Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Nieźle. Nawet nie zdążyłem się jeszcze zalogować, a tu cena już ponad 8k. Heden szaleje :)

Swoją drogą wpisanie teraz kwoty 8020 jest całkiem bezpieczne dla licytującego - na pewno nie będzie musiał za tyle kupić - bo wiadomo, że skoro heden sam się przebił to musiał wpisać tyle lub więcej ;) To oferta dla tego co chciałby się pokazać w licytacji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieźle. Nawet nie zdążyłem się jeszcze zalogować, a tu cena już ponad 8k. Heden szaleje :)

Swoją drogą wpisanie teraz kwoty 8020 jest całkiem bezpieczne dla licytującego - na pewno nie będzie musiał za tyle kupić - bo wiadomo, że skoro heden sam się przebił to musiał wpisać tyle lub więcej ;) To oferta dla tego co chciałby się pokazać w licytacji ;)

 

Oj tam. Psujesz zabawę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj tam. Psujesz zabawę :)

Chciałem wskazać na błąd systemu dropped - nie powinien tak pokazywać 2 ofert tej samej osoby na górze tylko jedną, bo to jest doskonały przykład do nadużyć w licytacjach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O co?

Podobno jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to jest chyba "aukcja przez opcję". Czyja to domena? :)

 

A ja ponawiam pytanie. Nie jest to aukcja premium bo za krótko trwa więc musi to być "aukcja przez opcję".

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja ponawiam pytanie. Nie jest to aukcja premium bo za krótko trwa więc musi to być "aukcja przez opcję".

 

Jest to aukcja domeny premium, opcja należała do dropped, założona 2.04.2008. Oczywiście mogę się mylić, jestem pewny tylko na 99%.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest to aukcja domeny premium, opcja należała do dropped, założona 2.04.2008. Oczywiście mogę się mylić, jestem pewny tylko na 99%.

 

Aukcje domen premium trwają z tego co pamiętam 5 dni. Ta trwa 3 dni. No chyba, że coś się zmieniło?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcje domen premium trwają z tego co pamiętam 5 dni. Ta trwa 3 dni. No chyba, że coś się zmieniło?

 

Nie obserwuję dropped za bardzo, ale wydaje mi się że w weekendy nie kończą się aukcje, może dlatego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby ktoś chciał robić biznes u naszych wschodnich sąsiadów to cwiety.pl są (jeszcze) wolne :)

 

O, dzięki, wziąłem цветы.pl. Sprzedam może za 8k rubli. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie obserwuję dropped za bardzo, ale wydaje mi się że w weekendy nie kończą się aukcje, może dlatego?

Czy aby nie pomyliłeś się ze zlapane.pl ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy aby nie pomyliłeś się ze zlapane.pl ? :)

 

Wiem że Michau coś tam pościągał ode mnie z czasem zakończenia aukcji, ale nie wiem czy akurat to rozwiązanie też. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest to aukcja domeny premium, opcja należała do dropped, założona 2.04.2008. Oczywiście mogę się mylić, jestem pewny tylko na 99%.

 

To jest aukcja domeny premium . Tak jak napisałeś opcja należała do Dropped (założona 2.04.08) .

Domena kwiatki była kiedyś w moim portfolio . Odstąpiłem ją firmie z Austrii, która z tego co się w miedzyczasie dowiedziałem z niej zrezygnowała, decydując się na branding domeny/marki kwiaty*com .

Kwiatki*pl miała niestety znikomą ilość uq :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mając do wyboru kwiatki.pl oraz kwiaty.com chyba zdecydowałbym się na... tą drugą :)

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwiatki*pl miała niestety znikomą ilość uq :) .

 

To się nazywa urabianiem konkurencji. My tu gadu-gadu a pod koniec aukcji ciach 30k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×