Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Kiedyś, gdzieś Daniel pisał, że będzie promował na swoim blogu wszystkie atrakcyjne aukcje. Niestety nie mam siły teraz tego szukać...

 

Być może ta aukcja wydała mu się atrakcyjna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktoś domyśla się dlaczego tak późno ?

może jakaś zobowiązania z udziałem osób trzecich

 

żeby opłacało się pozbywać takiej domeny to cena musiałaby być bardzo duża, moim zdaniem szanse na uzyskanie jej na allegro są minimalne

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś ustawka chyba, bo domena już osiągnęła kosmiczną kwotę.

AJ

Albo ktoś sprawdzał jaka jest cena minimalna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś ustawka chyba, bo domena już osiągnęła kosmiczną kwotę.

AJ

Domena z takim ruchem i keywordem z pewnością warta jest tej ceny, choć nie sądziłem że na allegro mogą padać takie kwoty, zakładając że wszystko jest w porządku.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż .., opinia do ostatniej transakcji z udziałem Allekcjonera-PL (jako kupującego),

na kwotę 10 zł jest następująca:

 

"Dlugi okres oczekiwania na wplate, ale final pozytywny."

 

Może gość długo zbierał :). Teraz będzie chyba jeszcze dłużej :D ?

 

Edit:

Chciałbym, żeby to nie była ustawka. Taka sumka cieszy oko.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pewien czas wiele codziennych czynności przeniesie się do internetu i będzie dostępnych głównie online.

Dlatego świat online i ta domena mają szansę na naprawdę ładny wynik o ile znajdzie się kupiec gotowy zrealizować marzenia sprzedawcy i swą futurystyczną wizję takiego świata.

Choć jestem pewien , że wiele osób na forum zastanawiało się dzisiaj czy przeznaczyć na jej zakup 5, 10 czy "aż" 20 tys. zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za pewien czas wiele codziennych czynności przeniesie się do internetu i będzie dostępnych głównie online.

Dlatego świat online i ta domena mają szansę na naprawdę ładny wynik o ile znajdzie się kupiec gotowy zrealizować marzenia sprzedawcy i swą futurystyczną wizję takiego świata.

Choć jestem pewien , że wiele osób na forum zastanawiało się dzisiaj czy przeznaczyć na jej zakup 5, 10 czy "aż" 20 tys. zł :)

 

Myślę że cena minimalna jest sporo powyżej 100 000 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istnieje taka możliwość, że ktoś sobie klikał sprawdzając cenę minimalną i wyklikał...

 

Domena jest dobra, stara no i... dobra i stara, bo co właściwie postawić pod domenę online.pl i zakładając, że to inwestycja, kto w przyszłości miałby ją odkupić za więcej niż 250k zł? Bo to chyba klient końcowy nie jest ten Allekcjoner? :)

 

@pb na pewno, bo już jest oferta 250 tys. zł jakbyś nie zauważył i minimalna osiągnięta. :D

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
@pb na pewno, bo już jest oferta 250 tys. zł jakbyś nie zauważył i minimalna osiągnięta. :)

 

No tak, to aukcja w zasadzie już do zamknięcia. Chyba że planują się bawić w windykację. A nuż gość ma mieszkanie, będzie jak znalazł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LL.pl

 

ciekawe czy zostanie opłacona, wg. nie jest tyle warta..

 

brak sensownych rozszerzeń i w zapisie wygląda jak duże ii.pl -> II.pl

 

no ale zobaczymy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
LL.pl

 

ciekawe czy zostanie opłacona, wg. nie jest tyle warta..

 

brak sensownych rozszerzeń i w zapisie wygląda jak duże ii.pl -> II.pl

 

no ale zobaczymy :)

 

 

Uwazam podobnie, jedna ze slabszych dwuliterowek

Share this post


Link to post
Share on other sites
LL.pl

 

ciekawe czy zostanie opłacona, wg. nie jest tyle warta..

 

brak sensownych rozszerzeń i w zapisie wygląda jak duże ii.pl -> II.pl

 

no ale zobaczymy :)

 

 

Uwazam podobnie, jedna ze slabszych dwuliterowek

To jest nas już trzech :D Kto jeszcze uważa że ta domena nie jest ładna? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest nas już trzech :) Kto jeszcze uważa że ta domena nie jest ładna? :D

 

Ja :o Chodź to dwuliterowa, dźwięczna nazwa ułożona w dobrym miejscu na klawiaturze, to jakoś mi nie wpada w oko.

Ostatnimi czasy zauważamy, że popularna jest nazwa generyczna, teraz z internetu korzysta masę troszkę starszych użytkowników i wolą coś normalnego a nie jakiś boshe.pl

 

Life is life.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DD napisał na Twitterze, że jemu to pasuje chyba tylko pod Legia Live (LegiaLive.pl), coś w tym jest, ale na pewno nie mają takiego budżetu pod domenę.

 

Mi jedyne co przyszło do głowy to, że LL.pl pasuje tylko do L&L (naciągane, wiem), a zastanawiałem się chyba z pół dnia (serio) i nie wymyśliłem sensownego rozwinięcia na dwa wyrazy, więc trudno się w sumie z Wami nie zgodzić, że domena tylko z pozoru wydawała się super ładna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja tak uważam, dlatego oferowałem 8,2k

poza tym to ustawka, ale nie będę tutaj tego opisywał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba, nie wiem czego się czepiacie. Cena też myślę że w porządku, choć sam nie dałbym więcej niż 12 200.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istnieje taka możliwość, że ktoś sobie klikał sprawdzając cenę minimalną i wyklikał...

 

Domena jest dobra, stara no i... dobra i stara, bo co właściwie postawić pod domenę online.pl i zakładając, że to inwestycja, kto w przyszłości miałby ją odkupić za więcej niż 250k zł? Bo to chyba klient końcowy nie jest ten Allekcjoner? :)

 

@pb na pewno, bo już jest oferta 250 tys. zł jakbyś nie zauważył i minimalna osiągnięta. :D

 

Jak to ustawka to ktoś zapłaci sporą prowizję Allegro:) Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dojdzie do transakcji za taką kwotę, szczególnie, że domena moim zdaniem nie jest tyle warta. Może to kolejny wariat w stylu tego od urlopy.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD napisał na Twitterze, że jemu to pasuje chyba tylko pod Legia Live (LegiaLive.pl), coś w tym jest, ale na pewno nie mają takiego budżetu pod domenę.

 

Mi jedyne co przyszło do głowy to, że LL.pl pasuje tylko do L&L (naciągane, wiem), a zastanawiałem się chyba z pół dnia (serio) i nie wymyśliłem sensownego rozwinięcia na dwa wyrazy, więc trudno się w sumie z Wami nie zgodzić, że domena tylko z pozoru wydawała się super ładna. :)

 

Też mam problem ze znalezieniem sensownego rozwinięcia tego skrótu. Co do ceny to może jest ona (pośrednio) wynikiem działań Daniela ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×