Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

 

 

nie źle ... ciekawe czy to jest prawdziwa aukcja czy ustawka i ciekawe za jaką kwotę ostatecznie pójdzie, chociaż dla mnie to jest ustawka gdyż wiele lepszych domen czeka na rejestrację np. StadionPolski.pl za 12 zł a oni chcą zapłacić 2.000 PLN za domenę w dodatku źle zbudowaną gramatycznie "Stadion Polska" ciekawe w takim razie za ile by poszło PolskiStadion ;P

 

#PolskiStadion.pl

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie źle ... ciekawe czy to jest prawdziwa aukcja czy ustawka i ciekawe za jaką kwotę ostatecznie pójdzie, chociaż dla mnie to jest ustawka gdyż wiele lepszych domen czeka na rejestrację np. StadionPolski.pl za 12 zł a oni chcą zapłacić 2.000 PLN za domenę w dodatku źle zbudowaną gramatycznie "Stadion Polska" ciekawe w takim razie za ile by poszło PolskiStadion ;P

 

#PolskiStadion.pl

 

to jest na bank wystawka...

 

to moze ja wystawie domenapolska.pl ( dodam kilka innych z ...polska.pl) i wkoncu konretna kase bym zarobil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. To znaczy w tym przypadku nie wiem, bo Allegro służy także jako bardzo dobre miejsce do rozreklamowania swoich domen, ale ustawianie tak wysokich cen tylko budzi wątpliwości i wystawia na ośmieszenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta strona zrobiona jest pod Adsense, a ta aukcja ma na celu zachęcenie ludzi do wejścia i omyłkowego klikania reklam na początku, które wyglądają jak artykuły.

równie dobrze mógł podac kwote miliarda dolarów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy było, ale ...

 

--> http://www.allegro.pl/item540275684_7d_com...dwuznakowa.html

 

Jeśli to prawda to wystawiam wszystkie moje dwuliterówki .com.pl :-)

to pewniak, zadna ustawka. Tym bardziej gdy spojrzy sie kto prowadzi w aukcji wystawianej przez kupujacego i z jakiego miasta obaj pochodza :)

 

http://www.allegro.pl/item541280158_www_wi...o_windowsa.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×