Jump to content
pb

file.pl

Recommended Posts

Domena złapana na opcję dwa lata temu, od tamtej pory miała kilka zapytań. Oczekiwałem za nią od początku ~20 tys., odrzuciłem kiedyś ofertę o połowę niższą, ale gdy parę dni temu niespodziewanie wpłynęła oferta 15k, uznałem, że może już wystarczy trzymania i ją zaakceptowałem. Przed chwilą została opłacona.

 

file.pl - 15 000 zł

 

Tanio? Drogo? Odpowiednio? Ile obstawialiście przed otwarciem tematu? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jak dziś zobaczyłem tę domenę w premium.pl na liście to się zastanawiałem kto sprzedał. Wyróżniała się jakością pomiędzy rekawy.pl i uczymysie.pl

 

Obstawiałem 6-7 tys. zł (mało optymistycznie chyba, ale to tylko dlatego, że była na dns-ach Sedo i myślałem, że sprzedaż d2d). Aaa - gratulacje. :unsure:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ee... ja się do tego biznesu jednak nie nadaję ;)

... a przynajmniej do wycen

 

Tak w ogóle, to myślałem, że to dział Wycena :unsure:

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obstawiałem 50k - przydałaby się możliwość ukrywania autora przy tego typu zabawach ;)

 

Gratulacje, dobra cena :unsure:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśli pokierowały mnie na 25K. Cóż może i trochę życzeniowo wyceniłem. Ale gdybym sam uzyskał kwotę 15K z domeny, to bym miał święto i trzydniowe poprawiny :unsure:

 

Gratuluję

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna sprzedaż, I kwota bardzo dobra.. Angielski keyword, liczba pojedyncza...

 

Wielkie gratulacje z pięknej transakcji.

 

Czekamy na kolejne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza myśl to 12k.

Ładna sprzedaż, dobrze, że przyjąłeś ofertę, bo chyba na lepszą mógłbys się długo nie doczekać.

Gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry opis wątku. Obstawiałem 50k. A jak zobaczyłem autora to zastanawiałem się, czy nie zmienić wyceny na +.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym nie miał jakiegoś szczególnego pomysłu, to też bym się rozstał z nią za takie pieniądze.

A bardzo możliwe, że już przy 10 by mnie opuściła bo niby ładna ale nie rzuca mnie na kolana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×