizującą się w eventach (chyba wynajęli taką firmę?)? To się po prostu w pale nie mieści!!!

 

obawiam się że firma była "kuzyna sekretarki prezesa" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejny przykład, że można być okradzionym w Polsce nawet nie przyjeżdzając do Polski ;p

To dopiero początek. W trakcie rozgrywek już widzę ten desant żebraków z Rumunii, te zastępy babć handlujących pietruszką czyli pierdołami na straganach sprzed 20 lat i nagabujących zagranicznych turystów łamana (a raczej bardzo połamaną) angielszczyzną. No i szlagierowy towar wszedzie: Polish Vodka (wiadomo, lubimy procenty, przynajmniej pewien ryży łeb tego nie kryje).

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
śmiać sie czy płakać?
Cieszyć się, bo tak nawet literówki na com.pl zarabiają ;) - i przed tym nie mogłem znaleźć źródła ruchu dla domenę, które w ciągu pół roku nić nie zarabiała, ale w ciągu 2 dnia już kilka PLN (wiem, że to nadal mało, ale inwestycja 8 PLN też nie była za wysoka).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja . Wczoraj po 17

Czy oni już teraz ściągają z konta kasę? Czy dopiero jak otrzymasz, ale teraz podajesz numer karty kredytowej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy oni już teraz ściągają z konta kasę? Czy dopiero jak otrzymasz, ale teraz podajesz numer karty kredytowej?

 

Jak mogą ściągać od razu, jak będzie losowanie...?

 

Mnie się udało w 20 min. wbić na stronę i zamówić 36 biletów :-) Oczywiście nie łudzę się, że jakikolwiek wylosuję, to wszystko jest grubymi nićmi szyte ;-)

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, udało się:

 

Ihr Eintrittskartenantrag für die UEFA EURO 2012 wurde erfolgreich übermittelt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, udało się:

 

 

No i zepsułeś

 

Not Found

 

The requested URL /euro2012-en/default.aspx was not found on this server.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, udało się:

 

"Ihr Eintrittskartenantrag für die UEFA EURO 2012™ wurde erfolgreich übermittelt."

 

Groźnie to brzmi, upewnij się czy przypadkiem do jakichś robót przymusowych się nie zapisałeś ;) hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile tu jest wyrazów? :-)

 

Dwa :P

 

Edit: A czemu pytasz? ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co budować hotele? PRzecież to kosztuje!

 

Lepiej wygonić studentów-nygusów do domu

 

 

- Dla nas liczy się przede wszystkim dobro studentów, nie kibiców - słyszymy w uczelniach. A ratusz prosi, by te jeszcze raz przemyślały możliwość zakwaterowania w swoich akademikach kibiców podczas Euro 2012. - To wielka szansa dla Warszawy. I konkretne pieniądze - mówią urzędnicy

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190...w_kibicom_.html

 

W razie czego to podpowiem całkowicie za darmo, że wolne pokoje i miejsca noclegowe dla zagranicznych gości są jeszcze:

 

- w koszarach (wojska już nie ma, ale miejsca są)

- w bibliotekach - leżakowanie między książkami to prawdziwa strawa dla duszy (może tez i dla ciała - można zaoszczędzić na jedzeniu)

- w noclegowniach dla bezdomnych (większośc i tak woli pod chmurką bo tam wolno pić)\

- w szybach kopalnianych

- na dworcowych ławkach

- można też wezwać ONZ-towską misję humanitarną to porozstawia jakieś namioty (takie jakie dają ofiarom klęśk żywiołowych) - bedzie przynajmniej za darmo!

- można by też gości rozlokować w kościołach, ale tam zimno i jeszcze każą sobie słono za to płacić panowie w koloratkach.

 

Tak że jak widać, nam nie straszne EURO2012, żadnego wstydu nie będzie. A jedyna porażka jaką zaliczymy to będzie należała do polskiej reprezentacji, która nie wyjdzie z grupy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też to czytałem i się uśmiałem :)

 

Już mają pomysł na transport . Chcą od sąsiadów napożyczać pociągi , autobusy itp

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe co chcą zrobić wtedy ze studentami, mają wyjechać w ogóle z Warszawy na okres sesji, czy też się zdematerializować, niech urzędnicy przyniosą łóżka polowe i rozstawią we wszystkich urzędach, to nie 12 tys., a 100 tys. miejsc będzie, i mogą do pracy nie przychodzić, przynajmniej nie będą szkodzić,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem kiedy tego Smudę wypier.....wyrzucą... Te jego eksperymenty wczoraj polegli z Litwinami 0:2 . Na dodatek w Litwie prawie połowa składu to były rezerwy aby oszczędzić piłkarzy przed eliminacjami z Hiszpanami . Szykuje się totalny błamaż na ojro 2012

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okazuje się, że urzędnik, też człowiek :P

 

http://www.tvn24.pl/2422533,12690,0,0,1,wideo.html

 

"Z butelką piwa w ręku wykrzykiwał wulgarne treści pod adresem jednego z rzeszowskich klubów piłkarskich - taki obrazek z udziałem pracownika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa znalazł się w reportażu telewizji francuskiej o polskich pseudokibicach. "

 

Epatuje kulturą przez duże "K" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochwalcie się co z tymi biletami bo temat ucichł a ja ciekawy jestem czy domeniarz też człowiek i dostał bilet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×