Jump to content
krystekm

Nowe serwisy Agory

Recommended Posts

Jedni bojkotują, drudzy ją czytają. Należę do tych drugich. A macie bardziej opiniotwórczą i kompleksową gazetę w naszym kraju? (propisowska Rzeczpospolita jakoś mi nie leży) Zresztą to temat na zupełnie inny wątek.

 

 

Blazej, w "propisowskiej" Rzeczpospolitej polski niepisowski obecnie Rząd [skarb Państwa] ma aż 49% udziałów :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedni bojkotują, drudzy ją czytają. Należę do tych drugich. A macie bardziej opiniotwórczą i kompleksową gazetę w naszym kraju? (propisowska Rzeczpospolita jakoś mi nie leży) Zresztą to temat na zupełnie inny wątek.

Media są stronnicze i skrajnie subiektywne. Generalnie każda gazeta czy TV tworzy swój własny obraz rzeczywistości. Chyba im mniej się czyta gazet / ogląda TV tym lepiej. Najlepiej czytać informacje z różnych źródeł, łącznie z internetowymi źródłami, które są coraz lepsze. Ja akurat GW skrajnie nie lubię, choć czasem w internecie czytam gazeta.pl dla równowagi subiektywnych sądów :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również dla równowagi czytam zarówno GW jak i Dziennik w postaci analogowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Media są stronnicze i skrajnie subiektywne. Generalnie każda gazeta czy TV tworzy swój własny obraz rzeczywistości. Chyba im mniej się czyta gazet / ogląda TV tym lepiej. Najlepiej czytać informacje z różnych źródeł, łącznie z internetowymi źródłami, które są coraz lepsze. Ja akurat GW skrajnie nie lubię, choć czasem w internecie czytam gazeta.pl dla równowagi subiektywnych sądów :)

 

DD

Zgadzam się z Tobą DD, nie ma obiektywnych mediów. Po prostu punkt widzenia GW najbardziej mi odpowiada, co nie oznacza, że nie przeglądam innych gazet (głównie wydań internetowych) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

porównajcie jak są opisywane dokładnie te same wydarzenia (np.z kraju) na interii i na wp, niby to samo, a jednak ...:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@offtopic

hmm no to jakieś boty nam tu grasują bo to dziwne 1 użytkownik i 144 anonimów

rlly?

Aktualnie:

594 gości, 6 użytkownicy, 0 Anonimowi użytkownicy

Share this post


Link to post
Share on other sites
link_tekstowy_zanox + HappyDay w PP zanox = domena nie jest "nowym" projektem Agory :wacko:

No tak, we whois nie ma Agory, czyli jednym słowem, dałem zarobić "niedobremu" :) domainerowi w PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Portalowy syf w wynikach wyszukiwania na przykładzie wyborcza.pl

http://antyweb.pl/portalowy-syf-w-wynikach...ie-wyborcza-pl/

Może kiedyś Google potraktuje takie działania podobnie jak potraktował niedawno porównywarki cen.

Ja już od pewnego czasu szukając informacji w wyszukiwarce, po otrzymaniu wyników omijam te, które kierują do Wyborcza.pl i to wcale nie dlatego, że mam jakieś uprzedzenia do nich tylko prawie nigdy nie znajduję pod takim linkiem oczekiwanych danych.

Więc szkoda mi czasu na klikanie i nabijanie komuś sztucznie wygenerowanego ruchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeglądając ten temat, a mam tu na myśli pierwsze posty, zarejestrowałem właśnie domene biot.pl była to jakoby domena agory z opublikowanej listy z 2008 roku, jedyna która była wolna:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeglądając ten temat, a mam tu na myśli pierwsze posty, zarejestrowałem właśnie domene biot.pl była to jakoby domena agory z opublikowanej listy z 2008 roku, jedyna która była wolna:)

ja widze ponad 30 wolnych domen po agorze, nawet mialem kilka na testach ale potem puscilem

Share this post


Link to post
Share on other sites

DAJLAJKA.PL

:lol:

Nie wiem jak długo istnieje ten serwis "najlepszych obrazków w necie" od Agory [..]. Domena z historią od 23 stycznia b.r. w Dropped !

 

"Lajka" ?

Litości... co za wieś.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×