Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

O tak, o tak!:blink: Pare browarow + moj brak doswiadczenia i wyczucia = ok 20 skrajnych nindz, do ktorych sie za nic nawet nie przyznam:)

 

"STOP PIJANYM DOMENIARZOM" :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale nieruchomosci.pl nie ma przypisanego hosta, więc po jej wpisaniu przeglądarka automatycznie dodaje www i wchodzi na powyższą. :-)

 

Zalezy jaka przegladarka pb :lol:

 

"Dodano 2008-03-20 13:39

Zainteresowanie domeną przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymujemy mnóstwo maili i telefonów - jednakże postanowiliśmy nie odpowiadać na nie do czasu zakończenia aukcji (telefon został również wyłączony). Zainteresowane firmy proszę o podawanie swoich maksymalnych kwot. "

 

Ciekawe dzialanie marketingowe :blink:

 

Mysle, ze wiele osob (firm) bedzie przekonanych, ze kupuje domene nieruchomosci.pl, wiec co do ceny to sky is the limit :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze wiele osob (firm) bedzie przekonanych, ze kupuje domene nieruchomosci.pl, wiec co do ceny to sky is the limit :blink:

 

Pierwotnie aukcja była wystawiona jako kup teraz z kwotą 3 400 000 zł. Potem została zmieniona na aukcję od 1 zł z ceną minimalną. Ciekaw jestem jaka jest minimalna, ale obstawiam 1 000 000+.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwotnie aukcja była wystawiona jako kup teraz z kwotą 3 400 000 zł. Potem została zmieniona na aukcję od 1 zł z ceną minimalną. Ciekaw jestem jaka jest minimalna, ale obstawiam 1 000 000+.

 

 

Kurde .., obecnie najwyżej licytujący klient, licytuje "samodzielnie" i w mojej skromnej aukcji. Jak wygra "nieruchomosci", i się spłuka, to marnej "stówki" nie da za moją ... :blink:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ile realnie moze byc warta ta domena www.nieruchomosci.pl ?

 

Wydaje mi się, że ta domena jest niewycenialna. Z wielu względów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że ta domena jest niewycenialna. Z wielu względów.

Bez wahania dałbym za nią 300k pln...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyjdzie czas, ze bedziemy sprzedawac przedrostki www do swoich domen :blink:

 

Nie lepiej po prostu wynająć całą domenę? :-P

 

@kulas: śmiało licytuj, i tak pewne nie doskoczysz minimalnej. ;-) W najgorszym wypadku (jeśli wygrasz aukcję), sprzedasz jakąś nieruchomość i będzie jak znalazł na domenę. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez wahania dałbym za nią 300k pln...

 

Wiec licytuj.

 

Ciekawe czy tym razem ktos napisze, ze "spoznil sie pare minut, lub sekund " :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×