Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Napiszę tutaj, bo nie wiem, czy to tylko moja "przypadłość", czy ktoś inny też tak ma, tylko np. jeszcze tego nie zauważył (albo zauważył, ale nie jest pewien, czy mu się to nie przewidziało, tak jak to było u mnie) <_<

Mianowicie od jakiegoś bliżej nieokreślonego czasu nie zlicza mi ilości napisanych postów. Właściwie dla mnie to nie jest aż tak istotne (nie udzielam się na forum aż tak często i nie zamierzam bić w ten sposób żadnych rekordów), w każdym razie faktem jest, że liczba napisanych przeze mnie postów stoi cały czas w miejscu (na 126). <_<

Pozdrawiam

 

PS.

O, widzę, że wskoczyło 127, więc już pewnie jest OK <_<

Edited by TLDs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze jeden drobiazg w mobilnej wersji - jeśli do wyceny wrzucone są domeny przez użytkownika ukrytego na 24h, to dopóki ktoś nie odpowie, na liście wątków w Wycenie widać nazwę użytkownika, który próbował się ukryć :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś pisanie postów jakoś dziwnie idzie.

 

Zaakceptowanie wpisu bez ponownego akceptowania powoduje u mnie i tak dublowanie postów.

Też tak macie?

Wcześniej był to wynik niecierpliwości a teraz to już sam nie wiem.

 

@apze jaki można dać max czcionki bo ta regulaminowa jest jak widzisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej od kilku dni są problemy przy dodawaniu postów. Po zdublowanych postach widzę, że nie tylko ja je mam. Po użyciu przycisku "Napisz" nic się nie dzieje albo pojawia się strona z błędem (tak jakby serwer nie odpowiedział - standardowa strona błędu przeglądarki na białym tle). Mimo tego post dodaje się poprawnie, ale można przez pomyłkę cofnąć i dodać jeszcze raz - przez co jak przypuszczam pojawiają się zdublowane posty.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś pisanie postów jakoś dziwnie idzie.

 

Zaakceptowanie wpisu bez ponownego akceptowania powoduje u mnie i tak dublowanie postów.

Też tak macie?

Wcześniej był to wynik niecierpliwości a teraz to już sam nie wiem.

 

@apze jaki można dać max czcionki bo ta regulaminowa jest jak widzisz?

 

Czy komuś nadal się dublują posty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiadomienia o nowym poście w obserwowanym temacie przychodzą wykrzaczone jeśli zawierają jakąś polską literę, np:

 

Bardzo ładna. Gratuluję

 

EDIT:

co ciekawe tutaj wyświetla się prawidłowo, w GMAILU niestety nie.

 

Bardzo ł ;adna. Gratuluj& #281;

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Administrator apze napisał:

 

Czy komuś nadal się dublują posty?

 

 

Teraz po wysłaniu posta wyskakuje mi karta błędu "index.php?" - dzięki temu posta nie zdubluję, ale muszę powrócić ze strony błedu na stronę główną forum, odszukuję, i moja pojedyńcza odpowiedź na forum jest, opublikowana. U mnie więc bład wyskakuje, karta Error, wtedy na stronę głowną forum i posta nie dubluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błędy przy edycji pisanego postu (po zobaczeniu "podglądu") i przy edycji sygnatury (po zmianie trybu edycji):

 

Notice: Missing data in /homez.478/country/www/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php 41 in /homez.478/country/www/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php on line 41

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja propozycja co do działu "kupię":

Przydałoby się dołożyć pole wyboru z datą ważności ogłoszenia, pozwoliłoby to zachować porządek w tym dziale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja propozycja co do działu "kupię":

Przydałoby się dołożyć pole wyboru z datą ważności ogłoszenia, pozwoliłoby to zachować porządek w tym dziale...

 

Popieram

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie ma.

A przydałaby się obowiązkowa - max 2 tyg, chyba, że na prośbę - wydłużenie tego terminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, po prawej stronie, po kliknięciu Napisz Nowy Temat.

Obowiązku tu na pewno nie wprowadzimy, wiele ogłoszeń jest ważnych przez miesiące. Dobrowolnie możesz zdefiniować datę zamknięcia swojego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, po prawej stronie, po kliknięciu Napisz Nowy Temat.

 

Jest tylko w "Aukcje Di.pl" - zabaco pisał o dziale "Kupię".

W dziale "Kupię" data zamknięcia tematu już się nie pojawia - a chyba rzeczywiście powinna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Opcje wiadomości


  • Wyświetlaj emotikony

  • Dołącz sygnaturę

  • Włączyć obserwację tego tematu?

po prawej stronie tylko to się wyświetla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem z konta admina i tam jest taka opcja. Z konta usera faktycznie się nie pojawia. Mój błąd.

Na marginesie zapytam czy pisanie "nieaktualne" przez autora bądź wstawka "ważne do XX.XX.XXXX" nie wystarcza ?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na marginesie zapytam czy pisanie "nieaktualne" przez autora bądź wstawka "ważne do XX.XX.XXXX" nie wystarcza ? :P

 

Warto zobaczyć ile ogłoszeń ma napisaną "datę ważności" lub "nieaktualne" ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@apze @tmi

 

jak oceniacie z Waszej strony ruch związany z nowym forum?

 

Chodzi mi o wkład pracy, sprawy związane z przenosinami,występujące błędy, zawodność lub niezawodność, plusy i minusy itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dużo błędów, bardzo dużo nerwów i poświęconego czasu.

Miejmy nadzieję, że forum zyskało na bezpieczeństwie.

Funkcjonalność na duży plus. Design także.

 

To moje odczucia w telegraficznym skrócie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to tylko u mnie, czy ogólny problem, ale nigdy nie ładują mi się do końca strony forum. Pozornie wszystko jest, ale ciągle mam "Waiting for di.pl" i kółeczko się kręci. Przedwczoraj tego nie było, od wczoraj cały czas jest ten problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×