Jump to content
Domeny_Wroclaw

Jaki masz samochód?

Recommended Posts

Ja podobnie jak sz3kla nie mam swojego i nie proszę od nikogo... A z aut przystępnych o cenach przystępnych kupiiłbym bardzo chętnie honde civic type R... (model wcześniejszy)

 

CivicTypeR.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja na Swój pierwszy samochód muszę sam zarobić, póki co edukacja.

Zarobić na samochód to nie problem. Trudniej go utrzymać ;-)

 

Ja mogę polecić stosunkowo dynamiczne i wygodne BMW E46.

 

post-1295-1241279402_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarobić na samochód to nie problem. Trudniej go utrzymać ;-)

Skoro zarobienie na auto to nie problem to i zarobienie na utrzymanie jego też nie powinno.

 

 

 

P.s. auto kupiłem sam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro zarobienie na auto to nie problem to i zarobienie na utrzymanie jego też nie powinno.

Zgoda, ale chodziło mi o to, że kupując pierwszy samochód ludzie często błędnie zakładają że to już koniec wydatków (nie mówię o paliwie).

 

P.s. auto kupiłem sam. ;)

Mnie też nikt nie pomagał :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szogun , niezły dzwon

szuwar, a ten garbaty to z płaską szybą przednią?

jaca869 R Type może i fajne są tylko nie nadają sie na nasze drogi. Mam krótkie doświadczenie z Accodem R type. Szybkie bydle, tylko jazda męcząca.

 

Obecnie Saab 900 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ford Mondeo 96r 1,8 TD od 2 tyg ;) . Chodziło mi o tanie i pakowne autko na wakacje ;) . Narazie jestem zadowolony ;)

 

977583Kopia%20DSC00708.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ;) Tak światło słoneczne padło ;)

W nim jest drugie lusteko ;) ( do podejrzenia martwego punktu )

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie hondy civic do VII generacji kojarzą się z dresem, muzyką na pytę i piskami opon

To dziwny masz tok myślenia. ;)

Większość ludzi te cenych podpasowałaby pod BMW. ;)

Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z dresem(2x2) wyskakującym z niziutkiej Civici. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dziwny masz tok myślenia. ;)

Większość ludzi te cenych podpasowałaby pod BMW. ;)

Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z dresem(2x2) wyskakującym z niziutkiej Civici. ;)

 

Chciałbym sobie kupić taki skromny Dodge Durango

 

dodge-durango2862.jpg

 

dodge_durango_hemi_rt_2003_01_1280.jpg

 

lub Ford F150

 

2252183478_850db73e10.jpg

 

Ale żeby je nakarmić, trzeba by sie chyba przeprowadzić do Zatoki Perskiej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Powinienem na jakiś czas opuścić to forum aż ten temat zamilknie bo ciągle mi się przypomina samochód.pl ;)

 

A jeżeli chodzi o pytanie główne to nie mam żadnego bo nawet jeszcze nie zdążyłem zrobić prawa jazdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinienem na jakiś czas opuścić to forum aż ten temat zamilknie bo ciągle mi się przypomina samochód.pl ;)

 

A jeżeli chodzi o pytanie główne to nie mam żadnego bo nawet jeszcze nie zdążyłem zrobić prawa jazdy.

 

juz myslalem, ze tylko ja nie mam jeszcze auta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z okazji planowanej dalekiej podróży i przeprowadzki baaaaardzo daleko, sprzedałem niedawno oba auta (stąd te pozowane zdjęcia ;) ) ale skoro wszyscy coś pokazują to powspominam trochę....

 

Mój wysłużony A4, powymieniałem w nim co tylko się dało ;)

 

AudiA4_02.jpg

 

AudiA4_08.jpg

 

AudiA4_14.jpg

 

 

Lexus 250 AWD (mojej żony) - samochód który zmienił moje nastawienie do "Japończyków"

Bardzo polecam...super wygodne autko.

 

DSC03176.jpg

 

DSC03182.jpg

 

DSC03216.jpg

 

 

 

Po przeprowadzce planuje kupić tylko jeden samochód za to bardziej adekwatny do terenu w którym będę mieszkał :P

 

Audi_Q5_S-Line_1_Large.jpg

 

 

 

A tak szczerze to najlepszym i najzdrowszym rozwiązaniem byłby porzadny rower górski, ale niestety nie przy tych odległościach ;)

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z okazji planowanej dalekiej podróży i przeprowadzki baaaaardzo daleko, sprzedałem niedawno oba auta (stąd te pozowane zdjęcia ;) ) ale skoro wszyscy coś pokazują to powspominam trochę....

 

Mój wysłużony A4, powymieniałem w nim co tylko się dało ;)

 

 

 

Lexus 250 AWD (mojej żony) - samochód który zmienił moje nastawienie do "Japończyków"

Bardzo polecam...super wygodne autko.

 

A tak szczerze to najlepszym i najzdrowszym rozwiązaniem byłby porzadny rower górski, ale niestety nie przy tych odległościach :P

 

Ciekawe to A4 ;) Za ile sprzedane ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe to A4 ;) Za ile sprzedane ?

 

A4 sprzedane za $19,000 tuż przed tym jak ceny samochodów poleciały na łeb na szyje (Listopad 2008)

Oczywiscie nigdy nie odzyskałem pieniędzy "zainwestowanych" w przeróbki, ale taka jest uroda tuningu ;)

 

Dla porównania dzisiejszych cen ....miesiąc temu widziałem ogłoszenie Audi A4 2.0t 2008 rok z przebiegiem 5,000 mil za $21K ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lexus 250 AWD (mojej żony) - samochód który zmienił moje nastawienie do "Japończyków"

Bardzo polecam...super wygodne autko.

 

U mnie Lexus też zmienił moje nastawienie do japończyków. Rok temu jak byłem na etapie kupna nowego bezpieczniejszego samochodu dla żony i córki podjechałem do salonu Lexusa i zostałem potraktowany jak gówniarz. Fakt, że była sobota przed godziną 14.00 i sprzedawcy pewnie spieszyło się do domu niczego nie tłumaczy. Pan mnie zbył i obiecał zadzwonić w tygodniu umówić się na jazdę próbną. Obietnicy nie dotrzymał i w ogóle się nie odezwał. No cóż skorzystało na tym Volvo, dla sprzedawcy którego nie było problemem przyjechać z samochodem na jazdę nawet w niedzielę.

 

 

Po przeprowadzce planuje kupić tylko jeden samochód za to bardziej adekwatny do terenu w którym będę mieszkał :)

 

Przeprowadzasz się na bulwary ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeżeli chodzi o pytanie główne to nie mam żadnego bo nawet jeszcze nie zdążyłem zrobić prawa jazdy.

To w Niemczech niepełnoletni też nie mogą zrobić prawa jazdy? ;)

 

Obecnie nie mam samochodu (na własność) ale codziennie jadę takim:

http://i9.photobucket.com/albums/a78/mktman/maislegal/2.jpg

Doskonale sprawdza się na małych uliczkach dużego miasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może przekonam kogoś do amerykańskich V8: ;)

Zlot na 10 -lecie F-Body Klub Polska:

TVN Turbo

 

 

Widzę na amatorskim nagraniu, że nawet KopalniaDomen.pl się pojawiła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×