Jump to content

michuw

Użytkownik
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

michuw last won the day on May 17

michuw had the most liked content!

Community Reputation

59 Excellent

About michuw

 • Rank
  Praktyk
 • Birthday 12/25/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,608 profile views
 1. Ja wiele płatności miałem za "pięć dwunasta" więc poczekaj jeszcze chwile, nie wszyscy płacą pierwszego dnia. Choć jedną nieopłaconą też kiedyś miałem.
 2. https://biznes.interia.pl/firma/news-jak-wybrac-najlepsza-domene-dla-twojej-firmy,nId,6182550
 3. Ja powoli zaczynam zakupy, ale nieduże ilości. Jeszcze sporo miejsca na spadki tu widzę. Do zera jeszcze daleko. Nigdy nie trafi się idealnie dołka czy górki, dlatego ja kupuje małe pakiety i uśredniam cenę. BTC, ETH, MANA to 90% mojego portfela 10% to tzw. shitcoiny(czysta spekulacja, ale często opłacalna).
 4. Gość ma ponad 800 domen w cenach 2-5 zł. O co chodzi ? Nie wiem. Jak na tym chce zarobić ? Nie wiem. No, ale każdy ma swoją strategie.
 5. Przeważnie .com i de, ale pl też jest parę. Naprawdę myślisz, że jak zacznie się ujawniać transakcje, to zacznie się sprzedawać więcej domen po większych cenach ? Jeśli tak bardzo interesują cię sprzedaże innych to można znaleźć szczątkowe infa w necie, można też śledzić aukcje domen na aftermarket i zobaczyć jakie kwoty są wstanie płacić inwestorzy i KK. Na zagranicznych rynkach nieujawnione transakcje to 90% rynku i jakoś nikt z tym problemu nie ma.
 6. Dziwne, bo ten rok u mnie jest bardzo dobry(nie wiem jak u innych). A moim zdaniem zmienił się przez 15 lat i przez następne 15 lat da jeszcze niejednemu zarobić. Widzę na forum coraz więcej osób, którym biznes domenowy nie poszedł, tak jak tego oczekiwali i próbują na siłę zrzucić winę na rynek. Trzeba zweryfikować swoje portfolio i dopasować się do aktualnych potrzeb rynku.
 7. Co sądzicie o tematyce meta, metaverse itp. ? Ja osobiście sporo domen zarejestrowałem w ostatnim czasie. Głównie .pl .com .de .in, ale rozważam też inne końcówki. Chwilowa moda czy długoterminowy trend ?
 8. michuw

  gracz.pl

  No nie wiem czy gracz.pl to jedna z najlepszym polskich domen. Tylko z tej samej dziedziny lepsze są: gry.pl gierki.pl games.pl game.pl Sama domena moim zdaniem jest średnia-dobra(coś pomiędzy), ale do najlepszych to jej daleko....
 9. Skoro domeny generyczne są takie złe, to dlaczego oponeo kupiło opony.pl za dużą kase. Po prostu bali się, że konkurencja może na tej domenie zbudować dużo większy biznes od nich. Jeśli dwie firmy wystartowały by w tym samym czasie, jedna na domenie oponeo, druga na opony i wydały by tyle samo na marketing to obstawiam że opony.pl byłyby bardziej rozpoznawalne i łatwiejsze do zapamiętania.
 10. "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
 11. Chyba żartujesz ? W .pl mam raptem ok. 50 domen i 250 opcji na domeny. Inwestuje głównie w .de, .in i .com, mam też sporo ntld więc aftermarket to nie jedyne miejsce jakie znam. Fakt, że rynek polski jest sporo słabszy od innych nie oznacza, że się tu nic nie sprzedaje i że dobre domeny nie mają wartości. U mnie rynek polski jest rentowny(za innych się nie wypowiadam). Wiem, myślisz że tu na forum są same dinozaury i w ogóle epoka kamienia łupanego, ale tu nie wszyscy ograniczają się tylko do rynku polskiego. A dopóki handel domenami .pl będzie rentowny i opłacalny, dotąd będziemy je sprzedawać. Tyle
 12. Nie musisz, sądząc po zainteresowaniu to ja się domyślam.... I na te wiele sposobów znalazło dzianamama.pl Przestań się ośmieszać.
 13. To znajdź i wystaw na aukcji, wszyscy zobaczymy ile są warte domeny z twojego algorytmu.
×