Jump to content

michuw

Użytkownik
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

michuw last won the day on December 8 2021

michuw had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

About michuw

 • Rank
  Praktyk
 • Birthday 12/25/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,083 profile views
 1. Gość ma ponad 800 domen w cenach 2-5 zł. O co chodzi ? Nie wiem. Jak na tym chce zarobić ? Nie wiem. No, ale każdy ma swoją strategie.
 2. Przeważnie .com i de, ale pl też jest parę. Naprawdę myślisz, że jak zacznie się ujawniać transakcje, to zacznie się sprzedawać więcej domen po większych cenach ? Jeśli tak bardzo interesują cię sprzedaże innych to można znaleźć szczątkowe infa w necie, można też śledzić aukcje domen na aftermarket i zobaczyć jakie kwoty są wstanie płacić inwestorzy i KK. Na zagranicznych rynkach nieujawnione transakcje to 90% rynku i jakoś nikt z tym problemu nie ma.
 3. Dziwne, bo ten rok u mnie jest bardzo dobry(nie wiem jak u innych). A moim zdaniem zmienił się przez 15 lat i przez następne 15 lat da jeszcze niejednemu zarobić. Widzę na forum coraz więcej osób, którym biznes domenowy nie poszedł, tak jak tego oczekiwali i próbują na siłę zrzucić winę na rynek. Trzeba zweryfikować swoje portfolio i dopasować się do aktualnych potrzeb rynku.
 4. Co sądzicie o tematyce meta, metaverse itp. ? Ja osobiście sporo domen zarejestrowałem w ostatnim czasie. Głównie .pl .com .de .in, ale rozważam też inne końcówki. Chwilowa moda czy długoterminowy trend ?
 5. michuw

  gracz.pl

  No nie wiem czy gracz.pl to jedna z najlepszym polskich domen. Tylko z tej samej dziedziny lepsze są: gry.pl gierki.pl games.pl game.pl Sama domena moim zdaniem jest średnia-dobra(coś pomiędzy), ale do najlepszych to jej daleko....
 6. Skoro domeny generyczne są takie złe, to dlaczego oponeo kupiło opony.pl za dużą kase. Po prostu bali się, że konkurencja może na tej domenie zbudować dużo większy biznes od nich. Jeśli dwie firmy wystartowały by w tym samym czasie, jedna na domenie oponeo, druga na opony i wydały by tyle samo na marketing to obstawiam że opony.pl byłyby bardziej rozpoznawalne i łatwiejsze do zapamiętania.
 7. "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
 8. Chyba żartujesz ? W .pl mam raptem ok. 50 domen i 250 opcji na domeny. Inwestuje głównie w .de, .in i .com, mam też sporo ntld więc aftermarket to nie jedyne miejsce jakie znam. Fakt, że rynek polski jest sporo słabszy od innych nie oznacza, że się tu nic nie sprzedaje i że dobre domeny nie mają wartości. U mnie rynek polski jest rentowny(za innych się nie wypowiadam). Wiem, myślisz że tu na forum są same dinozaury i w ogóle epoka kamienia łupanego, ale tu nie wszyscy ograniczają się tylko do rynku polskiego. A dopóki handel domenami .pl będzie rentowny i opłacalny, dotąd będziemy je sprzedawać. Tyle
 9. Nie musisz, sądząc po zainteresowaniu to ja się domyślam.... I na te wiele sposobów znalazło dzianamama.pl Przestań się ośmieszać.
 10. To znajdź i wystaw na aukcji, wszyscy zobaczymy ile są warte domeny z twojego algorytmu.
 11. Po sprzedaży nie śledziłem ich dalszych losów. Nie obchodzi mnie w jakim celu je ktoś kupił i co obecnie się z nimi dzieje. Po prostu szybko ci udowodniłem, że je sprzedałem dawno temu. Tak jak pisałem wcześniej kosztowały od xx zł do niskie xxx zł. A odpowiesz na pytanie które zadałem w poście wyżej ?
 12. Nie lubię nic nikomu udowadniać, bo i po co ? Ale zrobię pierwszy i ostatni wyjątek, skoro już wywołano do tablicy te nieszczęsne drzwi.xyz Też tak uważam, ale rynek uważa inaczej bo drzwi.xyz sprawdziłem i poszła za 125 pln Sprzedane nie skasowane. Sorry za słabą jakość zdjęcia: Bardzo chcesz udowadniać wszystkim, że nie mają racji albo kłamią odnośnie swoich sprzedaży, ale nie wiesz jak to zrobić. Teraz twoja kolej: pochwal się za ile sprzedałeś domeny z tego swojego algorytmu. Coś pisałeś, że w kilka sekund znajdziesz domenę wartą kilka stów. To znajdź i wystaw na aukcji, wszyscy zobaczymy ile są warte domeny z twojego algorytmu. Ale nie zrobisz tego, bo na trudne pytania zwyczajnie nie odpowiadasz.
 13. Puknij się w ten pusty łeb. Te domeny sprzedałem w 2016. Pisałem, że wszystkich nie pamiętam. Pisałem już wcześniej, że w tym biznesie wystarczy trafić 1 na 10, a to pokrywa koszty nietrafionych i daje jeszcze spory zysk. To nie jedyna domena, której nie trafiłem, było ich znacznie więcej. Z tych co posiadam, też pewnie kilka odpadnie po drodze, ale jest to wliczone w koszty i chyba nikogo kto handluje domenami to nie dziwi. Z rejestracjami "z palca" tak jest, że trzeba próbować i ryzykować, a to że po roku większość spadnie to norma. Z głodu nie umrę na domenach tylko dorabiam(takie dodatkowe zajęcie, które lubię). Więcej mam z etatu, kryptowalut czy hodowli kotów, ale i z domen parę złotych rocznie wpada. P.S. A jeśli chcesz wbić mi jakąś szpilkę, to napisz do mnie tak: - Jesteś taki cienki jak mój algorytm do przechwytywania domen...
 14. To ile tych domen złapałeś ? Ile sprzedałeś za kilkaset, a ile za kilka tysięcy ? Przecież twój algorytm złapał dzianamama.pl a to na pewno kilka baniek $$$ !!!
 15. Domeniacz, jednak zmieniam zdanie !!! Jesteś najlepszym specjalistą seo w naszej galaktyce. Twoje domeny są ponadczasowe i nikt nie ma lepszych. Twój algorytm to rewolucja większa niż powstanie bitcoina. Twoje dobre rady to prawdziwy dar z niebios. Dzianamama.pl to domena idealna, najlepsza o jakiej słyszałem. Teraz już nikt z tego forum nie przedłuży żadnej domeny, a cała zaoszczędzona kasa pójdzie na diamenty. Dzięki tobie nie tylko nie wtopimy kasy na przedłużenia, to jeszcze pomnożymy na kamieniach szlachetnych. Twoje nokauty są lepsze, niż nokauty Mika Tysona w szczycie kariery. Jesteś słońcem tego forum. Twoja wiedza i kultura osobista to prawdziwy skarb. Zostań z nami na zawsze. KOCHAMY CIĘ !!!!
×