Jump to content
damien

Setki tysięcy złotych za AntyKomor.pl

Recommended Posts

To prawda. Do dzisiaj dostaję oferty. Najwyższa opiewała na ponad 200 tys. zł. Oczywiście za każdym razem jednak odmawiam, ponieważ AntyKomor.pl jest dla mnie symbolem, a symboli się nie sprzedaje.

 

Choć według kilku firm zajmujących się wyceną domen, moja jest warta 600-700 tys. zł. Wszystko dzięki kampanii reklamowej, którą załatwiła mi ABW. Jeszcze raz więc jej za to dziękuję, bo dzięki niej mam chyba najlepszą reklamę w Polsce. Według specjalistów musiałbym za nią zapłacić miliony złotych.

 

http://natemat.pl/31393,robert-frycz-proponowali-mi-200-tys-zl-za-antykomor-pl-dla-mnie-to-symbol-a-symboli-sie-nie-sprzedaje-wywiad

 

Co myślicie? Nie za duża kwota jak na taką sezonową domenę?

Może ktoś z Was wycenił ją na 600-700k?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko ktoś niespełna rozumu mógł zaproponować za antykomor.pl 200 k. Wg mnie to ściema za strony autora strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dalszej części artykułu wyraźnie jest napisane, że inspirował się tematem na forum "Odrzucone oferty" ;)

Edited by Luke

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w Niemczech, gdyby ktoś stworzył portal AntyMerkel, to ściganie takiej osoby zależałoby tylko od kanclerz Angeli Merkel, która osobiście musiałby złożyć zawiadomienie. Z urzędu nikogo się tam za to nie ściga.

 

A niedawna sprawa pisma TITANIC?

 

Biedny chłopiec, nie wie, co mówi.

 

NIestety, POlska to specyficzny kraj, w którym media robią wywiady i show z przestępcami, oprychami jakby podkreślając w ten sposób "no fajne to sOM chłopaki". Przykłady: na żywo konferencja showmana Rutkowskiego (zarzut: prowadzenie agencji detektywistycznej bez licencji + pomniejsze grzeszki), zapraszanie do telewizji, radia europosła Jacka Kurskiego (niepłacenie mandatów za wykroczenia drogowe), gangster "Masa" felietonistą w magazynie śledczym Focus (sic!), czy tutaj wywiad w naTemat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ludzie to czasem maja pojecie na temat...

ale dzieki takim tematom w prasie moze przybedzie nowych domainerow ktorzy beda kupowac od nas nasze domenki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Postanowiłem zatem założyć bloga AntyKomor.pl, aby udowodnić, że w mojej subiektywnej opinii, Bronisław Komorowski nie nadaje się na pełnione stanowisko, a także by wyrazić swój sprzeciw wobec osób i środowisk szydzących z tragicznie zmarłego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ilość zniewag i obelg, które przyjął na siebie ten człowiek, jest dosłownie przytłaczająca - można śmiało powiedzieć, że za czasów jego prezydencji istniało społeczne przyzwolenie, a nawet moda, na szydzenie z jego osoby, nawet w sposób urągający wszelkim normom"

 

Przesiąkł chyba PiSirowskim smrodem. Zwykłe prostactwo. Szkoda, że nie dostał kilku lat w pierdlu to może w końcu by się czegoś nauczył. Proponowałbym mu również zapoznać się z definicją demokracji. żal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesiąkł chyba PiSirowskim smrodem. Zwykłe prostactwo. Szkoda, że nie dostał kilku lat w pierdlu to może w końcu by się czegoś nauczył. Proponowałbym mu również zapoznać się z definicją demokracji. żal.

 

Mandat (P)osła już ma zagwarantowany jeśli tylko zechce wystartowac. Z ramienia PIS oczywiście. Jako kombatant walki o "prawdę".

 

BTW On chyba nie ma pojęcia, jaka firma chciałaby kupić takądzięki szumowi wmediach negatywnie kojarząca się domenę? No chyba, że Gazeta Polska Codziennie. Tylko skąd oni wzięliby teraz pieniądze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena warta 0 zł biorąc pod uwagę business opportunities i ryzyka.

 

Edit: Ba - nie wziąłbym nawet z dopłatą ;)

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesiąkł chyba PiSirowskim smrodem. Zwykłe prostactwo. Szkoda, że nie dostał kilku lat w pierdlu to może w końcu by się czegoś nauczył. Proponowałbym mu również zapoznać się z definicją demokracji. żal.

 

Panowie, każdy ma swoje poglądy polityczne i dobrze, ale myślę że najlepiej je prezentować w odpowiednim dziale, np. "Na każdy temat". Nie róbmy tu syfu. Forum jest o domenach i o biznesie około biznesowym, ja jako użytkownik nie chce tracić czasu na czytanie żalów, frustracji i tego całego gnoju. Naprawdę nie musimy mieszać swoich preferencji politycznych do tematu domen, nie róbmy tutaj forum onetu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena warta 0 zł biorąc pod uwagę business opportunities i ryzyka.

 

Edit: Ba - nie wziąłbym nawet z dopłatą ;)

 

Serwis ma 7 tysięcy odsłon dziennie - (żródło: Cubestat.com) - zarobek na reklamach to max 8 tysięcy rocznie - tyle można z tego wycisnąć.

 

Częściowo macie rację. To nie jest warte 20 tysięcy. To jest warte od 16 do 20 tysięcy.

 

Gdybym to ja miał kupować, nie dałbym więcej za Antykomor.pl jak 20 tysięcy - tylko taka cena gwarantuje, że inwestycja się zwróci.

 

Ja wyceniam Antykomor.pl na 15 tysięcy (spodziewane zarobki przez 2 najbliższe lata).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem przekonany, że od kogoś innego to by nikt nie chciał tej domeny za darmo, to jest jeden ze sposobów na ukryte finansowanie i pranie pieniędzy.

Edited by hubert7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja może myślę w kategoriach finansowych, ile się da zarobić. Ale wiecie co, jest strona, nie ważne o czym, ale zarabia miesiąc w miesiąc, 700 złotych co m-c.

 

Ja nie rozumiem wyceny zero złotych, jeśli mam gwarancję wypłaty 700 złotych co m-c.

 

Taki prosty blog, tylko pykać jednego newsa co m-c i macie gwarancję zarobków do 10 tysięcy za każdy rok działalności.

 

Osoba, która oferowała 20 tysięcy była na bank pewna, że jeszcze na tym zarobi. No tylko pomarzyć: Pyknąć newsa co m-c i otrzymujecie 10 tysięcy za każdy rok w sieci.

Kupujesz za 20 tysięcy, a do końca kadencji prezydenta wyciągniesz z tego 30 tysięcy - do przodu jesteś 50 %. W sumie zarobisz 30 tysięcy, kupiłeś za 20 - zysku masz 10 tysięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

master17 - masz strasznie chaotyczny styl pisania, ciężko Ciebie zrozumieć. Może też i dlatego nie zrozumiałem - skąd Ci się wzięły te liczby, np. 700zł?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście uważam, że wycena 200k jest realna. Należy spojrzeć od strony KK, a właściwie zadać pytanie kim jest potencjalny KK. Nikt przecież nie kupiłby tej strony za 200k, aby wstawić tam adwordsa. Prawdą jest, że serwis jest "rozreklamowany", każdy słyszał o serwisie antykomor.pl, o procesie. Nie wiem ile dla partii jest warty 1 mandat w sejmie czy 1 punkt poparcia w wyborach, ale na pewno przelicza się to na bardzo konkretne sumy. Na promocje swoich kandydatów partie wydają miliony, a popularność antykmora pewnie świetnie można wykorzystać do wypromowania kandydata w wyborach. Za oceanem takie polityczne domeny warte są setki tysięcy dolarów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja może myślę w kategoriach finansowych, ile się da zarobić. Ale wiecie co, jest strona, nie ważne o czym, ale zarabia miesiąc w miesiąc, 700 złotych co m-c.

 

Ja nie rozumiem wyceny zero złotych, jeśli mam gwarancję wypłaty 700 złotych co m-c.

 

Taki prosty blog, tylko pykać jednego newsa co m-c i macie gwarancję zarobków do 10 tysięcy za każdy rok działalności.

 

Osoba, która oferowała 20 tysięcy była na bank pewna, że jeszcze na tym zarobi. No tylko pomarzyć: Pyknąć newsa co m-c i otrzymujecie 10 tysięcy za każdy rok w sieci.

Kupujesz za 20 tysięcy, a do końca kadencji prezydenta wyciągniesz z tego 30 tysięcy - do przodu jesteś 50 %. W sumie zarobisz 30 tysięcy, kupiłeś za 20 - zysku masz 10 tysięcy.

 

Zejdź na ziemię kolego .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

szogun napisał:

 

master17 - masz strasznie chaotyczny styl pisania, ciężko Ciebie zrozumieć. Może też i dlatego nie zrozumiałem - skąd Ci się wzięły te liczby, np. 700zł?

 

 

Będę starał się pisać jasno. Skąd 700 złotych co m-c - ja oceniam, że właściciel strony ma w tej wysokości miesięczne zarobki na wyświetlaniu reklam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście uważam, że wycena 200k jest realna. Należy spojrzeć od strony KK, a właściwie zadać pytanie kim jest potencjalny KK. Nikt przecież nie kupiłby tej strony za 200k, aby wstawić tam adwordsa. Prawdą jest, że serwis jest "rozreklamowany", każdy słyszał o serwisie antykomor.pl, o procesie. Nie wiem ile dla partii jest warty 1 mandat w sejmie czy 1 punkt poparcia w wyborach, ale na pewno przelicza się to na bardzo konkretne sumy. Na promocje swoich kandydatów partie wydają miliony, a popularność antykmora pewnie świetnie można wykorzystać do wypromowania kandydata w wyborach. Za oceanem takie polityczne domeny warte są setki tysięcy dolarów.

PIS, w przededniu wyborów za JaroslawKaczynski.pl nie chciało dać 100k., a za antykomor.pl ktoś miałby dać 200k?

 

poza tym, do najbliższych wyborów do europarlamentu jeszcze 1.5 roku, a do parlamentu RP prawie 3 lata, przez ten czas wszyscy zapomnimy o antykomor.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×