Skocz do zawartości
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Promowane odpowiedzi

4 hours ago, Bazyli said:

Trwają pracę nad unowoczesnieniem AM...

Skąd to info? Może wreszcie czas aby zrobili swoją apkę bo strona mobilna na telefonie to lipa.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwykła przerwa techniczna, żeby wymienić zdechłe chomiki napędzające mechanizm blokowania użytkowników nie opłacających swoich aukcji. Nie obiecywałbym sobie zbyt wiele.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przedwczoraj podobna przerwa zablokowała mi dostęp do aukcji przechwyconej domeny.

Bez komentarza.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, wycenadomen24 napisał:

Programista też człowiek i spać czasem musi ;) potem coś się wysypie w dzień i będzie zonk bo się okazuje, że odsypia nockę bo aktualizował stronę :D

Proszę Cię nie gadaj bzdur...

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, wycenadomen24 napisał:

Programista też człowiek i spać czasem musi ;) potem coś się wysypie w dzień i będzie zonk bo się okazuje, że odsypia nockę bo aktualizował stronę :D

Jak poznać gdzie mieszka programista...

5f37b0e5-2c38-43d4-b3db-faaba19f00c9.png

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdaje się że od para ładnych godzin coś jest nie tak z serwisem. Nie da się opłacać domen, pobierać kodów ani wykonywa operacji na domenach. Sprawdzanie whois także nie działa w AM. W premium.pl działa, na DNS.pl też więc to chyba jakaś wewnętrzna awaria.

Był jakiś komunikat o przerwie w działaniu bo nie kojarzę ?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

56 minut temu, sebastian0000 napisał:

Zdaje się że od para ładnych godzin coś jest nie tak z serwisem. Nie da się opłacać domen, pobierać kodów ani wykonywa operacji na domenach. Sprawdzanie whois także nie działa w AM. W premium.pl działa, na DNS.pl też więc to chyba jakaś wewnętrzna awaria.

Był jakiś komunikat o przerwie w działaniu bo nie kojarzę ?

Sprawdzanie dostępności domen też słabo ;)

Komunikatu żadnego nie było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, sebastian0000 napisał:

Czy działa Wam AM ? u mnie całkowicie leży i nie wiem czy to wina przeglądarki czy cos jest nie tak ?

Na foxie gra i buczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauważyłem, że większość moich domen, które od bardzo dawna są parkowane w AM, nie jest zindeksowana w Google! Nie da się ich wyszukać ani przez "moja_domena.pl", ani  "site:moja_domena.pl", ani nawet "site:https://www.aftermarket.pl/domena/moja_domena.pl".

W kodzie niby jest index,follow, ale stron brak. Jestem pewny, że wcześniej były, bo śledziłem ich pozycję w porównaniu do konkurencji. Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Niestety nie wszyscy użytkownicy internetu odróżniają pasek adresu przeglądarki od pola wyszukiwania google.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
On 8/23/2018 at 10:15 AM, Chemical said:

Zauważyłem, że większość moich domen, które od bardzo dawna są parkowane w AM, nie jest zindeksowana w Google! Nie da się ich wyszukać ani przez "moja_domena.pl", ani  "site:moja_domena.pl", ani nawet "site:https://www.aftermarket.pl/domena/moja_domena.pl".

W kodzie niby jest index,follow, ale stron brak. Jestem pewny, że wcześniej były, bo śledziłem ich pozycję w porównaniu do konkurencji. Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Niestety nie wszyscy użytkownicy internetu odróżniają pasek adresu przeglądarki od pola wyszukiwania google.

Google indeksuje witryny a nie domeny. Czasem jakaś strona z ofertą się zindeksuje. Zwykle dzieje się tak gdy pod domeną wcześniej była strona. Po jakimś czasie jednak wylatuje z indeksu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, przemowild napisał:

Google indeksuje witryny a nie domeny. Czasem jakaś strona z ofertą się zindeksuje. Zwykle dzieje się tak gdy pod domeną wcześniej była strona. Po jakimś czasie jednak wylatuje z indeksu. 

Dokładnie, postaw stronę, zgłoś przez GSC i będzie widoczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę wiedzieć dlaczego tak jest? Błąd wyskakuje mi przy rejestracji iDN

Invalid attribute value [IDN commingles multiple scripts])

Proszę o wyjaśnienie kogoś mądrzejszego w tej kwestii. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam propozycję, aby do istniejacych już kategorii domen wystawianych na gieldzie AM, utworzyć jeszcze jedną, a mianowicie:

Syf domenowy

I w tej kategorii umieszczać wszystkie te domem z owym "i" . Obecnie umożliwienie dodawania do normalnych kategorii jest kpiną z kilientów i ewidentnym wprowadzaniem ich w błąd.

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Bazyli napisał:

Mam propozycję, aby do istniejacych już kategorii domen wystawianych na gieldzie AM, utworzyć jeszcze jedną, a mianowicie:

Syf domenowy

I w tej kategorii umieszczać wszystkie te domem z owym "i" . Obecnie umożliwienie dodawania do normalnych kategorii jest kpiną z kilientów i ewidentnym wprowadzaniem ich w błąd.

A nie wpadłeś na to, że większość to jednak świadomi inwestorzy i po prostu chcą mieć takie domeny, dlatego też je licytują?
Czy Ty masz ludzi za debili?? A siebie za alfe i omege??

Myslisz, ze jakby to byly normalne domeny to by byly tak niskie ceny za nie??
No chyba, ze wyceniasz lovestory.pl na 100 000 PLN, a filmy.pl na 1 000 PLN no to faktycznie mozesz byc teraz lekko w szoku ;]

Wiekszosc jest swiadoma, a Ci ktorzy nie sa swiadomi zaplaca frycowe i juz, kazdy z nas je zaplacil. Jak nie wydadza na takie domeny to wydadza na znacznie gorsze ninje, na pieciofrazowe lub na nowe koncowki, czyli i tak wtopa.
A w tym przypadku chociaz jakies zainteresowanie jest, wiec i szansa, aby to w przyszlosci odsprzedac, przynajmniej po kosztach.

Mam tez wrazenie, ze irytuja Cie wszystkie informacje o sprzedazach i wszyscy domeniarze, ktorzy sprzedaja domeny z zyskiem, bo zjadles zęby na branzy domen, zycie przelecialo Ci przez palce i czekasz z paroma domenami na szesciocyfrowe oferty. Z takim podejsciem to rownie dobrze mozesz sobie grac w totolotka, bo to zaden biznes.
Predzej dorobi sie ktos kto kosi hajs mala lyzeczka, ale coraz czesciej.
A Tobie pozostało być malkontentem i jeszcze wrzucasz sobie jakies przeklenstwa w opisie, ktore toleruje administracja tego forum, bo masz dlugi staz i 3200 postow z czego polowa to zwyczajne nabijanie postow, ublizanie innym i ich domenom, bo Tyś jest za to domainerem wszechczasów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
53 minuty temu, SzczeraPrawda napisał:

...A nie wpadłeś na to, że większość to jednak świadomi inwestorzy i po prostu chcą mieć takie domeny, dlatego też je licytują?.........A Tobie pozostało być malkontentem i jeszcze wrzucasz sobie jakies przeklenstwa w opisie, ktore toleruje administracja tego forum, bo masz dlugi staz i 3200 postow z czego polowa to zwyczajne nabijanie postow, ublizanie innym i ich domenom, bo Tyś jest za to domainerem wszechczasów....

Usiłujesz sprzedawać śmieci nie domeny, poza tym wprowadzasz kupujących w błąd brakiem informacji że ów idn to nie idn tylko mieszanka narodowa i idn-em być nie może....Zatem nikomu nieprzydatny śmieć, na który niczego nieświadomi klienci mogą niechcący wydać pieniądze.

A  ten twój post to jeden wielki bełkot, do którego nawet nie będę się odnosił bo szkoda mi życia.

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, SzczeraPrawda napisał:

świadomi inwestorzy i po prostu chcą mieć takie domeny, dlatego też je licytują?

Caly ten chlam byl wolny az do momentu wywindowania ceny dla domeny fìlmy*pl. Nie nazywaj swìadomym ìnwestorem kogos kto pod wplywem impulsu wyrzuca w bloto duze pieniadze na cos co za rok bedzie dostepne do ponownej rejestracji. Swoja droga byloby milo jakby ktos napisal czy Ci ìnwestorzy faktycznie oplacaja swoje zakupy. Czysta ciekawosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, SzczeraPrawda napisał:

A nie wpadłeś na to, że większość to jednak świadomi inwestorzy i po prostu chcą mieć takie domeny, dlatego też je licytują?
Czy Ty masz ludzi za debili?? A siebie za alfe i omege??

A w tym przypadku chociaz jakies zainteresowanie jest, wiec i szansa, aby to w przyszlosci odsprzedac, przynajmniej po kosztach.

Chyba sobie jaja robisz ze ktoś normalny kupił by  coś co wygląda później w przeglądarce tak xn--flmy-qpa.pl!?

Pozatym to AM promował ta aukcje na stronie głównej jako interesująca wiec co się dziwić ze ludziska licytowały!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, JayD napisał:

Pozatym to AM promował ta aukcje na stronie głównej jako interesująca wiec co się dziwić ze ludziska licytowały!

AM promował na zlecenie sprzedającego...O tym nie należy zapominać.

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta