Jump to content
Domeny_Wroclaw

Jaki masz samochód?

Recommended Posts

Ja bym z checia kupił za taka kwote gdyby kierownica byla po lewej stronie ;-)

 

Ile przekladka ?

 

 

 

4-5 tyś. :)

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakos nie mam przekonania co do takich przekladek - mam wrazenie ze to auto nigdy nie bedzie takie jak auto normalnie z kierownica po lewej stronie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakos nie mam przekonania co do takich przekladek - mam wrazenie ze to auto nigdy nie bedzie takie jak auto normalnie z kierownica po lewej stronie ;-)

 

Podobnie jak skladak. Nie wierze, ze cos co opuszcza fabryke z kierownica po prawej stronie bedzie tak samo sprawne po przekladce.

Zreszta chyba juz niedlugo przekladki nie beda obowiazkowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobnie jak skladak. Nie wierze, ze cos co opuszcza fabryke z kierownica po prawej stronie bedzie tak samo sprawne po przekladce.

według opinii krążących w internecie jest tak jak mówisz :)

 

Zreszta chyba juz niedlugo przekladki nie beda obowiazkowe.

czasem już nie są obowiązkowe?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym z checia kupił za taka kwote gdyby kierownica byla po lewej stronie ;-)

 

Ile przekladka ?

 

Kup, a potem pokłócisz się trochę z Wydziałem Komunikacji o rejestracje...ale wygrasz...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kup, a potem pokłócisz się trochę z Wydziałem Komunikacji o rejestracje...ale wygrasz...:)

Na chwilę obecną można to obejść w prosty sposób: kupujesz samochód w UK i tam go rejestrujesz, przyjeżdżasz nim do Polski i kupujesz ubezpieczenie w LibertyDirect, Link4 albo PZU. Samochód masz ubezpieczony w Polsce, więc mogą ci skoczyć. Co do przeglądu (MOT) to trzeba to robić albo w UK, albo w warsztacie u zaprzyjaźnionego Pana Mietka, który podpisze przegląd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duży wybór aut dostawczych,możliwość negocjacji cen, sprzedaż ratalna lub leasing, solidna i szybka obsługa, realizacja indywidualnych zamówień,remonty blacharskie na miejscu, pośrednictwo sprzedaży.

 

Różne dogodne formy realizacji zakupów:

 

Ponad 130 samochodów w ofercie

 

http://kanama.pl/

 

Zapraszam !!

 

Na pewno znajdziecie coś dla siebie :rolleyes:

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co powiecie o francuskich samochodach (konkretniej to kilkuletnia Laguna)?

 

 

kumpel ma lagune i troszke naprawy go kosztuja

 

na onecie jest artykul

http://moto.onet.pl/140113,5994866,1,zdjecie.html?node=27

 

Renault Laguna - miejsce 30.

Prezentujemy 30 modeli z rocznika 2004, które na pierwszy przegląd techniczny przyjechały w 2007 roku

50,0 proc. samochodów tego modelu nie przeszło okresowego badania technicznego.

 

niezly wynik...:)

ja jakbym kupil nowe auto i jezdzil po 10-15 tys rocznie to przez pierwsze 5 lat chcialbym tylko dolewać paliwo i jezdzic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co powiecie o francuskich samochodach (konkretniej to kilkuletnia Laguna)?

Laguny miały, może nadal mają problemy z elektryką, elektroniką. Osobiście nie jestem fanem francuskiej motoryzacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Laguny miały, może nadal mają problemy z elektryką, elektroniką. Osobiście nie jestem fanem francuskiej motoryzacji.

francuzy - tanie w zakupie, drogie w serwisowaniu. Miałem kiedyś lagunę to wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponoć Laguny są bezpieczne?

 

Ale widzę że potwierdza się to co mówili znajomi, będę chyba musiał rozejrzeć się za czymś niemieckim.

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponoć Laguny są bezpieczne?

 

Ale widzę że potwierdza się to co mówili znajomi, będę chyba musiał rozejrzeć się za czymś niemieckim.

Niemieckim? Dlaczego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niemieckim? Dlaczego?

Tak radzili znajomi: bierz vw albo audi.

 

Ewentualnie co polecacie na pierwszy samochód w przedziale cenowym 20 000 - 30 000 zł. (oprócz bmw)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak radzili znajomi: bierz vw albo audi.

 

Ewentualnie co polecacie na pierwszy samochód w przedziale cenowym 20 000 - 30 000 zł. (oprócz bmw)?

 

Ja polecam skode octavie - za 32k kupisz juz druga generacje z silnikiem 1.9tdi (slynny vw,audi) - przyklad http://moto.allegro.pl/item886776117_skoda...jestrowana.html - 105km(zazwyczaj maja troszke wiecej) - po chipie ponad 140km - male spalanie, tanie utrzymanie, tanie czesci i dostepnosc ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×