Jump to content

Suplementy

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Suplementy

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

1423 profile views
 1. termoaktywne.pl Sprzedam domenę termoaktywne.pl https://www.aftermarket.pl/domena/termoaktywne.pl/ Dobry generyk pod sklep internetowy Przedłużona do 10.2020 . Cena do negocjacji
 2. skuteczny.marketing skuteczny.marketing Sprzedam domenę lub wejdę w współpracę przy projekcie
 3. Pamiętam serwis funkcjonujący pod tą domeną.
 4. Suplementy

  Saturn.pl

  Jest szansa, że domena się zwolni https://tvn24bis.pl/redirect/sklepy-saturn-zmienia-nazwe-na-mediamarkt,837882.html
 5. Jak można by wykorzystać taką domenę steroidy.pl lub sterydy.pl ? Po za sprzedażą czarnorynkową farmaceytyków oczywiście. Nie pytam bez powodu ;-)
 6. Liczba mnoga zdecydowanie lepsza. #Suplementy.pl
 7. Adwordsy na tą frazę są mocno oblegane, więc jakiś tam potencjał jest na pewno.
 8. Jestem z branży. Jak ktoś da Ci 200 zł to będzie dobrze. Moim zdaniem bardzo słabe domeny.
 9. biala.eu fajna, krótka nazwa, ale ja preferuję PL Sama podlaska.pl też mi się na początku nie podobała, dlatego tanią udało się ją tanio kupić, za flaszkę Biala.Podlaska.pl Teraz tworzę dalsze subdomeny dla zainteresowanych np. : lombard.biala.podlaska.pl gimnazjum6.biala.podlaska.pl stomatolog.biala.podlaska.pl
 10. Odświeżam po ponad dwóch latach. Na stronie podlaska.pl powstał katalog firm Biala.Podaaska.pl bardzo dobrze wypozycjonowany w Google. Rozwiązanie z subdomeną okazało się świetnym pomysłem.
 11. Sprzedam domenę spindoktor.pl : http://www.dropped.pl/bid.php?id=765311
 12. Sprzedam domenę WSPOMAGACZE.PL http://allegro.pl/zniknely-dopalacze-czas-...1266340482.html
 13. Aukcja kończy się za 1,5 godziny http://www.allegro.pl/item1059898740_speku...je_futures.html
 14. Sprzedam domenę spekulanci.pl - tel. 600 777 464 Wystawiona na aftermarket, wystawiam fakturę vat Głośny ostatanio temat, w mediach. Tytuły w prasie co drugi dzień : "Spekulanci chcą zrównać euro z dolarem" Wyborcza "Zagraniczni spekulanci biorą się za PZU - Gospodarka - Dziennik.pl" "Droga ropa tanieje - czy to spekulanci? A to byli spekulanci" Polityka "Czy spekulanci walutowi dadzą się wciągnąć w grę NBP?" - Bankier.pl Idealna domena na serwis poświęcony inwestycjom i spekulacjom na giełdzie, rynku kontraktów terminowych futures, forex, walutach, ropie naftowej. Lub serwis społecznościowy skupiający spekulantów, którzy wymieniają się informacjami na czym można szybko zarobić. W czasach internetu poprzez platformy internetowe mozna inwestować 24/h na dobę.
 15. Suplementy

  Nitrobolon.pl

  kreatyna.pl nie upolujesz, zapewniam Cię - chociaż wszystko ma swoją cenę :-) Nitrobolon.pl - juz na siebie zarabia, a jak znajdę czas to dokończe projekt.
×