Jump to content

michuw

Użytkownik
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

michuw last won the day on March 14

michuw had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

About michuw

 • Rank
  Praktyk
 • Birthday 12/25/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3878 profile views
 1. "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
 2. Chyba żartujesz ? W .pl mam raptem ok. 50 domen i 250 opcji na domeny. Inwestuje głównie w .de, .in i .com, mam też sporo ntld więc aftermarket to nie jedyne miejsce jakie znam. Fakt, że rynek polski jest sporo słabszy od innych nie oznacza, że się tu nic nie sprzedaje i że dobre domeny nie mają wartości. U mnie rynek polski jest rentowny(za innych się nie wypowiadam). Wiem, myślisz że tu na forum są same dinozaury i w ogóle epoka kamienia łupanego, ale tu nie wszyscy ograniczają się tylko do rynku polskiego. A dopóki handel domenami .pl będzie rentowny i opłacalny, dotąd będziemy je sprzedawać. Tyle
 3. Nie musisz, sądząc po zainteresowaniu to ja się domyślam.... I na te wiele sposobów znalazło dzianamama.pl Przestań się ośmieszać.
 4. To znajdź i wystaw na aukcji, wszyscy zobaczymy ile są warte domeny z twojego algorytmu.
 5. Po sprzedaży nie śledziłem ich dalszych losów. Nie obchodzi mnie w jakim celu je ktoś kupił i co obecnie się z nimi dzieje. Po prostu szybko ci udowodniłem, że je sprzedałem dawno temu. Tak jak pisałem wcześniej kosztowały od xx zł do niskie xxx zł. A odpowiesz na pytanie które zadałem w poście wyżej ?
 6. Nie lubię nic nikomu udowadniać, bo i po co ? Ale zrobię pierwszy i ostatni wyjątek, skoro już wywołano do tablicy te nieszczęsne drzwi.xyz Też tak uważam, ale rynek uważa inaczej bo drzwi.xyz sprawdziłem i poszła za 125 pln Sprzedane nie skasowane. Sorry za słabą jakość zdjęcia: Bardzo chcesz udowadniać wszystkim, że nie mają racji albo kłamią odnośnie swoich sprzedaży, ale nie wiesz jak to zrobić. Teraz twoja kolej: pochwal się za ile sprzedałeś domeny z tego swojego algorytmu. Coś pisałeś, że w kilka sekund znajdziesz domenę wartą kilka stów. To znajdź i wystaw na aukcji, wszyscy zobaczymy ile są warte domeny z twojego algorytmu. Ale nie zrobisz tego, bo na trudne pytania zwyczajnie nie odpowiadasz.
 7. Puknij się w ten pusty łeb. Te domeny sprzedałem w 2016. Pisałem, że wszystkich nie pamiętam. Pisałem już wcześniej, że w tym biznesie wystarczy trafić 1 na 10, a to pokrywa koszty nietrafionych i daje jeszcze spory zysk. To nie jedyna domena, której nie trafiłem, było ich znacznie więcej. Z tych co posiadam, też pewnie kilka odpadnie po drodze, ale jest to wliczone w koszty i chyba nikogo kto handluje domenami to nie dziwi. Z rejestracjami "z palca" tak jest, że trzeba próbować i ryzykować, a to że po roku większość spadnie to norma. Z głodu nie umrę na domenach tylko dorabiam(takie dodatkowe zajęcie, które lubię). Więcej mam z etatu, kryptowalut czy hodowli kotów, ale i z domen parę złotych rocznie wpada. P.S. A jeśli chcesz wbić mi jakąś szpilkę, to napisz do mnie tak: - Jesteś taki cienki jak mój algorytm do przechwytywania domen...
 8. To ile tych domen złapałeś ? Ile sprzedałeś za kilkaset, a ile za kilka tysięcy ? Przecież twój algorytm złapał dzianamama.pl a to na pewno kilka baniek $$$ !!!
 9. Domeniacz, jednak zmieniam zdanie !!! Jesteś najlepszym specjalistą seo w naszej galaktyce. Twoje domeny są ponadczasowe i nikt nie ma lepszych. Twój algorytm to rewolucja większa niż powstanie bitcoina. Twoje dobre rady to prawdziwy dar z niebios. Dzianamama.pl to domena idealna, najlepsza o jakiej słyszałem. Teraz już nikt z tego forum nie przedłuży żadnej domeny, a cała zaoszczędzona kasa pójdzie na diamenty. Dzięki tobie nie tylko nie wtopimy kasy na przedłużenia, to jeszcze pomnożymy na kamieniach szlachetnych. Twoje nokauty są lepsze, niż nokauty Mika Tysona w szczycie kariery. Jesteś słońcem tego forum. Twoja wiedza i kultura osobista to prawdziwy skarb. Zostań z nami na zawsze. KOCHAMY CIĘ !!!!
 10. Za to twój algorytm przyniósł ci miliony. Tu ludzie latami prowadzą swój biznes i jak by nie sprzedawali domen to nie utrzymali by swojego portfolio. A skoro mają dalej swoje domeny to znaczy że ich na to stać. Twój super biznes przechwytywania domen nawet nie wystartował a już padł. Oprócz tego, że w biznesie jesteś cienki jak twój algorytm, to jeszcze brak ci kultury.
 11. Jak byś inwestował w domeny to wiedziałbyś, że wystarczy jedna dobrze sprzedana domena, która pokrywa 10 nietrafionych i puszczonych wolno i jeszcze spory zysk zostaje. Ciężko trafić z każdą nazwą, ale trzeba ryzykować z rejestracjami, kupowaniem i odnawianiem, a to że po paru latach puszcza się wolno nieudane inwestycje to naturalna sprawa. Taki biznes, że wystarczy trafić ze sprzedażą 1 na 10 i biznes jest rentowny.
 12. Chciałeś powiedzieć od Wielkiej wsi aż po Osiek. Pewnie twoimi klientami są dziane mamy których pasją jest moda. Chłopie wylewasz tu swoje żale bo w biznesie domenowym nie osiągnąłeś nic w przeciwieństwie do kilku osób które obrażasz. Sprzedaj chociaż 1/10 tego co oni. Myślałeś, że jesteś super inteligentnym biznesmenem który zwojuje rynek domen jakimś badziewiem, a tu zonk. Nikt nie chce twojego g..na a ty dalej myślisz, że masz cukierka. Klienci niby z USA, Australii a ty na własnym podwórku nic nie znaczysz, a co dopiero na świecie. Z takim produktem z jakim tu wyskoczyłeś na forum to szkoda nawet pisać. Taki niby mądry a stworzył takie gó.no, że nikt tego nie chciał, a teraz wmawiasz wszystkim jaki jesteś skuteczny w tym co robisz. Fakty są takie, że na twój produkt miałeś 0 (słownie ZERO) klientów a piszesz i chwalisz się jakby pół polski korzystało z twoich usług.
 13. Bogactwo to super algorytm do przechwytywania domen którego nikt nie chce i który nic nie zarobił. No właśnie nawet nie wiesz do tej pory gdzie zrobiłeś błąd,więc szukasz błędów u innych. Tobie się nie poszczęściło w domenach to może chociaż w miłości będzie lepiej... P.S. Wszyscy czekają na odpowiedź na pytanie zadane jakiś czas temu
 14. Pytanie zostanie nie ma odpowiedzi na nie. Tak jak domeniacz nie ma żadnych dobrych domen ani żadnych zadowolonych klientów. Jeśli na proste pytanie odpowiada kilkoma innymi pytaniami, albo atakuje innych użytkowników, to znaczy, że nie ma się czym pochwalić.
 15. Podbijam to pytanie. Też jestem ciekaw co to za super domeny. Bo jak dzianamama.pl to najlepsze co znalazł ten algorytm to, aż się boje pomyśleć o reszcie tych wynalazków. Ludzie szukaliście dzianamama.pl itp. przez pół życia, a wystarczyło parę sekund. A, i podaj choć jeden serwis który wypromowałeś w google dla swojego klienta(pochwal się, chyba, że nie ma czym)
×