Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Sprzedawca oszukuje w opisie aukcji - pisze, że domen jest ponad 40, a ja się doliczyłem tylko 33. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedawca oszukuje w opisie aukcji - pisze, że domen jest ponad 40, a ja się doliczyłem tylko 33. :)

He, bo resztę trzyma w rękawie, gdyby te nie zwaliły z nóg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo sprzedał już te z miliardami wyników - na moje to tyle wyników to mają tylko o*pl czy do*pl, nawet "car" i "sex" mają "tylko" po kilkaset mln wyników - mitoman jeden. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena moim zdaniem niezła jeśli nie bardzo dobra. Aż szkoda że mam chwilowy zastój płatniczy...

 

A niby na co nadaje sie taka :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A niby na co nadaje sie taka :) ?

 

Myślę że na wiele serwisów...

 

- społecznościowych

- usług kredytowych / rodzina na swoim /

 

itp

Tzn. ten kierunek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Niezła domena moim zdaniem, ale mnie osobiście zaintrygowało coś innego, a dokładnie jeden z licytujących (CANDY MEN).

 

Kupiłem od niego około tydzień temu (sam nie wiem po co, ale udało się za 1 zł) na aukcji allegro domenę 3mx.pl

 

Wkrótce po tym jak zalicytowałem, sprawdziłem i okazało się, że domena nie jest zarejestrowana (tylko zarezerwowana, taki stan rzeczy z resztą utrzymuje się do dziś), co prawda jesteśmy w kontakcie w sprawie transakcji (zaraz po zakończeniu aukcji - w tej kwocie potraktowałem to jako zabawę - napisałem do niego maila, żeby podał dane do konta, abym mógł przelać tą złotówkę :) - o ewentualnych kosztach przesyłki nie było nic wspomniane w aukcji) i aby zarejestrował najpierw tą domenę, bo widnieje jako zarezerwowana. Zapytałem także czego będzie potrzebował do dokonania cesji. Odpisał, że ok, domena zaostanie zarejestrowana i w krótkim czasie zostanie dokonana cesja, a do dokonania cesji potrzebuje tylko moich podstawowych danych, jednak do dziś cisza w tym temacie (dziś wysłałem maila z przypomnieniem o sprawie).

 

Wszedłem dziś na aukcje tego użytkownika aukcja domeny pclaptop.com.pl i nie mogę się nadziwić, czy to czasem nie jest jakaś ustawka (ta domena na szczęście jest chociaż zarejestrowana). Co o tym myślicie ? 1000 zł (jak narazie) za taką ;) ?

 

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezła domena moim zdaniem, ale mnie osobiście zaintrygowało coś innego, a dokładnie jeden z licytujących (CANDY MEN).

 

 

 

Wszedłem dziś na aukcje tego użytkownika aukcja domeny pclaptop.com.pl i nie mogę się nadziwić, czy to czasem nie jest jakaś ustawka (ta domena na szczęście jest chociaż zarejestrowana). Co o tym myślicie ? 1000 zł (jak narazie) za taką :) ?

 

 

S.F.

alpine5

 

 

po co robic interesy z dzieciakiem ? licytuje dla zabawy...tak samo jak sprzedaje domeny warte setki tysiecy ZLOTY...ch

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezła domena moim zdaniem, ale mnie osobiście zaintrygowało coś innego, a dokładnie jeden z licytujących (CANDY MEN).

 

Kupiłem od niego około tydzień temu (sam nie wiem po co, ale udało się za 1 zł) na aukcji allegro domenę 3mx.pl

 

Wkrótce po tym jak zalicytowałem, sprawdziłem i okazało się, że domena nie jest zarejestrowana (tylko zarezerwowana, taki stan rzeczy z resztą utrzymuje się do dziś), co prawda jesteśmy w kontakcie w sprawie transakcji (zaraz po zakończeniu aukcji - w tej kwocie potraktowałem to jako zabawę - napisałem do niego maila, żeby podał dane do konta, abym mógł przelać tą złotówkę :) - o ewentualnych kosztach przesyłki nie było nic wspomniane w aukcji) i aby zarejestrował najpierw tą domenę, bo widnieje jako zarezerwowana. Zapytałem także czego będzie potrzebował do dokonania cesji. Odpisał, że ok, domena zaostanie zarejestrowana i w krótkim czasie zostanie dokonana cesja, a do dokonania cesji potrzebuje tylko moich podstawowych danych, jednak do dziś cisza w tym temacie (dziś wysłałem maila z przypomnieniem o sprawie).

 

Wszedłem dziś na aukcje tego użytkownika aukcja domeny pclaptop.com.pl i nie mogę się nadziwić, czy to czasem nie jest jakaś ustawka (ta domena na szczęście jest chociaż zarejestrowana). Co o tym myślicie ? 1000 zł (jak narazie) za taką ;) ?

 

 

S.F.

alpine5

Może teraz szuka kasy aby dofinansować rejestrację Twojej domeny.

Po prostu stosuje ceny dumpingowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może teraz szuka kasy aby dofinansować rejestrację Twojej domeny.

Po prostu stosuje ceny dumpingowe :)

 

Maryś...zadziwiasz mnie

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sprawdziłem z ciekawości hotelpoznan*pl ... handlują domenami zamiast oferować pokoje/noclegi :)

 

Zauważyłem, że mają takie domeny jak:

 

czystość (duża świadomość w temacie IDN-ów)

komfort

rewelacyjna cena

 

Chociaż slogan reklamowy jest w liczbie pojedyńczej, więc może być chyba jakiś haczyk w tym wszystkim, może mają poprostu jedną domenę: czystośćkomfortrewelacyjnacena :P

 

Nie podali też z jaką końcówką są te domeny/domena, no i za jaką cenę

 

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdziłem z ciekawości hotelpoznan*pl ... handlują domenami zamiast oferować pokoje/noclegi :P

 

Zauważyłem, że mają takie domeny jak:

 

czystość (duża świadomość w temacie IDN-ów)

komfort

rewelacyjna cena

 

Chociaż slogan reklamowy jest w liczbie pojedyńczej, więc może być chyba jakiś haczyk w tym wszystkim, może mają poprostu jedną domenę: czystośćkomfortrewelacyjnacena :)

 

Nie podali też z jaką końcówką są te domeny/domena, no i za jaką cenę

 

 

S.F.

alpine5

Ty żartujesz, prawda? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty żartujesz, prawda? :P

 

Sprawdzam tylko czujność i zakres poczucia humoru domeniarzy :)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×