Jump to content
krystekm

Nowe serwisy Agory

Recommended Posts

Siła "łeb dwa zero"

To niech to 0 wstawiają na końcu a nie O...

Swoją drogą: dlaczego cośtam24.pl jest takie modne a cośtam20.pl już nie to ja nie mam pojęcia...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
To niech to 0 wstawiają na końcu a nie O...

Swoją drogą: dlaczego cośtam24.pl jest takie modne a cośtam20.pl już nie to ja nie mam pojęcia...

Pozdrawiam!

 

no i moze dlatego ze jedna z najwiekszych jak nie najwieksza stacja telewizyjna tvn ma tvn24.pl ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Agora przy obsłudze olimpiady w Vancouver stawia na Sport.pl

Agora wysłała do Vancouver trzech dziennikarzy i fotografa z redakcji Sport.pl oraz jednego korespondenta Tok FM.

Relacje z igrzysk w Vancouver przygotowane przez dziennikarzy Sport.pl pojawiać się mają m.in. w specjalnym dodatku do ”Gazety Wyborczej”, bezpłatnym dzienniku ”Metro”, radiu Tok FM oraz w Internecie.

 

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=21655

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żegnamy serwisy Agory!

 

Droga Użytkowniczko! Drogi Użytkowniku!

Z przykrością informujemy, że z dniem 25 marca 2010 roku, w najbliższy czwartek, serwis Blogfrog.pl kończy swoją działalność. Od tego dnia nie będą również działały serwisy Blogsport.pl, Biznews.pl, Blogi.edziecko.pl, wiadomosci.gamecorner.pl oraz wszystkie widżety powiązane z tymi serwisami.

Dziękujemy za czas wspólnie spędzony na tych serwisach, za komentarze i uwagi.

 

Zapraszamy Cię na serwis Blox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
6win promował dziś Marek Kondrat w dzień dobry TVN :rolleyes:

 

Dokładnie, tez to oglądałem. Zauważ, że facet od promocji. Wspomniał o serwisie jakby od niechcenia, a jednak przekaz dotarł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku roku domena gazeta.tv miała abonenta z Ukrainy. Czy ktoś może gdzieś coś słyszał, za ile kupili tą domenę ? Albo może jakieś info gdzieś się pojawiło?

Wszelkie info mile widziane dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tym razem "Ewolucja Gazeta.pl" :)

 

 

 

http://serwisy.gazeta.pl/onas/1,111853,898...2&startsz=x

 

Pamietam dawne czasy, tak ok. dekady temu, jak czasami zagladalem tam na czata... Niezbyt przyjemne towarzystwo tam przebywalo. Zazwyczaj same snoby, totez stalych bywalcow ichniejszego czata mozna bylo wrecz samemu bez trudu policzyc ;) Szata graficzna, na tle konkurencji tez nie zachwycala i do dzisiaj im to chyba pozostalo. Aczkolwiek w obecnej wersji jest juz spora poprawa. Jedno mi sie na tle konkurencji u nich podoba - przegladajac forum, mozna rozwinac wszystkie wypowiedzi. Na onecie jest pod tym wzgledem tragedia... O tvn24.pl juz nawet nie wspomne, bo to totalna porazka ergonomiczna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinoplex - darmowy VOD od Agory.

 

 

Z ciekawostek:

Agora podała, że 31 sierpnia 2010 roku zawarła przyrzeczoną umowę dotyczącą nabycia 84 proc. akcji Centrum Filmowe Helios za 26,2 mln euro

...

Helios, bezpośrednio i pośrednio poprzez swoją spółkę zależną Kinoplex, jest operatorem dwudziestu czterech kin wielosalowych (multipleksów) oraz dwóch kin tradycyjnych, znajdujących się w dwudziestu czterech polskich miastach. Łącznie w kinach Helios i Kinoplex znajduje się 140 sal kinowych i 31.175 miejsc siedzących.

 

Domena kinoplex.pl prowadziła do niedawna na stronę heliosnet.pl z repertuarem kin tej sieci. Jak widać Agora postanowiła ją wykorzystać na własny darmowy serwis VOD. Co ciekawe Agora nie zdecydowała się na razie promować tej domeny jako głównej, lecz stanowi jedynie przekierowanie na subdomenę kinoplex.gazeta.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

gadżetykobiety.pl mają IDN i nIDN

 

 

 

 

e-ogrody.pl (eOgrody należa do kogos innego)

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-ogrody.pl (eOgrody należa do kogos innego)

 

A co się będą literówka przejmować? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bojkotgw.png

 

Jedni bojkotują, drudzy ją czytają. Należę do tych drugich. A macie bardziej opiniotwórczą i kompleksową gazetę w naszym kraju? (propisowska Rzeczpospolita jakoś mi nie leży) Zresztą to temat na zupełnie inny wątek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×