Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Jak to dobrze, że ci "domeniarze" bawią się domenami a nie prawdziwymi rakietami czy tarczami antyrakietowymi - strach pomyśleć co by się działo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samemu nie wypadało mi się chwalić :rolleyes:

Heden, weź posortuj portfolio na jakieś kategorie bo tak to nie da się przeglądać tej listy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Całe portfolio ok 1100 TOP domen" - to nieprawda - brakuje wielu fajnych domen :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Całe portfolio ok 1100 TOP domen" - to nieprawda - brakuje wielu fajnych domen :P

 

DD

 

 

To fakt :rolleyes: Ale nie napiszę że sprzedaję 1100 z ok. 2000 ;)

 

Poza tym wiadomo, że nie chodzi w tym o sprzedaż całości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziwny czlowiek z Ciebie Grzegorz :rolleyes: zwykle, albo ktos ma w portfolio dobre domeny albo same ninje, natomiast Twoje zbiory(te wszystkie) to ogolnie wojownicze zolwie ninja poprzetykane diamentami, ze skrajnosci w skrajnosc ;) bez obrazy

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000 domen to już kurcze jakaś perwersja. :rolleyes:

 

Ja nawet połowy z tego nie mam. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym wiadomo, że nie chodzi w tym o sprzedaż całości :rolleyes:

No to nie rozumiem Twojego działania ;) Przecież i tak nie liczysz, że je sprzedasz, że więc mógłbyś już wszystkie wylistować.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

29, 5 mln złotych? Jaki jest sens wystawiania ceny Kup Teraz, wiadomo, że nikt nie kupi za tyle. Druga sprawa, jesli dałes cen minimalną np. 1 mln, to w przypadku nie sprzedania aukcji, płacisz 5% CM (50 000 zł :rolleyes:).

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
29, 5 mln złotych? Jaki jest sens wystawiania ceny Kup Teraz

 

Źle zrozumiałeś .

Heden.pl te wszystkie domeny teraz (niedawno) za 29,5 mln złotych kupił :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziwny czlowiek z Ciebie Grzegorz ;) zwykle, albo ktos ma w portfolio dobre domeny albo same ninje, natomiast Twoje zbiory(te wszystkie) to ogolnie wojownicze zolwie ninja poprzetykane diamentami, ze skrajnosci w skrajnosc :P bez obrazy

 

Tak jak napisał DD to część domen. Tych, z którymi łatwiej mi się przyjdzie rozstać. Część z nich była rejestrowana na początku mojej zabawy z domenami gdzieś koło kwietnia więc to są totalne :rolleyes: . Zresztą trudno mieć tylko dobre domeny w portfolio ;)

 

 

29, 5 mln złotych? Jaki jest sens wystawiania ceny Kup Teraz, wiadomo, że nikt nie kupi za tyle. Druga sprawa, jesli dałes cen minimalną np. 1 mln, to w przypadku nie sprzedania aukcji, płacisz 5% CM (50 000 zł :P ).

 

Cena za wystawienie aukcji z ceną minimalną to raptem 50 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych) a nie 50k.

Każda z tych domen jest na aftermarket więc zakładam, że jak kogoś coś zainteresuje to kupi pojedynczą sztukę właśnie tam.

Tak jak pisałem. Przecież nikt nie liczy przy takich aukcjach na sprzedaż całości bo cena jest z kosmosu i nieadekwatna do ich wartości. Ma tylko zainteresować i tyle. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym sie nie czepial jak nie sa za dobre domeny to mozna je rowniez wystawic.Moze cos się odzyska.Nie bardzo rozumiem dlaczego się dziwicie.Kazdy moze wystawic co chce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bym sie nie czepial jak nie sa za dobre domeny to mozna je rowniez wystawic.Moze cos się odzyska.Nie bardzo rozumiem dlaczego się dziwicie.Kazdy moze wystawic co chce.

 

 

Nie odebrałem tego jako czepianie ;) Po to jest ten temat ;)

Gorzej by było jakbym sztucznie podbijał cenę :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×