Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Cena rozsądna, myślę że to tylko kwestia żeby jakiś kk zobaczył tę aukcję. Albo keyword. ;-)

 

myślę że cena 120 tyś raczej nie zostanie osiągnięta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena rozsądna, myślę że to tylko kwestia żeby jakiś kk zobaczył tę aukcję. Albo keyword. ;-)

keyword ma komputer*pl, to po co mu laptopy*pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
laptopy.pl to prawdziwa bomba. Obstawiam, że znajdzie się kupiec.

 

W ramach ciekawostki dodam, że ten sam użytkownik cztery lata temu wystawił na allegro laptopy.com.pl, licytacja osiągnęła wówczas ok. 24 000 zł, jednak domena nie została sprzedana - nie pamiętam, czy nie osiągnęła minimalnej, czy po prostu nie doszło do finalizacji. Obecnie ta domena jest wystawiona za 40 000 zł:

http://www.allegro.pl/item1094631400_lapto...nternetowa.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narusza regulamin Allegro tak swoją drogą:

 

 

 

DD

 

 

 

Panie Danielu a kupiłbyś za taką kwotę ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie Danielu a kupiłbyś za taką kwotę ? :)

Cena nie jest zła.. ale nie jest na tyle atrakcyjna, żeby się na nią rzucili inwestorzy.. co zresztą widać po braku ofert na Allegro :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
120K to chyba nie jest jakaś super okazyjna cena jak za tę domenę :)

 

super okazyjna może nie ale rozsądna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
super okazyjna może nie ale rozsądna :)

Nie zdziwię się specjalnie jeżeli znajdzie się kupiec, ale trzeba wziąć pod uwagę, że domena zawęża branże i marża ze sprzedaży tego typów produktów jest bardzo niska

 

120k za komputery.pl to by była okazyjna cena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena nie jest zła.. ale nie jest na tyle atrakcyjna, żeby się na nią rzucili inwestorzy.. co zresztą widać po braku ofert na Allegro :)

 

DD

 

Chyba zgodzisz sie, ze w tym przypadku jednak l.p. bylaby o niebo bardziej atrakcyjna, a cena do zaplacenia nawet dla inwestora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba zgodzisz sie, ze w tym przypadku jednak l.p. bylaby o niebo bardziej atrakcyjna, a cena do zaplacenia nawet dla inwestora.

Tylko nie róbcie żadnej ankiety. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba zgodzisz sie, ze w tym przypadku jednak l.p. bylaby o niebo bardziej atrakcyjna, a cena do zaplacenia nawet dla inwestora.

Dla mnie laptopy.pl warta o wiele więcej niż laptop.pl ;)

 

Ale tak jak napisał dns - nie róbmy ankiety :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Chyba zgodzisz sie, ze w tym przypadku jednak l.p. bylaby o niebo bardziej atrakcyjna, a cena do zaplacenia nawet dla inwestora.

Sprawa oczywista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakoś nie jestem przekonany, że l.poj w tym przypadku lepsza, podobnie jak z kredytami

 

jakoś tak mam osobiste zdanie, że domeny generyczne w l.poj są lepsze tlyko w przypadku, kiedy dany generyk może być ciekawym brandem niekoniecznie zwiazanym ze znaczeniem, jak kokos, korek, garnek, świstak etc

 

l.mn. bardziej mi pasuje na serwis odzwierciadlający konkretne znacznie: kredyty, laptopy, nawozy, hotele, etc

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakoś nie jestem przekonany, że l.poj w tym przypadku lepsza, podobnie jak z kredytami

 

jakoś tak mam osobiste zdanie, że domeny generyczne w l.poj są lepsze tlyko w przypadku, kiedy dany generyk może być ciekawym brandem niekoniecznie zwiazanym ze znaczeniem, jak kokos, korek, garnek, świstak etc

 

l.mn. bardziej mi pasuje na serwis odzwierciadlający konkretne znacznie: kredyty, laptopy, nawozy, hotele, etc

W tym przypadku l.mn. bardziej mi odpowiada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie no... Juz przeciez jedna Jan Maria byla, to moze byc tez Bronislaw Maria :)

 

 

I obie Marsie z tej samej partii. Może to jakiś partyjny wyznacznik członkostwa ;)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×