Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1029744

 

nie wiem czy bylo jak dla mnie jakas parodia poprostu O_O szok

 

Niezła cena już, 1100 zł, też jestem zdziwiony. :P Jak już to bym wolał wtopić pieniądze na domenach .co niż na .co.pl, aż takim patriotą nie jestem, nie do końca przekonują mnie te co.pl, ale to pisałem w innym wątku i dlatego bym nie zalicytował tam. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
aż takim patriotą nie jestem, nie do końca przekonują mnie te co.pl,

 

A jaki to patriotyzm oddawać swoje pieniądze cypryjskiej firmie? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaki to patriotyzm oddawać swoje pieniądze cypryjskiej firmie? :P

 

W sumie racja, rzeczywiście jak się zastanowić to te domeny co.pl tylko świetnie udają polskie domeny skoro trzymają je firma cypryjska, luksemburska i holenderska. :P

 

W zasadzie to można nawet powiedzieć krócej - że co.pl to świetnie udają domeny.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

NASK niby nasz... wspolny... a kase trwonia w zagranicznych akcjach ;-P

 

Cena za domene faktycznie kosmos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie to zwykla subdomena ... nie wiem co oni widza w tych subdomenach ja bym tego nie chcial nawet za darmo przysiegam niech mnie ktos oswieci. Pod zaplecze ? a inne subdomeny np w domenie xx.pl by sie nie nadały w takim razie ?

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako subdomeny byly do wziecia za ponad 100 pln (jesli sie nie myle) i nikt sie za bardzo na to nie rzucał, a teraz...

chyba ze liczyc na mocną promocję

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frees, sprzedając "cały pakiet" domen stawiasz się na przegranej pozycji. Powystawiaj osobno, w jakimś odstępie czasowym i będzie dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te domenki wystawiłem żeby zobaczyć reakcję "rynku" a mianowicie czy znajdzie się ktoś kto kupi całość. podejrzewam że 80% osób przeglądających dział domen na allegro to domeniarze, dlatego wystawiłem pakiet. Jeśli pakiet się nie sprzeda to mam w planie zrobić tak jak mówisz, ostatnio zauważyłem jedną taką aukcję - gdzie ludzie zgłaszali się do sprzedającego i wykupywali po 1 domence z danego zestawu a on to "skreślał" na aukcji. Podejrzewam że fajnie na tym wyszedł zwłaszcza że niektóre domeny były całkiem ciekawe.

 

Poza tym specjalnie złożyłem taki pakiet a nie inny, ponieważ jeśli ktoś tylko wylicytuje to i tak na tym nie tracę :P

Edited by FreeS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko mi się wydaje, że ten dział nie bardzo służy do reklamowania swoich aukcji? :P

 

Mi się wydaje, że nikt nie kupi całego pakietu, lepiej raczej było wystawiać osobno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT: "Zobaczcie tę aukcję" - nie reklamuję, chciałem Wam pokazać aukcję? :>

 

jak nikt nie kupi to będę o 1,5zł do tyłu, myślę że jakoś to przełknę :P

 

Jak zauważyliście jestem "nowy" bo jak inaczej można nazwać 2-3miesięczny staż w domenach, dlatego niekiedy będę robił "głupie" rzeczy Waszym zdaniem - a wszystko po to żeby wybadać jak się zachowuje rynek... Wystawiłem 30% swojego portfolia i zobaczymy co się będzie działo z aukcją :P

 

Koniec OT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

okulistyka.net

Bieżąca cena: 1000 PLN

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1039970

 

 

hmmm....

http://allegro.pl/domain-name-i1850593399.html

 

kup od nas a potem

 

pomożemy w wystawieniu tych domen na międzynarodowym rynku SEDO.Średnia cena zbytu na Sedo -to od 500 - 2000$ za sztukę

 

 

 

teraz tak sprzedaje sie magnetyzery :)

http://allegro.pl/sprzedam-biznes-firme-do...1853902347.html

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×